Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jako jakým pocitem? Že jsi spala s borcem co měl regulérní přítelkyni a podvadel ji s tebou?
Hmm, oba jste vztah začali i když ste vlastně byli ve vztahu s někým jiným… To se stává.. on s ní už spát neměl ale asi to chtěl mít rychle z krku tak to udělal aby byl klid. Nicméně taky neměl spat s tebou když se s ji ještě nerozešel…aby to bylo takříkajíc fér. Pokud ho máš tak moc ráda ber to tak jako že s ní spal ještě když ste spolu nebyli.. stejně jako ty si spala před ním s jinými muži… pokud už se s ní nebude vídat tak to hod za hlavu
Příspěvek upraven 18.06.21 v 12:14
Promiň ale mě tohle příjde jako ironie sama o sobě…Ty a on jste prakticky podvedli vaše partnery a ty se cítíš když se vyspal se svojí ještě tehdejší přítelkyní jako že tě podvedl?
Tohle budeš muset skousnout nic jiného ti nezbývá.
@Cenarius píše:
Jako jakým pocitem? Že jsi spala s borcem co měl regulérní přítelkyni a podvadel ji s tebou?
asi tak
Zakladatelko, kdyby ti to neřekl, tak to ani nevíš a jsi v klidu. Žárlit jako milenka, že se vyspal v tu chvíli ještě se svojí partnerkou, je hodně přitažené za vlasy.
Vem to tak, že je to na uzavřenou a pojedete spolu odznovu, s čistým štítem.
@Anonymní píše:
Ahoj všem,vím, že jsem v první řadě blbá já… Mezi mnou a mým kamarádem něco vzniklo, něco víc, poprvé v životě to šlo naprosto přirozeně, ani jeden jsme to neplánovali. Zamilovali jsme se do sebe. Já se hned rozešla se svým ex, po první puse s přítelem. Přišlo mi to fér. Byla jsem v naprosto vyhořelého vztahu, stejně jako přítel - ten se rozešel o 14 dní déle, protože se vídali jen 2 dny v týdnu se svou ex. Ale v té době jsme (těch 14dní) jsme spolu už párkrát spali, i když jsme spolu oficiálně ještě nebyli. No a pak se on rozcházel se svou ex a ona po něm požadovala poslední sex - takže se spolu vyspali. Nevím, jak to mám brát, on vůči ní měl hrozné výčitky, ona mu brečela na rameni, že neví, co dal se životem. Bydlela u rodičů, takže spolu ani nežili. A on je povahou takový ten typ, co se vždy vše snaží vyřešit cestou nejmenšího odporu… No jenže mě to štve. Nevím, jak s tím pocitem pracovat a zbavit se ho…
Jako ze se teda obetoval, jo?
To musi byt laska jako tram (mezi vama), kdyz musel cekat 2 tydny se s ni rozejit, prestoze se vidali jen 2× tydne. Moc bych nespolehala na to, ze to nebude aspon nejakou dobu tahnout s vama obema.
A co tě na tom překvapuje a rozhořčuje? Že nemá zábrany podvádět jsi věděla, akorát jsi holt dřív byla na té příjemnější straně barikády. Aspoň víš do budoucna, s čím u něj můžeš počítat ![]()
@Silverine247 píše:
Jako ze se teda obetoval, jo?To musi byt laska jako tram (mezi vama), kdyz musel cekat 2 tydny se s ni rozejit, prestoze se vidali jen 2× tydne. Moc bych nespolehala na to, ze to nebude aspon nejakou dobu tahnout s vama obema.
Dal si ten shuk jako socialistický závazek ![]()
@Michelle_M píše:
Dal si ten shuk jako socialistický závazek
Chudák malej, ještě se musel obětovat, když to jeho budoucí ex vyžadovala
Je to koko..a ty naivka, nezlob se. Zas tak moc tě asi nežere. Prostě, hlavně být ve vztahu, jedno vlastně s kým. Třeba budeš vařit líp než jeho ex, tak proč to nezkusit že jo
![]()
@Anonymní píše:
Ahoj všem,vím, že jsem v první řadě blbá já… Mezi mnou a mým kamarádem něco vzniklo, něco víc, poprvé v životě to šlo naprosto přirozeně, ani jeden jsme to neplánovali. Zamilovali jsme se do sebe. Já se hned rozešla se svým ex, po první puse s přítelem. Přišlo mi to fér. Byla jsem v naprosto vyhořelého vztahu, stejně jako přítel - ten se rozešel o 14 dní déle, protože se vídali jen 2 dny v týdnu se svou ex. Ale v té době jsme (těch 14dní) jsme spolu už párkrát spali, i když jsme spolu oficiálně ještě nebyli. No a pak se on rozcházel se svou ex a ona po něm požadovala poslední sex - takže se spolu vyspali. Nevím, jak to mám brát, on vůči ní měl hrozné výčitky, ona mu brečela na rameni, že neví, co dal se životem. Bydlela u rodičů, takže spolu ani nežili. A on je povahou takový ten typ, co se vždy vše snaží vyřešit cestou nejmenšího odporu… No jenže mě to štve. Nevím, jak s tím pocitem pracovat a zbavit se ho…
Chlap, co by tě miloval, tak by ji s posledním sexem poslal do háje, z jeho strany to tak žhavé není. Ale je fajn vědět, že až si najde jinou, bude aspoň ten poslední sex.
@Michelle_M píše:
A co tě na tom překvapuje a rozhořčuje? Že nemá zábrany podvádět jsi věděla, akorát jsi holt dřív byla na té příjemnější straně barikády. Aspoň víš do budoucna, s čím u něj můžeš počítat
Presne, cesta nejmensiho odporu=obetovat se s tou, ktera si rekne
nezbyva, nez přikovat ve sklepe ![]()
„A on je povahou takový ten typ, co se vždy vše snaží vyřešit cestou nejmenšího odporu“
![]()
Chudák, úplné me too ![]()
No každý z vás si pod slovem „fér rozchod“ představuje něco jiného. Ty zamilovaní a líbačku s jiným a on sex se skoro exkou… Každý máte svůj styl…
@Silverine247 píše:A tech 14 dnu, co spolu oficialne jeste byli, spolu nespali, nebo to se nepocita, ze vadi jen ten rozluckovy sex?
Ne, to spal s ní, tam je to v pořádku.
Ahoj všem,
vím, že jsem v první řadě blbá já… Mezi mnou a mým kamarádem něco vzniklo, něco víc, poprvé v životě to šlo naprosto přirozeně, ani jeden jsme to neplánovali. Zamilovali jsme se do sebe. Já se hned rozešla se svým ex, po první puse s přítelem. Přišlo mi to fér. Byla jsem v naprosto vyhořelého vztahu, stejně jako přítel - ten se rozešel o 14 dní déle, protože se vídali jen 2 dny v týdnu se svou ex. Ale v té době jsme (těch 14dní) jsme spolu už párkrát spali, i když jsme spolu oficiálně ještě nebyli. No a pak se on rozcházel se svou ex a ona po něm požadovala poslední sex - takže se spolu vyspali. Nevím, jak to mám brát, on vůči ní měl hrozné výčitky, ona mu brečela na rameni, že neví, co dal se životem. Bydlela u rodičů, takže spolu ani nežili. A on je povahou takový ten typ, co se vždy vše snaží vyřešit cestou nejmenšího odporu… No jenže mě to štve. Nevím, jak s tím pocitem pracovat a zbavit se ho…