Slyším pláč při sprchování

8
17.12.19 00:35

Slyším pláč při sprchování

Ahoj holly :kytka: Mám skoro 11 měsíčního chlapečka a od té doby co se narodil, tak téměř každý večer při sprchování slyším, že pláče. Koupelna je vedle ložnice. Takže vypnu sprchu, ticho. Zapnu a po chvilce slyším zase řev. A podotýkám, že chlap chodí do postele první, takže vím, že s ním v ložnici je a kdyby něco, tak ho utěší, nebo pro mě dojde. Děje se to taky některé z vás? Nebo víte proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
17.12.19 00:38

Mozna place sprcha a voda z ni neni voda, ale slzy :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.12.19 00:49

Mám to taky tak. Ať jsem na záchodě kdy si pustím fuňák nebo se sprchuji, tak mám pocit, že mi brečí děti. Koupelna a záchod je vedle ložnice. Podle mě je to z „napětí a nervů“. Prostě mysl je nastavená na max :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29286
17.12.19 01:15

Taky se mi to obcas stane. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
17.12.19 01:21

Dykoliv si chci napustit vanu, je to výjimečně, tak i tvrdě spící děti začnou řvát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
17.12.19 01:34

Jo taky to tak mam! Trochu psycho :) Prijde mi, ze ten hluk ze sprchy je ohlusujici a neslysela bych rvouci dite, jakoby by bylo v tu chvili uplne nekde daleko z meho dosahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
17.12.19 02:23

Taky jsem to tak měla, teď se mi to úplně vybavilo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
17.12.19 02:28

Kdykoliv si vycerpavam sluch nejakym kravalem, tak slyším brečet dítě :mrgreen: :mrgreen: asi ze bych ho neslyšela, tak ho slyším preventivně 😁

• Citovat
  • Nahlásit
3198
17.12.19 03:55

:mrgreen: mám to občas dodnes a to jsou holce 3 Roky :mrgreen: kdykoli jsem si dala sprchu, napustila vanu, nalila víno, zapnula film a nebo začínala hezká chvilka s přítelem, tak jsem slyšela malou vstávat z postele nebo brečet. Šla zkontrolovat a spala jak zabitá :lol: jednou za čas to mám dodnes, převážně po náročném dni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
17.12.19 04:09

Já zase při sprchování slyším zvonění telefonu a zjistila jsem, že to je vázané na stav mé krční páteře ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
17.12.19 06:06

Kdyz byly deti mimina, tak se mi to taky stavalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
17.12.19 06:13

Jojo, uplne stejne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
17.12.19 06:16

Měla jsem to u obou dětí a někdy i teď u skoro dvouleťáka, je to asi tím, že mám strach že přes hluk sprchy neuslyším, jak brečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
17.12.19 06:37

Abych se v klidu vysprchovala, nosím si chůvičku do koupelny. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8644
17.12.19 06:43

Taky se hlásím, vždycky z vany volám na muze ať jde malou zkontrolovat jestli není vzhůru…:) A kdyz mi hrabalo po 1.porodu z hormonů, tak jsem „slyšela“ malyho brecet, i když jsem si šla lehnout, malý spal v 2.postylce v obýváku a byl tam s ním chlap - bala jsem se, že ho neuslyší, pořád jsem tam běhala ho kontrolovat, ale byly to jenom „halušky“ z nevyspani, vycerpani. My mamy holt slyšíme i trávu růst, jak máme už ty uši vycviceny a nastrazeny, asi je to normální :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama