Slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Leniee
Kecalka 110 příspěvků 13.03.15 18:19
MS ??

Ahoj, už 4 den slabě špiním, začala jsem 6 dní před očekávanou menstruací.. měl někdo také tak?

usmevave_maslicko
Povídálka 36 příspěvků 31.08.15 07:30

Ahoj holky, tahle diskuze je poměrně stará, ale ráda bych ji znovu otevřela.
V dubnu sem dobrala poslední HA a do července vůbec žádná menstruace, tak mi doktorka nasadila Norethisteron, který sem užívala 10 dní a poté sem za 3 dny dostala menses(vcelku normální síly). Od té doby mám však vcelku slabou menstruaci, pravidelnou ale cyklus mám většinou 20 den :( takže pěkně co tři týdny :( Navíc mi doktorka nasadila Utrogestan 1-0-1 na ustálení cyklu a podporu těhu. Mám ho brát 15. den - 25. den, ale vzhledem k tomu, že vždy dostanu 20.den menzes, nikdy nevyberu celou dávku :( Máte někdo podobné problémy, případně i zkušenosti co s tím???
Brala sem i Gynex a Nosifol, ale pro mě zaručeně vyhozené peníze. :nevim:

lightblue
Kecalka 404 příspěvků 01.05.16 19:34

@usmevave_mas­licko já tedy už děti mám, ale vysadila jsem loni v červenci a pořád se moje tělo dává dohromady. Beru gynex od září a chce to opravdu dlouhodobě, do hormonů bych už znovu nikdy nešla :zed: doktoři hned při nepravidělné nebo žádné ms dávají další hormony, nicméně je to pro tělo zase šok a zátěž. Bohužel jsme do sebe (Já) cpaly HA x let tak nemůžeme čekat zlepšení za rok. NEbo hned.
:nevim:
mě jen znervoznuje, že ms mám tak, že nejdřív špiním, pak jeden den hrozně moc a pak to ustává, tento měsíc jen špiním, nebo co je to a pořádně ms nikde.

Janča209
Kelišová 5299 příspěvků 15.09.16 16:44

@Oskárek Ahoj :) Můžu se prosím zeptat po tolika letech jak to dopadlo u tebe se slabou ms? Řeším, že mám hrozně slabou ms, o miminko se snažíme 8 měsíců. Mám strach, že se nám kvůli tomu nedaří. Děkuji. :)

P.etull1
Nováček 1 příspěvek 26.04.17 19:58

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi poradit. Již 10. den mám velmi slabou menstruaci, spíš jen špinění. Normálně mívám menstruaci poslední půl rok cca 12 dní, kdy prvních 6 dní pouze špiním a dalších 6 dní mám velmi bolestivou menstruace. Tentokrát to je ale jinak. S přítelem se o miminko úplně nesnažíme, necháváme to na osudu :-) a tohle mě trošku znepokojuje. Špinění přišlo dříve, než klasická menstruace o 5 dní. Dnes jsem si dělala těhotenský test a byl negativní. Nemá s tímto některá z vás zkušenost?

Verunna11
Závislačka 2924 příspěvků 13.02.18 19:37

Ahoj holky, včera odpoledne jsem dostala ms. Většinou ji dostávám ráno, je silná a druhý den ještě zesílí. Antikoncepci neberu, mám nehormonalni tělísko. Ms je dostavila se 14 denním zpožděním a ještě takhle slabe. Měla to některá z vás taky? Díky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama