Reklama

Jak měníte režim po změně na letní čas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 20:08
Jak měníte režim po změně na letní čas?

Blíží se změna času a přemýšlím, kdy bude kluk chodit spát. Jak to děláte vy? Chodí děti spát podle hodin ve stejný čas? Nebo přecházíte na změnu postupně? Nebo snad máte „letní režim“ a vše je o hodinu posunuté, tak aby vše odpovídalo původnímu režimuv zimě a mimčo se nemuselo předělávat no nové časy? Snad je to srozumitelné, musela jsem to po sobě číst 3×, abych tro pochopila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.03.10 20:15

Myslím, že uvidím, co na to malá. Zařídim se podle ní.Ale zajímá mě, co na to napíšou ostatní, více zkušené.

adys
Závislačka 3790 příspěvků 22.03.10 20:16

nam uz se cas zmenil pred tydnem (usa) .. mozna par dnu sli kluci spat o neco dyl, ale to spis proto, ze bylo krasne teplo, tak jsme si chteli uzit venku.
jinak ted sli zase jako normalne, tzn. v tu urcitou hodinu, ve ktrou jsou zvykli. ‚neprepocitavam‘, jestli je tolik nebo tolik podle novyho nebo staryho ;-)

az bude jo teplo a dlouho videt, tak to vyplyne, ze budou mozna chodit tak o tu hodku dyl .. ale ted to neresim. ;-) vstavaji tak jako tak v 6 ;-)

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 22.03.10 20:22

Nevím, jak to bude letos, pro Marečka je to první změna, tak uvidíme… ale s Helenkou to zatím bylo jednoduché… změnu času neřešila, prakticky nijak se jí nedotkla. Prostě jsme fungovali jako obvykle, všechno v obvyklou hodinu, nikdo jsme se tím nezabýval a bylo :-D

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 22.03.10 20:22

U nas se to meni postupne samo, podle svetla.. Pres zimu jsme spali klidne i do 8,30, ted maximalne do 6,30, vecer budu postupne upravovat..

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 22.03.10 20:24

Ještě dodávám, že stejně už 14 dní vstáváme brzo, Mareček po páté (pak usne ještě kolem sedmé), Helenka v šest, takže nepředpokládám, že by se změnou času došlo k nějakému nečekanému posunu :mrgreen:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 22.03.10 20:37

Já to poprvé řešila až s nástupem do školky, prostě jsem budila o hoďku dřív, večer šli dřív spát a srovnalo se to bez problémů.

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 22.03.10 20:57

dosud jsme to nikdy neřešili. Změnil se čas, vše jsme přeměnili podle nového bez cirátů.

Akorát na podzim to šlo poprvé hůř (starší dceři je 5,5r, mladší byly 2r).

Maj režim, rituály, tak by to mohlo jít.

Ráno vstávaj v 6, tak já budu mít aspoň dobrej pocit, že vstávám dýl, i když jen podle čísel na ciferníku :pankac:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.03.10 20:58

Já změnu času moc neprožívám na sobě a nehodlám to prožívat ani u Samíka, beru to tak jak to přijde - takže spíš uvidím, co on na to. Slibuju si od toho jediné - že bude dýl tma a bude dýl spát :lol: :lol: :lol:

Jinak večer zkusím jet podle „našich“ hodin, jak jsme zvyklí a uvidíme :nevim: Abych celé léto přepočítávala zimní čas, to by mě švihlo :lol: :lol: :lol:

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 22.03.10 21:05

Taky neresime, rano najedem na novy cas a je to. :wink:

Jana206
Nadpozemská drbna 26375 příspěvků 22.03.10 21:06

Já jsem to nikdy nehrotila.Děti se nějak přizpůsobily sami.Myslím si,že hůř to nesou dospělí.Protože dítě,když je unavené,spí.Je mu jedno,kolik je hodin.Za pár dní se to srovná.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 22.03.10 21:09

U male jsem to nejak neresila,spat jsem ji vecer predem dala normalne,prehodila jsem vschny hodiny,rano vstala jak vstala a pak uz jsem ji odpo i vecer dala spat v tolik jako normalne..Takze chodila v poledne a osm a sla takhle spat.

Mmch k tomu vstavani…jak byla tma vstavala mala i o pul devate,ted jak zacne slunko svitit do pokojicku tak vstava i pred sestou :zed: :zed: :zed:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 21:21

Tak koukám, že všechny doufáme v zázrak, že děti začnou konečně vstávat trochu rozumě. I my vstáváme v 6.

Ifca1
Echt Kelišová 8888 příspěvků 22.03.10 21:21

Dávám děti spát stejně jako vždycky (Kačka o půl 8, Kuba v 8hod), buď usnou a ráno vstanou normálně, nebo budou protestovat a usnou si podle svýho a ráno bude maso s buzením, člověk nikdy neví :nevim:
Za pár dní se to spraví, vstáváme do školky, takže režim musí být, předtím jsem to neřešila…

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 22.03.10 21:23

Nijak to neřeším. Chodí spát kolem půl osmý až osmý, a bude tak chodit pořád :wink: Nikdy jsme problém neměli …

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >