Sluneční brýle - kojenec

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 25.03.10 22:06
Sluneční brýle - kojenec

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak řešíte sluneční brýle u kojence. Jde mi hlavně o to, že bychom chtěli v září jet do Chorvatska a to mu bude 10 měsíců, kupovali jste nějaké sluneční brýle? Viděla jsem že se prodávají nějaké spešl pro děti od 0-3 let.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.03.10 22:09

Zrovna máme jedny zamluvené, přikládám foto!

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 25.03.10 22:19

Ahojky taky jsem o brýlích uvažovala hlavně na kolo ale dočetla jsem se že pro děti do 3 let nejsou vhodné. Oči se jim ještě vyvíjí a používáním brýlí se prý můžou poškodit. :nevim:

Takže za sebe na to prdím a pořídím šátek s kšiltem nebo něco podobného aby byla malá chráněná. :wink:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 25.03.10 22:29

mam od chicca a mala je nosi uz rok.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.03.10 22:42

Já právě zatím taky nejsem stopro přesvědčená :nevim: zamluvené je máme, ale zda koupíme…nevím

Zajímají mě taky názory ostatních..

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 25.03.10 23:01

Mi mala bez bryli odmita vylizt ven, pokud sviti slunicko… A na snehu kdyz sviti se ji ani nedivim, to ja taky nevylizam :nevim: Brejlicky mame od tech 10M.

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 26.03.10 06:34

Mně je zas děti nosit nechtějí :roll:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 26.03.10 07:23

me je taky nechtela nosit ale kdyz videla ze je ma maminka tak si je vzala taky..Nosi je cca od 11mesicu

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 26.03.10 07:37
Panuška píše:
Ahojky taky jsem o brýlích uvažovala hlavně na kolo ale dočetla jsem se že pro děti do 3 let nejsou vhodné. Oči se jim ještě vyvíjí a používáním brýlí se prý můžou poškodit. :nevim:Takže za sebe na to prdím a pořídím šátek s kšiltem nebo něco podobného aby byla malá chráněná. :wink:

to je blud, vhodné jsou ,akorát ,že je některé děti nechtějí nosit,kšilt je samozřejmě bezva ,miminu nesvítí tolik do obličeje.Až budete brýle pro malý vybírat tak určitě do optiky a připravit si aspon 500kč a vybrat nějaké z pružného materiálu až s nima bude dítě lomcovat ,aby je nezlomilo.
Mi meli slun.brýle už od 1 roku ,ale pořádně je malej začal nosit/sám přišel na to ,že je to v nich leší až kolem 2.narozenin.A taky jsme mu šli poctivě příkladem.

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 26.03.10 07:53

Ahojky,mi koupili v roce brýlečky Uvex,ty jsou fakt parádní a kvalita zaručena,myslím že jso uaž do 5let,jsou moderní,mají krásné barvy a parádně sednou,myslím že mají i nejlepší ochranu na hory i k moři… 8-) :wink:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 26.03.10 07:56

no tak třeba v zimě na sněhu bych to ještě pochopila ale v létě bych 10 měsíčního prcka stejnak schovala někam do stínu :wink:

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 193 inzerátů 26.03.10 08:25

mně v optice řekli, že do roku brýdel nepoužívat, tak jsem mu je šla pořídit další sezonu a měli ty spešl pro děti, jsou takové–ne z trvdého plastu, ale takové měkké, že ty nožičky se i ohýbají, takže je dítko nepoláme, když se mu náhodou dostanou do ručiček :-D Mám tušení, že stály asi 120,– no max. do dvou stovek

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 26.03.10 08:39

Idi my máme slun.brýle už asi od 6 měsíců,momentálně máme jedny ze sportu,jsem max. spokojená a malý když je sluníčko,tak bez nich nevyjde ven a v autě je musí mít taky-jako tatínek :lol:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 26.03.10 08:43

Taky je používáme asi od roka. Kupuju jedině v optice, takže ne zrovna malá investice (kolem 500 i víc). První léto je moc nechtěla a několik jsme jich ztratili (hlavně na kole :) ), ale letos bez nich nechce vyjít ven. Chce být „jako maminka“ ;) Jen mi teda odmítá kšiltovku :nevim:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 26.03.10 09:12

ahojky,

přidám svoji zkušenost. jezdíme s kočárem hodně na procházky kolem řeky takovou otevřenou slunnou jižní cestou, takže sluníčko pere do očí o 106, hlavně když dítko sedí v kočárku po směru jízdy. v létě to jde, to si dá kloubouček a do očí nesvítí, ale teď na jaře ještě chci aby měla čepku přes uši. pro starší jsem kupovala takové ty měkké brýle v optice cca za 200,– kč. byly úplně na nic, malá si je furt sundavala a jak jsou měkké tak je děsně tahala, až ve finále urvala jednu nožičku :-( takže zbytek sezony nosila kloubouček a bylo:) teď jsem to samé řešila s mladší a koupila jsem brýlky baby banz, pravda stály přes 400,– kč :roll: . ty nemají nožičky ale neoprénový pásek přes hlavičku, takže si je nebude snad tak moc tahat. zatím je měla jen jednou a OK, nic netahala. navíc v září jedeme na týden k moři, tak je užije i tam. no a doufám, že za ty prachy jí vydrží i příští rok. pokud jeteda někde neztratíme :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >