Sledovací program do počítače

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 08:08
Sledovaci program do počítače

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte zkušenost s nainstalováním sledovaciho programu a jak to funguje. Mám podezření že manžel někoho má ptala jsem se ho, tvrdí mi, že nemá. Vše má ale pod heslama, které já nevím. Chci se prostě přesvědčit. Jenže problém je, ze hodné rozumi počítačům, takže by to asi zjistil, kdybych to do pc nainstalovala že?:-( A nefunguje to i tak, ze se nainstaluje, zjisti hesla i zpětné a zas ho mohu hned odinstalovat? To asi ne, co? Děkuji za odpovědi. A neodsuzujte mě prosim.Je hrozné tušit a žít v nevědomosti.

Reakce:

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 24.01.17 08:20

Nevím, jak to funguje, ale protože mám manžela ajťáka asi bych si to netroufla. Určitě by na to přišel. Já bych za ním asi šla a řekla, ať mi to ukáže hned a sám. Pokud nemá co tajit, tak není problém, aby ukázal emaily apod. Kdyby se vykrucoval, byl by to pro mě asi důkaz nevěry. A to soudím z toho, že teď si nechá klidně zapnuté emaily s heslem apod. Nic neschovává a já nemám potřebu se koukat. Naopak kdyby chtěl vidět moje neměla bych taky problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 08:24
@Ajuše píše:
Nevím, jak to funguje, ale protože mám manžela ajťáka asi bych si to netroufla. Určitě by na to přišel. Já bych za ním asi šla a řekla, ať mi to ukáže hned a sám. Pokud nemá co tajit, tak není problém, aby ukázal emaily apod. Kdyby se vykrucoval, byl by to pro mě asi důkaz nevěry. A to soudím z toho, že teď si nechá klidně zapnuté emaily s heslem apod. Nic neschovává a já nemám potřebu se koukat. Naopak kdyby chtěl vidět moje neměla bych taky problém.

Hmmm on je právě taky expert na počítače, tak to tedy raději ne :-(Diky

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 24.01.17 08:25

Chápu, což ono zjistit hesla není těžké. Alespon když už jsi na jeho počítači, tak od fb se zjistí třeba lehko, ale musí tam mít to heslo uložené.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 08:31
@ivanapesk píše:
Chápu, což ono zjistit hesla není těžké. Alespon když už jsi na jeho počítači, tak od fb se zjistí třeba lehko, ale musí tam mít to heslo uložené.

To právě nemá, no a nevim jak ho zjistit. Zkoušela jsem vše. Do jeho pc se dostanu, ale jinak nikde nic uz nevypatram.Ma smazanou i historii.

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 24.01.17 08:40
@Anonymní píše:
To právě nemá, no a nevim jak ho zjistit. Zkoušela jsem vše. Do jeho pc se dostanu, ale jinak nikde nic uz nevypatram.Ma smazanou i historii.

aha, tak to je asi podezřívavý, že bys něco takového udělala. Tak se ho zeptej na rovinu, jestli někoho má.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 24.01.17 08:53

Skrze vzdálenou plochu by měl jít sledovat každý jeho pohyb na PC, vím že náš ajťák mi může oid sebe z domu hýbat myší.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 24.01.17 08:58

@Havran007 tohle manžel používá dost často když něco dělá. Ale jestli sem si všimla dobře dotyčný mu musí posílat nějaký kód a zapnout k tomu program.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 08:59
@Havran007 píše:
Skrze vzdálenou plochu by měl jít sledovat každý jeho pohyb na PC, vím že náš ajťák mi může oid sebe z domu hýbat myší.

Ale na to musi byt právě nějaký ten program, ne?

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 24.01.17 09:12
@Anonymní píše:
Ale na to musi byt právě nějaký ten program, ne?

jj je to přes nějaký program. Každopádně záleží na domluvě, po mě ajťák žádne heslo nepotřebuje. Ale už jsme mu ten přístup zrušili:)

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15646 příspěvků 24.01.17 09:20

Tak pokud je ajťák, tak to zjistí na 99 procent… a pak bude asi doma zle. Já bych to nevydýchala, když něco partner chce, tak se zeptá, ale špehovat - nee.

Sheelle
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 24.01.17 09:37

Záleží na tom taky jaký „ajťák“ je. Jestli je programátor nebo třeba tester, nemusí vědět o compu jako takovém téměř nic. Jestli je admin, tak má zajisté přehled větší.

Prográmků existuje celá řada. Nejbezpečnější jsou asi ty, co ti monitorují vše co napíše na klávesnici a můžou ti to pak odeslat na mail. Přemýšlej u toho, založ nový, anonymní mail, prográmek nedávej do složky „Sledování“ ale třeba „Avast“ atd. Trošku si zagoogli než něco uděláš a mrkni na rady. Takovéhle prográmky se jmenuje „keyloggery“. A vol takový, který je pro tenhle účel napsán, dokáže se sám v pc schovat a pokud ho nebude vyloženě hledat, tak ho nenajde.

Např. tenhle: http://www.stahuj.centrum.cz/…e-keylogger/ dokáže vše výše zmíněné.

Obecně to ovšem nedoporučuju, je to protiprávní jednání, to za prvé a za druhé, tohle kdyby mi udělal partner, tak bych ho rovnou vykopla, i když bych někoho jiného neměla. A pokud někoho jiného má, tak ti to stejně jen přidělá starosti a nic nevyřeší.

Uživatel je onlinePloskutáček
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 24.01.17 10:17

Sheelle: no právě, je to protiprávní. Kdysi po mně někdo chtěl něco podobného, tedy doporučit nějaký program. Ten comp musí být tazatelky a manžel o tom programu musí vědět.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 24.01.17 19:21

Žárlivost je váš osobní problém, váš problém s nedůvěrou, a sebevědomím.

snažit se podle rad na mimi serveru nahackovat počítač někomu, kdo počítačům rozumí je cesta k totálnímu zesměšnění se.

Začněte si dělat pořádek v hlavě a posléze hledejte nějakou cestu, jak dát dohromady vaše manželství, ne voloviny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >