Slabé, špinění krvácení mimo menstruaci

2
24.5.18 10:45

Slabé, špinění krvácení mimo menstruaci

Ahoj holky, máte zkušenost s krvácení mimo cyklus? Už to řeším druhý měsíc. Mám klasickou menstruaci, ale po jejím skončení stále špiním nebo slabě krvácím. Doktorka nejprve našla zánět, tak mi dala antibiotika, potom mi dala Norethisteron, který mi krvácení zastavil, ale příchodu další menstruaci jsem na tom úplně stejně opět špiním a krvácím. Jsem dva roky po porodu a 5 měsíců nebojím. :zed: na podzim jsme chtěli začít pracovat na mimi, ale takhle.. to asi nedáme :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
386
24.5.18 12:28

Vlastní zkušenosti nemám, ale holky tu hodně chválí Gynex kapky - na srovnání hormonální rovnováhy a cyklu. A navíc i pomáhají ke snadnějšímu otěhotnění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.4.19 17:45

špinění mimo cyklus

ahoj holky, v půlce unora jsem samovolně potratila, dva utz poté byly v pořádku, takže bez revize, menstruace přišla po 28 dnech, silnější, ale dalo se to vydržet. No a jak skončila, tak asi po 4 dnech jsem začala špinit nejdříve ob den a opravdu slabě a ted je to posl. dva dny už spíše slabé krvácení, jen když jdu na toaletu, tak jde vidět na papíře…za 5 dní bych měla dostat menstruaci…máte někdo zkušenost? můžou to být ještě poblázněné hormony? na gyndu jdu v pátek, dřív mě nemohla objednat, tak se zatím ptám tady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama