Šmouhy na oknech, jak na ně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaninaMam
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 14:56
Šmouhy na oknech?

Ahoj holky, možná se někdo pobavite, ale včera jsem umyvala okna, vždy umyvam prvně vodou s mydlem špínu a poté lestim klasicky :D včera ta okna vypadala naprosto čisté a krásné a dnes jak vylezlo slunicko tak vidím smouhy, dela mi to tak vždy :lol: stává se vám to? Nebo proste spatne lestim :lol: možná blba otázka, ale jsem docela puntičkář na úklid, tak me to štve

Reakce:
Mamazpovolani
Povídálka 23 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 15:02

Dokud jsme meli drevena tricetileta okna, myla jsem je max jednou do roka pro dobry pocit, protoze at jsem se snazila sebevic, spis jsem tu spinu vzdy rozmazala :D ted mame nove plastovky a myla jsem je jen po instalci, tak nemuzu posoudit jestli je budu mit taky je jednou za cas :)

micta
Generální žvanilka 24195 příspěvků 05.12.18 15:05

Kup si takový ten hadřík na okna a leštit nic nemusíš.po umytí to jen přetřeš timhle hadříkem a je to.nedám na něj dopustit.v dm stojí pade.

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 05.12.18 15:31

Nemyj okna mýdlem, ale octem nebo šamponem a pak stěrkou a nemusíš nic leštit

Lajka09
Závislačka 4724 příspěvků 05.12.18 15:34

Znám to a moc dobře, nakonec se mi osvědčilo umýt okny klasicky saponátem a na závěr skla jen čistou vodou a vysušit-vyleštit. Hadřík se mi osvědčil bavlněný, dobře savý. Nevím proč, ale dělají to nová plastová akna, mamka má plastová okna někde z roku 2000 a vůbec žádný problém, leští Clinem. U mě by to bylo samá šmouha.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 05.12.18 15:42

Mám to pokaždý, dnes jsem taky koukala když vylezlo sluníčko :roll: už na to se.u :lol: nejvíc to ovšem vadí chlapovi, tak mu řeknu ať mi koupí tu stěrku s vysavačem, já už je prostě mýt odmítám :lol: :lol:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 05.12.18 15:43

A máme 60let starý dřevěný okna..

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 05.12.18 16:05

Buď používám karcher stroj na okna při větším znečištění a nebo když to chci mít rychle. A nebo nano houbicku a pouze vodu bez chemie a bez šmuh

JaninaMam
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 19:07

@Lainaire8 tak mojemu to naštěstí nevadí, ten ještě se diví proč to myju, když bydlíme nahoře a nikdo nám do oken nevidí :lol: :lol: @micta vyzkousim diky za tip @Lajka09 no příště budu zkoušet, vždy to vyleze jen na sluníčku, taky máme nová okna

mission84
Kecalka 446 příspěvků 05.12.18 19:42

Jo to znám vždycky sem z toho akorat naštvaná.Nakonec sem si koupila vysavac na okna a s tim už jsem spokojena.

Salorka
Závislačka 4273 příspěvků 3 inzeráty 05.12.18 20:26

Jsem moooooc ráda, že nejsem jediná a stává se to i jiným :-) Mám to vždy stejně, ale kašlu na to, je brzy tma, tak okna udělám znova nejdřív v dubnu :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >