Slupkovite ovoce

13496
7.10.09 18:03

Slupkovite ovoce

Holky
mam dotaz…davam male hrozno,blumy atd ale snazim se ji to zatim davat bez te slupky.
Muze uz to jist cele-asi ji to nijak neuskodi nebo ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1837
7.10.09 18:21

Ahoj Tami,
já Lucince dávám hrozno i blumy s tou slupkou, jen to hodně dobře umyju. To nemůže vadit, naopak si myslím, že to pěkně vyčistí střeva (ty slupky vždycky najdu zcela neporušené v plíně :lol: )
Měj se,
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.09 18:23

Ahojky,
taky dávám malému blumy i hrozno se slupkou. Když je na hroznech slupka tvrdší, tak mi ji vyplivne, jinač to jí v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.09 18:25

ahojky,
já se na to ptala i doktorky a ta říkala, že pokud nemá nějaké problémy to spolknou, tak to nemůže být na škodu - jablko, hrušky, víno atd.
A mě tedy loupat hrozno zrovna moc neba, takže dávám celé. Někdy spolyká i ty pecky, když nestihnu zasáhnout. šlupkám zdar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
7.10.09 18:55

Ahoj..Já malýmu dávám ovoce i se šlupkou,loupu jen jablka..Akorát to důkladně umývám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.10.09 21:59

Jasně, dej se slupkama. Jinak bude loupat a loupat a loupat… :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.10.09 09:38

Ahoj, tak já loupu vesele už pět let :roll: ( ne všechno,ale dost), jsem ráda, že aspoň tak to ovoce do našeho broučka dostanu.
Náš druhý kluk (10m) jí tak, že na stole po chvilce zůstanou pouze pecky. Dávám mu to důkladně omyté, celé, protože jinak mu to klouže a padá z ručky na zem. Nemá s tím vůbec problém, jenom musím hlídat ty větší pecky, páč ty by si narval do zobáčku taky. Vůbec mu nebylo na překážku, že měl jenom 2 zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.10.09 19:07

Loupala jsem asi do 2,5-3let,znama dela na rychle (jezdi jako sestra zachranarka v sanite) a meli pripad,kdy se 1,5lete dite udusilo slupkou z hroznu,uz ho nezachranili…nechci strasit,ale stat se to muze…ELa

• Nahlásit
  • Citovat
2
14.5.18 08:10
@Anonymni píše:
Loupala jsem asi do 2,5-3let, znama dela na rychle (jezdi jako sestra zachranarka v sanite) a meli pripad, kdy se 1,5lete dite udusilo slupkou z hroznu, uz ho nezachranili…nechci strasit, ale stat se to muze…ELa

Já byla jednou u kamarádky a málem se jí taky udusil syn slupkou z jablka, naštěstí se nám podařilo ho zachránit, už byl celý modrý, byl to hrozný zážitek a malé teď vše loupu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10659
15.5.18 15:51

@minies tak stát se může cokoliv, né se jen udusit slupkou, dítě může vdechnout cokoliv jí a nemusí to být jen ta slupka :nevim:
Já tedy malé loupu, ale tak je jí 8,5m, to je jasné. U druhé jsem loupala jak co, nemyslela jsem na to, co se může stát, ale spíš jestli to ukouše a jestli to se slupkou chce.
Nějak bych to nehrotila, ve slupce je nejvíc vitamínů a když se dobře omyje, nevidim v tom problém. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama