Žádosti o videa s nahými miminky

ZM
23.3.10 20:33

MIMINKO NA VIDEU

admin píše:
Za tým eMimina důrazně varujeme před podobnými žádostmi – s nejvyšší pravděpodoností na druhé straně nesedí nastávající maminka, ale někdo jiný, někdo, kdo miminka považuje za objekt svého uspokojení.

Prosím, buďte opatrné a nezveřejňujte fotografie, které zobrazují jakékoli intimní partie!

Za sebe bych si přála svět, kde by nebylo nutné takové varování psát – ale bohužel…

Lesina

PS. Zakladatele jsem zablokovala, diskusi tu necháme jako varování, později smažeme.

dobrý den jsem nastávající maminka a chtěla bych se naučit přebalovat miminko nemá někdo nějaké video nebo dobrý odkaz jak pečovat o miminko děkuji :-P

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

neczuz
23.3.10 20:39

Nemám, ale neboj, naučí tě to v porodnici, to není těžké.

• Nahlásit
18639
23.3.10 20:45

mrkni k nám na web - výběr zajímavých odkazů tam se toho dovíš :palec:
http://duben2010.websnadno.cz/

• Nahlásit
24437
23.3.10 20:46

Zkus si někde splašit DVD ke knížce „Něžná náruč rodičů“. Nemám ji teď doma, tak nevím, jestli je tam zrovna i přebalování, ale pro představu, jak manipulovat s miminkem, je fajn.

• Nahlásit
20662
23.3.10 20:52

ZM až se mimi narodí,tak ti to půjde samo,neboj,prostě budeš maminkou a tá přece vždycky ví,co je pro mimi nejlepší :wink: No a pak stačí pár dní praxe a budeš v přebalování profík,ostatně jako my všechny mamulenky :wink:

• Nahlásit
17086
23.3.10 20:53

jojo tak tuhle knížku jsem dostala od chlapů z práce :mrgreen: :mrgreen: a musím říct že pro základní manipulaci super. :wink:

Přebalování zmákneš v porodce. Nám vše ukázali včetně koupání apod. Navíc to mimčo je sice malé ale neohrabané takže ti nikam nezdrhne jak já říkám maximálně bude ječet. Joo to dostat v porodce na přebalení mojí 10 měsíční dceru tak asi odcházím bez ní :lol: :lol:

• Nahlásit
ZM
23.3.10 20:58

přidejte jaké koliv video co jste našli na internetu i srandovní videa miminek :-P

• Nahlásit
13496
23.3.10 21:39

Prebalovat se naucis ihned v porodnici..
Mmch zajimalo by me proc za svym dotazem mas smajlika s vyplazenym jazykem?TO ma byt nejaky for? :nevim: :nevim:
A videa na netu si snad muzes najit sama ne?

• Nahlásit
1966
23.3.10 21:46
Taminka píše:
Mmch zajimalo by me proc za svym dotazem mas smajlika s vyplazenym jazykem?TO ma byt nejaky for? :nevim: :nevim:
A videa na netu si snad muzes najit sama ne?

Vidím, že nejsem jediná paranoidní :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
20662
23.3.10 21:48
:palec:
  • Nahlásit
Agaata
23.3.10 21:52
Fifik píše:
Taminka píše:

A tak to já asi paranoidní jsem a klidně to sem napíšu. V poslední době jsem už několikrát narazila na diskusi založenou nazaregistrovnou uživatelkou, tady a na Modrém koníkovi. Tématem je opakovaně přebalování miminek, vtipné historky při přebalování, kakání miminek, smrádek stolice apod. Zakladatelka obvykle napíše úvodní příběh, jak coby ještě nemaminka měla ohromný zážitek s přebalováním a stolicí cizího miminka a „jak to řešíte vy maminky?“. Protože styl psaní těchto neregistrovaných autorů se vlemi podobá, předpokládám, že to píše stále jedna a ta samá osoba. Původně jsem si říkala, že to píše nějaká puberťačka, v této diskusi už mě napadlo, že to je nějaký muž … s kdoví jakou úchylkou. Rozhodně bych tedy ani omylem žádné video se svým nahým miminkem neposílala. Ani fotky. !!! :cert:

• Nahlásit
1112
23.3.10 21:53

Sakra, jsem si nevšimla, že nejsem přihlášená, tak tímto se oficiálně podepisuji;-)

• Nahlásit
Michaelakkk
23.3.10 23:00
Agaata píše:
Fifik píše:
Taminka píše:
A tak to já asi paranoidní jsem a klidně to sem napíšu. V poslední době jsem už několikrát narazila na diskusi založenou nazaregistrovnou uživatelkou, tady a na Modrém koníkovi. Tématem je opakovaně přebalování miminek, vtipné historky při přebalování, kakání miminek, smrádek stolice apod. Zakladatelka obvykle napíše úvodní příběh, jak coby ještě nemaminka měla ohromný zážitek s přebalováním a stolicí cizího miminka a „jak to řešíte vy maminky?“. Protože styl psaní těchto neregistrovaných autorů se vlemi podobá, předpokládám, že to píše stále jedna a ta samá osoba. Původně jsem si říkala, že to píše nějaká puberťačka, v této diskusi už mě napadlo, že to je nějaký muž … s kdoví jakou úchylkou. Rozhodně bych tedy ani omylem žádné video se svým nahým miminkem neposílala. Ani fotky. !!! :cert:

také mě to napadlo a souhlasím s tebou !!!

• Nahlásit
ZM
23.3.10 23:15

jsem tu poprvé a za ten obrázek se moc omlouvám stránky modrý koník neznám

• Nahlásit
ZM
23.3.10 23:24

nemusí to být vaše videa dětí

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie