Smrdím ženě

15
22.2.21 00:26

smrdím ženě

Pomoc prosim.Jsem ženatý skoro třicet let. Zažili jsme dobré i zlé. Jsem k ženě pozorný hodně jsem pracoval abych uspokojil všechny naše nároky. jezdily na dovolený chodili po vyletech. holky vozil do kroužků. a bral jsem za normální že jsou děti na prvním místě. děti mají dnes svoje děti zůstali jsme sami. je skvělá babca. Já si teprve loni uvědomil že jsem páté kolo u vozu a nikoho nezajímám.
Uz bych taky rad neco dostal a ne jen dávat. Sedli jsme si promluvili. Bylo mi řečeno že smrdim, nevěnují se vnoucatum jsem bručoun. Ano občas se při práci zapotim ale co je sprcha vím. je to ta věc co je v koupelně. že se nevěnují vnoucatum je taky rozporuplné jsou to takový klasický dnešní rozmazleny děti. dostanou na co si ukážou deda ma deda koupi. koupil velký auto abych je všechny mohl vozit po vyletech do zoo atd.ale prostě když už se hádají moc tak odcházím jejich krik a hádání by měli řešit rodiče ne já. Přesto jsem zabral vyměnil šatník zacal více sportovat pravidelně jezdím na kole plavu serfuju. zacal věnovat ještě více vnoucatum sorry ale když jsou u nás skoro každý den tak toho mám taky plný zuby je mi 50. chci taky někdy klid. Uplynul rok ze strany ženy se nic nezmenilo. stále pátý kolo. Opět jsme si tedy sedli promluvili zeptal se znovu kde je problém. Smrdim nevěnují se vnoucatum a jsem bručoun. a ja se ptám jestli mam vůbec šanci přestat tady být jen na řešení problémů.
předem děkuji za rady Petr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7313
22.2.21 01:30

Smrdět nemusí nutně znamenat jen, že se člověk nesprchuje. Stačí si vzít několik dní nošené oblečení a okolí to cítí. Zápach se taky může linout z úst… No a bručoun je snad každý starý chlap. :mrgreen: Už z popisu jde cítit ta nespokojenost, vnoučata tě moc nebaví, jsou rozmazlení, ale jejich spory řešit nechceš. Přitom si myslím, že když děda bouchne do stolu, děcka poslechnou a uklidní se spíš, než když je bude usměrňovat jejich matka. Tak to prostě je. A taky mě napadá, že pro vnoučata není ani tolik důležité materiálno (např. auto), jak třeba nějaké společné hry, ať už deskové nebo blbnutí. Manželka k vnoučatům asi tíhne víc, my - ženy máme v sobě ty mateřské pudy a možná žena nechápe, proč to nemáte stejně. Řekl jsi jí, že se cítíš odstrčený a opomíjený? Zkus iniciovat zážitky jen pro vás dva. Výlet jen ve dvou, až to bude možné, tak večeře v restauraci nebo welness… V padesáti letech život nekončí, zkuste trávit čas společnými aktivitami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
22.2.21 01:59

Nedivím se ti ač jsem žena, tak v tomto věku budu chtít taky nějaký svůj klid, v podstatě bych ho brala už i teď. Pokud jsou u vás děti každý den, tak je to dost. Měli byste mít nějaký čas pro sebe a na odpočinek a pak bys třeba nebyl bručoun a měl bys energii se vnoučatům věnovat. Zkus to navrhnout, ale pokud je žena typ matka kvočna, co musí mít pořád děti kolem, tak to asi neprojde. Pokud jí smrdíš, tak být tebou to zjistím konkrétně - čím, potem? Z pusy? Pot vyřešit častější sprchou a tuhým deodorantem. Pokud z pusy, zajít k zubaři, jestli nemáš nějaký zánět a pod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
22.2.21 02:04

Ty zkuste si určit pevně třeba dva dny v týdnu, které prostě budete mít jen pro sebe a něco spolu se ženou podniknete. To by vás mohlo sblížit, ty by sis odpočinul a líp by to fungovalo potom i s vnoučaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3326
22.2.21 02:46
@děda petr píše:
Pomoc prosim.Jsem ženatý skoro třicet let. Zažili jsme dobré i zlé. Jsem k ženě pozorný hodně jsem pracoval abych uspokojil všechny naše nároky. jezdily na dovolený chodili po vyletech. holky vozil do kroužků. a bral jsem za normální že jsou děti na prvním místě. děti mají dnes svoje děti zůstali jsme sami. je skvělá babca. Já si teprve loni uvědomil že jsem páté kolo u vozu a nikoho nezajímám.
Uz bych taky rad neco dostal a ne jen dávat. Sedli jsme si promluvili. Bylo mi řečeno že smrdim, nevěnují se vnoucatum jsem bručoun. Ano občas se při práci zapotim ale co je sprcha vím. je to ta věc co je v koupelně. že se nevěnují vnoucatum je taky rozporuplné jsou to takový klasický dnešní rozmazleny děti. dostanou na co si ukážou deda ma deda koupi. koupil velký auto abych je všechny mohl vozit po vyletech do zoo atd.ale prostě když už se hádají moc tak odcházím jejich krik a hádání by měli řešit rodiče ne já. Přesto jsem zabral vyměnil šatník zacal více sportovat pravidelně jezdím na kole plavu serfuju. zacal věnovat ještě více vnoucatum sorry ale když jsou u nás skoro každý den tak toho mám taky plný zuby je mi 50. chci taky někdy klid. Uplynul rok ze strany ženy se nic nezmenilo. stále pátý kolo. Opět jsme si tedy sedli promluvili zeptal se znovu kde je problém. Smrdim nevěnují se vnoucatum a jsem bručoun. a ja se ptám jestli mam vůbec šanci přestat tady být jen na řešení problémů.
předem děkuji za rady Petr

Jak se chces prosimte zavdecit babe po prechodu? Chlape nohy na zem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60133
22.2.21 04:35
@Pavlik Morozov píše:
Jak se chces prosimte zavdecit babe po prechodu? Chlape nohy na zem.

Píše, že mu je padesát, manželce může být méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.2.21 05:08
@IvaX píše:
Ty zkuste si určit pevně třeba dva dny v týdnu, které prostě budete mít jen pro sebe a něco spolu se ženou podniknete. To by vás mohlo sblížit, ty by sis odpočinul a líp by to fungovalo potom i s vnoučaty.

to jsem navrhoval v loni se ženou podnikáme něco neustále ale vždy se to stočí na děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9061
22.2.21 05:46

Jak to, že jsou u vás vnoučata denně? To žena nechodí do práce.? Rozhodně bych trvala na tom, že chci mít svůj klid a o vnoučata ať se staraji jejich rodiče. Krom toho, snažil ses rok, tvoje manželka tě má na haku. Najdi si milenku, to pak uvidíš, jak se začne snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
22.2.21 05:54
@Venetia píše:
Píše, že mu je padesát, manželce může být méně.

Je nám s partnerem 50 r., vnoučata ještě nemáme a stále ještě občas podnikáme akce s dospělými dětmi. Ten zbylý čas se věnujeme sobě a sex je teď nejlepší, kdy byl. Oba to tak chceme, oba si to užíváme a já věřím, že se nic nezmění, ani když budou vnoučata. Smrdíš? Co je to za výmluva? Ať žena řekne čím. Je to kruté, ale spousta mých kamarádek se vžila do role babičky tak, že se svět opravdu točí jen kolem vnoučat. A fajn chlap, kterého dřív měla je dědek, bručoun, smrdí, prdí, prudí…U některých to skončilo milenkou, novou partnerkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10758
22.2.21 06:06
@Pavlik Morozov píše:
Jak se chces prosimte zavdecit babe po prechodu? Chlape nohy na zem.

Ty jí znáš, že to tak dobře víš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10758
22.2.21 06:13

@děda petr navrhni manželce, at chodí hlídat děti k mladým domů, když jí to tak uspokojuje.Tebe ne a pak jsi snadno bručoun. Jsem taky babička a každý den bych tedy vnoučata doma mít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7233
22.2.21 07:31

Neni v prechodu? U me, kdyz zacala premenopauza, tak mi zacal exmanzel takzvane nevonet. Pomohly az prirodni hormony. V podstate mi na nem vadilo temer vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19746
22.2.21 07:36

Jsem v podobném věku, vnoučata ještě nemám. Ale mít doma nasáčkované malé děti každý den, tak mi jebne. Chci mít svůj klid a tobě se nedivím, že jsi bručoun. Já bych byla vzteklá a nepříjemná. Nevím, co ti poradit. Snad jen párovou terapii nebo řekni ženě natvrdo, že už takto žít nechceš. Vždyť ještě roky budete chodit do práce, tak potřebuješ mít občas svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2083
22.2.21 07:46

No, sprcha fakt nestačí. Někteří muži si třeba myjí vlasy jednou týdně a to je prostě málo, vlasy pak opravdu páchnou. Antiperspirant, voda po holení, sprcha dvakrát denně, kvalitní parfém, pedikúra, čisté oblečení, vyhodit teplaky, trička bez rukávu, umolousane kapsáče, příšerné trenky „na doma“, jakmile to bude možné, nechat se ostříhat u dobrého kadeřníka, vyhledat dobrého zubaře, absolvovat dentální hygienu, věnovat se zubům alespoň dvakrát denně. A vnoucatum vyhradit jeden víkend za 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.2.21 07:53

@Jana525 je to možné, je ji 46,nemá štitnou žlazu takže bere denně léky a to jsou vlastně hormony aby nahradili funkci žlázy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat