Nechci si nechat hlídat své dítě

42
10.12.19 17:01

Nechci si nechat hlídat své dítě

Zdravím maminky
Msm takový problém
Mam deseti měsíčního syna s proste jej nechci dat ns hlídání nikomu kromě svého manžela
Bojím se msm paniku lecim se z deprese ATd takže si umíte představit
Manžel uz do me nejakou dobu Huci kdy uz konecne si nekam spolu sami zajdem s pohlídá jedna z babiček sle js nechci mate to take nějaká tsk :(
Pardon zlobí me klávesnice u telefonu proto píšu bez diakritiky s občas mi vypadne písmenko :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3276
10.12.19 17:08

Hele, buď v klidu… já dceru (tři a půl, už chodí do školky) na hlídání také moc nedávala… třeba mojí mamce vůbec, prostě v ní nemám důvěru…
Až budeš chtít syna s někým nechat, určitě to bez problému uděláš, do té doby se nedej nikam tlačit… je to každé matky věc, resp. pocit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9167
10.12.19 17:08

Mákni na sobě, prober to s psychologem/psychiatrem a poslechni partnera, ať o něj nepřijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17929
10.12.19 17:16
@Zlutasek_L píše:
Zdravím maminky
Msm takový problém
Mam deseti měsíčního syna s proste jej nechci dat ns hlídání nikomu kromě svého manžela
Bojím se msm paniku lecim se z deprese ATd takže si umíte představit
Manžel uz do me nejakou dobu Huci kdy uz konecne si nekam spolu sami zajdem s pohlídá jedna z babiček sle js nechci mate to take nějaká tsk :(
Pardon zlobí me klávesnice u telefonu proto píšu bez diakritiky s občas mi vypadne písmenko :,(
Žádný ad neberu a kluka taky hlídat nedávám, ne že by to někdo extra nabízel, však času dost a když v půl devátý usne, máme čas na sebe, jo holt na kino a večeři to není, ale… :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
10.12.19 17:19

@Zlutasek_L pro mě bylo nejhorší to poprvé :) pak už jsem věděla, že to naši v pohodě zvládnou a přestala jsem se bát. Myslím že je hodně důležité, aby jsme s manželem fungovali nejen jako rodiče ale i jako partneři. A mně to i lichotilo, že se mnou po 15 letech společného soužití chce manžel trávit čas o samotě. Zajít do kina a na večeři :kytka: :
Píšeš že bereš AD, probrala bych to s psychiatrem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
10.12.19 17:20
@Bubla Bůčková píše: Žádný ad neberu a kluka taky hlídat nedávám, ne že by to někdo extra nabízel, však času dost a když v půl devátý usne, máme čas na sebe, jo holt na kino a večeři to není, ale… :nevim:

jak staré dítko máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.19 17:20

@sakota

Myslím si to samé. A v konečném důsledku, pokud by jsi přišla o chlapa nejvíc by trpělo dítě. Držím palce, určitě to zvládneš.🙋‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
10.12.19 17:21

U posledního jsem nebyla schopná od něj vůbec odejít do roka a půl. Ale fakt vůbec nikam :mrgreen: K tomu musíš prostě sama dozrát, nemá cenu se do toho nutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
10.12.19 17:25

Aby to neodneslo vaše manželství..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7892
10.12.19 17:26

Nemáme to tak, kéž bychom to tak měli, že by se babičky předháněly :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
10.12.19 17:26

@Kaileee No tak pokud by to chlap nedokázal pochopit, tak mi za to nestojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6204
10.12.19 17:28

Měla jsem to taky, dceru jsem odmítala mamce půjčit i jen třeba na procházku s kočárkem. Nějak jsem se o ní strašně bála. Pustila jsem jí až snad v roce a to jen tak na hodinku. Úplně se to zlomilo až cca ve 2-3 letech, kdy jsem ji u ní začala nechávat i pár hodin, ale to je maximum, víc by moje mama nezvládla. Dej tomu čas a uvidíš že to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
10.12.19 17:29
@Monchichik píše:
@Kaileee No tak pokud by to chlap nedokázal pochopit, tak mi za to nestojí…

on si třeba může říkat, že pokud ona nedokáže pochopit, že on chce jít někde jen s ní a odfrknout si, tak mu to za to nestojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
10.12.19 17:30

@Kaileee v pořádku…tak potom spolu nemusí být…tohle jsem fakt nikdy řešit nemusela a neumím si představit, že bych vůbec musela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
10.12.19 17:33

Hlídat davam minimálně. Chci si děti užít, ano na odpoledne na výlet atd starší jezdí, mladší je zatím stále kojeny mamanek. To hlídání starší je zcela minimálne tak jednou za půl roku.
Vztah tím opravdu nijak netrpí.
Stáhneme si film, uspim děti ty usinaji do 20hodin, připravím obloženy talíř, víno a máme klid. Nemusíme nic plánovat na den kdy je domluvené hlídání, když je večer nálada tak je, když není, nemusíme se do ničeho tlačit jen proto že tu zrovna nejsou děti.
Za pár let děti odrostou a budeme mít času až nas to bude mrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat