provera

Anonymni
23.3.07 21:53

provera

Ahoj holky,dostala jsem od doktora předepsáno užívat proveru na otěhotnění,nebot už se rok bezvýsledně snažíme.Mám už doma 5letou holčičku,ale sourozence si moc přejeme.Máte někdo zkušenost s výsledkem těchto léků na úspěšnost otěhotnění?Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.3.07 23:00

Ahojky,
mně dr. předepsal před 3,5 lety taky Proveru na upravení cyklu.Nevím,jestli to bylo tím ,ale za 2 měsíce se po 9měs. snažení zadařilo:o)…Teď máme 2,5letou holčičku a půlročního chlapečka:o)Tak třeba to u tebe taky pomůže…
Papa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.4.07 11:55

Ahoj,to jsou ale dobre zpravy, ja taky beru Proveru -snazime se o druhe. Syna jsme pred 11lety zplodili taky s Proverou …
Mam ji na upraveni cyklu.
ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
2055
28.3.08 07:45

Ahojky tak já jsem před měsícem začala taky s proverou na upravení a předepsal mi dr jen na dva měsíce s tím, že bych do 2 měsíců mohla otěhotnět takže ted mi skončila ms a za pár dní zase začínám brát proveru poslední měsíc tak jsem strašně zvědavá jestli se to stane.S přítelem se snažíme od listopadu 07. Holky ted po mám po 2.den po MS a pohl.styk jsem měli když jsem mensrtuovala a už 2 dny mě píchá v podbříšku a cítím na sobě hroznou únavu. Na těhu test je brzy. Myslíte si že bych mohla být těhotná. Škoda že nás tady není víc co užíváme proveru potřebovala bych vědět kdo a za jak dlouho otěhotněl.Chtěla bych co nejdříve a ořítel snad ještě víc než já a taky mě to nebaví v práci.A ke všemu se v září vdávám.Bože dala bych všechno za mimíska.Písněte pa pa já jdu spinkat jsem po šííílené noční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3828
28.3.08 13:10

Ahoj welu, jestli pro proveře otěhotníš, tak to nevím, takové zkušeností s ní nemám. Pamatuji si že proveru jsem dostávala na upravení cyklu ale to jsem ještě neplánovala těhotenství. Mi dr. předepsala duphaston a clostylbegit. Snažili jsme se 5 měsíců a bez výsledku. Pak jsme se jednou milovali 3 den MS a 4 den už menses nebyla a já otěhotněla. Takže u nás se to povedlo v době MS, ale jestli se to povede i u vás tak je těžko říct. Víš jak každá jsme jiná a u každé to funguje jinak. Tak držím palečky aby se zadařilo. pa pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
28.3.08 15:33

Ahoj jak jsi psala že jste se milovali 4 den MS a na druhý den jsi to už neměla tak my se milovali 3 den MS a 4 den bylo po MS a normálně ji mám 5-6 dnů Takže možná jsem na tom stejně jako ty. A ano Dr mi předepsal proveru na otěhotnění.Ty bereš jen nějaké hormony. Já jsem úplně v pořádku a primář mi řekl že mi provera pomůže k tomu abych otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
28.3.08 15:35

Nezlob se není to žádná narážka jsem po noční a nějak mi to nemyslí jsem se ted vzbudila takže vy taky 3 den MS a pak už nic.No tak uvidíme.Mě to dost zarazilo že jsem to pak už neměla.PA pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
30.6.10 15:56

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli je na tom někdo stejně jako já?Dostala jsem Preveru a Clos.na upravení cyklu pro otěhotnění.Antikoncepci neberu od ledna a aktivně se snažíme od března a teď mi doktor předepsal tyto léky.Tady po přečtení vypadá nadejně,tak jsem zvědavá.Napište zkušenosti,ať je v co do ufat.Pa;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama