Možná těhotná, možná ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marianka123
Nováček 2 příspěvky 23.05.18 16:55
Možná těhotná mozna ne

Ahoj holky, ženy a dámy, chtěla bych se zeptat na dotaz který už tu jistě byl ale chtěla bych znát váš názor prosím.
Před měsícem týden před menstruaci jsem měla s partnerem pohlavní styk oba jsme byli opilý ale naštěstí jsme meli styk s kondomem bohužel kondom ale prasknul. Pro prášek po jsem si nešla protože mam strach aby mě to nerozhazelo cyklus který mam ted konečně pravidelný. Týden na to jsem mela dostat menses ktery se ovsem dostavil o pět sní pozdeji nez mel a trval asi dva dny ve velmi slabe podobě. Teď po měsíci jsem strašně unavená, mam veliké chutě pořád bych něco jedla, je mi celé dny strašně zle. Tehu test jsem si nedělala protoze mám strach kvuli příteli který nechce dítě tak ja nevim. :nevim: Co si o tom myslíte vy??
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 4522 příspěvků 23.05.18 16:58

Ze si mas udelst test :zed:.

lachtanice86
Echt Kelišová 8691 příspěvků 23.05.18 16:58

@Marianka123 udělej test :zed: :zed: :zed: :zed:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 23.05.18 16:59

Ze za tu dobu psaní příspěvku jsi mohla mít hotovy test a vědět na čem jsi

Neeky
Kecalka 442 příspěvků 23.05.18 17:01

Test nebo křištálovou kouli - nic jiného nepomůže :mrgreen: Neudělat si test ze strachu, co na to přítel, mi přijde úsměvné. Z toho, že si ten test uděláš neotěhotníš. Těhotná už prostě jsi, nebo nejsi :kytka: Jistota je jistota.

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 23.05.18 17:03

Jo ty si nechces rozhazet cyklus, tak radeji budes nechtene tehotna :lol: to je logika

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 23.05.18 17:05
:lol: :lol: :zed:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 23.05.18 17:09
@Šarlota4 píše:
Jo ty si nechces rozhazet cyklus, tak radeji budes nechtene tehotna :lol: to je logika
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
natyber
Kelišová 6061 příspěvků 23.05.18 17:09
@Marianka123 píše:
Ahoj holky, ženy a dámy, chtěla bych se zeptat na dotaz který už tu jistě byl ale chtěla bych znát váš názor prosím.
Před měsícem týden před menstruaci jsem měla s partnerem pohlavní styk oba jsme byli opilý ale naštěstí jsme meli styk s kondomem bohužel kondom ale prasknul. Pro prášek po jsem si nešla protože mam strach aby mě to nerozhazelo cyklus který mam ted konečně pravidelný. Týden na to jsem mela dostat menses ktery se ovsem dostavil o pět sní pozdeji nez mel a trval asi dva dny ve velmi slabe podobě. Teď po měsíci jsem strašně unavená, mam veliké chutě pořád bych něco jedla, je mi celé dny strašně zle. Tehu test jsem si nedělala protoze mám strach kvuli příteli který nechce dítě tak ja nevim. :nevim: Co si o tom myslíte vy??
Děkuji za odpovědi

To fakt ty kondomy tak často praskají? Prosím, pokud sis prášek nevzala a test si dělat nechceš, tak asi budeš muset čekat jak to dopadne, nebo co chceš jako vědět??? test si snad můžeš udělat, aniž by to přítel musel vědět a když si ho neuděláš a nakonec těhotná budeš, tak co budeš potom dělat? Není lepší to zjistit hned?? :zed: :zed: :zed:

hanka.br.
Generální žvanilka 20342 příspěvků 23.05.18 17:27
@Marianka123 píše:
Děkuji za odpovědi

Rozhodně si test nedělej!! Jestli přítel dítě nechce, tak v žádném případě. Dokud si neuděláš test, těhotná být nemůžeš.

Verun83
Extra třída :D 10373 příspěvků 23.05.18 17:30

Pockej 9m co z toho bude. Boha jeho

Dojdi do lekarny a chtej tehotensky test. My ti do delohy nevidime.

Denny97
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 23.05.18 17:33

Nekupuj si test..počkej až začneš přibírat :mrgreen: :D a pak rodit :D

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.18 17:33

Naštěstí jsme měli styk s kondomem bohužel kondom ale prasknul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mijala
Kecalka 232 příspěvků 23.05.18 17:34

Možná pitomá možná ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne sorry jako.. ale tohle je fakt logika :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.18 17:34

Tak nevím jestli nahlásit jako trolla nebo jako blázna :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama