Reklama

Smoothie - husté zůstává nahoře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 30.01.18 15:44
Smoothie - husté zůstává nahoře

Dělám si celkem nově smoothie ve smoothie mixéru a štve mě na tom jedna věc. Chvilku po nalití do sklenice mi stoupne hustší část nahoru a dole zůstane řídké. Když to pak piju brčkem, vypiju prvně to spodní a pak mi zůstane spíš hustší „kaše“, než pití.
Ty dvě části - řídká a hustá - se od sebe jakoby oddělují a když je chci mít spojené, musím pořád třepat.
Co dělám špatně?

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62929 příspěvků 3 inzeráty 30.01.18 15:47

@levandule23 Netřepeš :mrgreen: to je prostě fyzika, s tím nic nenaděláš… resp. čím víc do hladka to bude, tím to bude lepší, ale dokonalé nikdy.

cilly
Generální žvanilka 22005 příspěvků 30.01.18 15:50

Pred napitim to tim brckem promichej. Nic jineho s tim delat nejde.

Taka
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 30.01.18 15:59

Promíchávám brčkem, než začnu pít. Ale já to mám v sobě většinou tak rychle, že se to oddělit nestihne :mrgreen: Zkus mixnout na jemnější, bude to míň znát, i když dělit se to bude vždycky. Přesně jak psala @j.a.n.i1, to ovoce/zelenina je nepatrně lehčí než voda a má tendenci zůstávat nahoře no, s tím člověk nic nenadělá ;)

lucynka25
Kelišová 7386 příspěvků 2 inzeráty 30.01.18 21:12

@levandule23 ano, jak už tady zaznělo, chce to pořádně promíchat, a promíchávat při pití brčkem, případně dát více vody, pokud to máš moc husté.. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >