Snažíme se o druhé dítě, ale nevychází to...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:32
Snaha o 2.dite..vzdavam to

Potrebuju se vypovidat..mam splin. Mam jedno dite triletaka a od jeho roku se snazime o druhe..1 zamlkle tehu v 9. tydnu..jedno biochemicke..1 ivf nativ s minimalkou.­.krasne se vyvijejici a opet nic. Je mi 36 let a uz to vzdavam..Do skolky mi vezmou dite od zari a za chvili budu muset resit (ne)nastup do byvaleho zamesnani..v unoru mi konci rodicovska..tak se asi brzy zamestnavatel ozve ohledne nastupu..doufala jsem, ze stihneme druhe i kvuli financim, jelikoz kdyz nenastoupim a pripadne otehotnim, tak co si budeme povidat..penize nula nula prd..ale celkove jsem z toho snazeni uz vycerpana..do ivf nepujdu..stacilo mi toto a nikdy vice..kazdy mesic predcasne testuji, at uz tehu nebo ovu testy a jsem z toho na dne..uz nevim, jak to podporit. Extra zdrave neziju..to by se dalo vylepsit, ale snazim se..spermio ok, ja taky..problem otehotnet spolu nemam..ale proste to nejde..mam trombofilni mutaci..ale to prej vliv nema.. Smiruji se s myslenkou jednoho ditete a pokukuji po nove praci.. Smiril se nekdo z vas s jedinackem? Treba kdyz to prijmu, tak to bude nakonec fajn..stve me i okoli a zname, ze furt radi a ptaji se :,(. Jsem z toho uz zoufala a rikam si, ze se na to vykvaknu..takhle to uz dal nejde a nic proti nikomu..ale cas bezi a uz ted jsem stara matka a 38 a vice let uz proste dite nechci. Tak jsem se vypovidala a nevim, co mi poradite..prispejte svym pribehem. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 26.11.18 13:36

Chápu te,ale netlacis příliš na pilu? Myslím to testovani porad a tak. Co zkusit si najít nějaký novy cíl, pokusit se soustředit na něco jineho a třeba to přijde spontánně :think: vim, ze je to těžké, ale ono vseho moc škodí. :nevim:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 26.11.18 13:39

Ja v tom co ty frcela 5 let, vloni na podzim po nepovedenem transferu jsem to vzdala a dneska tady mam 4 mesicni mimi. Stacilo se na to vykaslat. A to mi je 39 :-) Prvni jsem mela ve 33 a ten scenar byl podobny.

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 158 příspěvků 26.11.18 13:39

Některé čekají teprve na prvního potomka. Podle toho co píšeš tak nad tím moc přemýšlíš. Nech tomu volnější průběh. Tím, že budeš každý měsíc testovat a o to víc se stresovat tak to nepůjde.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 26.11.18 13:40
@Anonymní píše:
Potrebuju se vypovidat..mam splin. Mam jedno dite triletaka a od jeho roku se snazime o druhe..1 zamlkle tehu v 9. tydnu..jedno biochemicke..1 ivf nativ s minimalkou.­.krasne se vyvijejici a opet nic. Je mi 36 let a uz to vzdavam..Do skolky mi vezmou dite od zari a za chvili budu muset resit (ne)nastup do byvaleho zamesnani..v unoru mi konci rodicovska..tak se asi brzy zamestnavatel ozve ohledne nastupu..doufala jsem, ze stihneme druhe i kvuli financim, jelikoz kdyz nenastoupim a pripadne otehotnim, tak co si budeme povidat..penize nula nula prd..ale celkove jsem z toho snazeni uz vycerpana..do ivf nepujdu..stacilo mi toto a nikdy vice..kazdy mesic predcasne testuji, at uz tehu nebo ovu testy a jsem z toho na dne..uz nevim, jak to podporit. Extra zdrave neziju..to by se dalo vylepsit, ale snazim se..spermio ok, ja taky..problem otehotnet spolu nemam..ale proste to nejde..mam trombofilni mutaci..ale to prej vliv nema.. Smiruji se s myslenkou jednoho ditete a pokukuji po nove praci.. Smiril se nekdo z vas s jedinackem? Treba kdyz to prijmu, tak to bude nakonec fajn..stve me i okoli a zname, ze furt radi a ptaji se :,(. Jsem z toho uz zoufala a rikam si, ze se na to vykvaknu..takhle to uz dal nejde a nic proti nikomu..ale cas bezi a uz ted jsem stara matka a 38 a vice let uz proste dite nechci. Tak jsem se vypovidala a nevim, co mi poradite..prispejte svym pribehem. :srdce:

Když je tělo v křeči, tak se otěhotnění moc nedaří..holt to jsou ty notoricky známé případy, jak se dva snažili a nic a pak se snažit přestali, pořídili psa nebo tak něco a šup, žena otěhotněla.
Takže klídek, můžeš na podporu ženských hormonů zkusit Femigard (přírodní bylinné kapky), trochu zdravěji jíst a prostě „jen tak si nedávat pozor“ ale jinak na tom nelpět, spíš si užívat skvělej sex a hotovo. Když se zadaří, zadaří, když ne, tak ne.
A jinak já mám asi tu hranici věkovou posunutou jinde, říkala bych si, že už jsem asi na další dítě „stará“ až tak po pětačtyřicítce :mrgreen:.
Záleží na zdraví a stavu organismu, nikoli tolik na věku.

Příspěvek upraven 26.11.18 v 13:44

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 26.11.18 13:40

No přestaň řešit a plánovat, školku, práci, peníze atd. Hoď se do pohody a začni si užívat života. Věnuj se malému, koníčkům a možná otehotnis dřív než se nadejes.

Sama sebe zbytečně zatěžuješ a nakládáš si na sebe jen stres.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:41
@Amy_Farrah_Fow­ler píše:
Některé čekají teprve na prvního potomka. Podle toho co píšeš tak nad tím moc přemýšlíš. Nech tomu volnější průběh. Tím, že budeš každý měsíc testovat a o to víc se stresovat tak to nepůjde.

Dekuji za prispevek. U prvniho jsem na to taky myslela a spojeni spermie s vajickem to nezabranilo :think:

Rusallka
Kecalka 201 příspěvků 26.11.18 13:41

být tebou, zaměřím se na hledání nové práce. A jsou dvě možnosti, buďto otěhotníš, protože se konečně budeš soustředit a těšit na něco jiného, nebo ne, ale najdeš třeba práci, která tě bude bavit, začneš budovat kariéru a už ti nebude tolik vadit, že máte jedináčka Teď jsi v podstatě na mrtvém bodě, a musíš se z něj posunout jinam

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:42
@Rusallka píše:
být tebou, zaměřím se na hledání nové práce. A jsou dvě možnosti, buďto otěhotníš, protože se konečně budeš soustředit a těšit na něco jiného, nebo ne, ale najdeš třeba práci, která tě bude bavit, začneš budovat kariéru a už ti nebude tolik vadit, že máte jedináčka Teď jsi v podstatě na mrtvém bodě, a musíš se z něj posunout jinam
:palec: jo!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:43
@Kotatko03 píše:
Chápu te,ale netlacis příliš na pilu? Myslím to testovani porad a tak. Co zkusit si najít nějaký novy cíl, pokusit se soustředit na něco jineho a třeba to přijde spontánně :think: vim, ze je to těžké, ale ono vseho moc škodí. :nevim:

prave si rikam, ze je cas se posunout a skoncit to snazeni..nikam to nevede..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:44

My mame skoro 4-letou, ted zaciname se snazenim, nehrotim to. Budeme zkouset rok a kdyz to nevyjde, budeme mit jedinacka. Tlacis moc na pilu, dle me kvuli te praci. Tak pujdes do prace a dite do skolky a chranit se nebudete, noc nemusis sledovat a uvidis. Kdyz otehotnis, bude to osud :nevim: my jsme radi, ze se nam zadarilo aspon jedno

plenkovedorty
Kecalka 245 příspěvků 26.11.18 13:45
@P4ja píše:
No přestaň řešit a plánovat, školku, práci, peníze atd. Hoď se do pohody a začni si užívat života. Věnuj se malému, koníčkům a možná otehotnis dřív než se nadejes.Sama sebe zbytečně zatěžuješ a nakládáš si na sebe jen stres.

mas pravdu :palec:

tininas
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 26.11.18 13:53
@Anonymní píše:
Potrebuju se vypovidat..mam splin. Mam jedno dite triletaka a od jeho roku se snazime o druhe..1 zamlkle tehu v 9. tydnu..jedno biochemicke..1 ivf nativ s minimalkou.­.krasne se vyvijejici a opet nic. Je mi 36 let a uz to vzdavam..Do skolky mi vezmou dite od zari a za chvili budu muset resit (ne)nastup do byvaleho zamesnani..v unoru mi konci rodicovska..tak se asi brzy zamestnavatel ozve ohledne nastupu..doufala jsem, ze stihneme druhe i kvuli financim, jelikoz kdyz nenastoupim a pripadne otehotnim, tak co si budeme povidat..penize nula nula prd..ale celkove jsem z toho snazeni uz vycerpana..do ivf nepujdu..stacilo mi toto a nikdy vice..kazdy mesic predcasne testuji, at uz tehu nebo ovu testy a jsem z toho na dne..uz nevim, jak to podporit. Extra zdrave neziju..to by se dalo vylepsit, ale snazim se..spermio ok, ja taky..problem otehotnet spolu nemam..ale proste to nejde..mam trombofilni mutaci..ale to prej vliv nema.. Smiruji se s myslenkou jednoho ditete a pokukuji po nove praci.. Smiril se nekdo z vas s jedinackem? Treba kdyz to prijmu, tak to bude nakonec fajn..stve me i okoli a zname, ze furt radi a ptaji se :,(. Jsem z toho uz zoufala a rikam si, ze se na to vykvaknu..takhle to uz dal nejde a nic proti nikomu..ale cas bezi a uz ted jsem stara matka a 38 a vice let uz proste dite nechci. Tak jsem se vypovidala a nevim, co mi poradite..prispejte svym pribehem. :srdce:

Ahoj.

Vyzní to tvrdě, ale pokud nechceš jít do dalšího IVF, tak to opravdu vzdej.

Soustřeď se hlavně na své dítě, protože to je teď důležité a ne „potenciální“ sourozenec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:59
@tininas píše:
Ahoj.

Vyzní to tvrdě, ale pokud nechceš jít do dalšího IVF, tak to opravdu vzdej.

Soustřeď se hlavně na své dítě, protože to je teď důležité a ne „potenciální“ sourozenec.

No praaave. Uz me to snazeni nebavi a za to jedno jsem maximalne vdecna. Jen jsem porad mela pocit neuplnosti..ze proste nejsme komplet.. Jsem ve fazi, kdy zacinam prijimat, ze to neni tak, jak jsem si naplanovala a ze se budu muset zacit divat jinym smerem.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43478 příspěvků 26.11.18 13:59

Vyřeš si ty věci kolem, práci a tak vůbec, užívej života, když už je dítko větší a dá se s ním něco podnikat. A buď to půjde, nebo ne. Ono to neuspěcháš. Já se s jedináčkem jakž takž smířila, ale u nás byly objektivní anatomické důvody, proč to bez IVF prostě nepůjde. Tak jsme ho párkrát zkusili a nic z toho. Rozhodně nemůžu říct, že stačilo na to přestat myslet a byla jsem v tom, trvalo to dalších x let :) A ve výsledku budu dle svého celoživotního přesvědčení stará matka a rozestup mezi dětma jak na dva jedináčky, ale samozřejmě jsem neskutečně šťastná. Ovšem musím říct, že za ty roky se mi opravdu mnohem lépe žilo, když jsem mimo ten nesplněný sen dalšího dítěte byla na ostatních frontách spokojená. Jak pracovně, tak v manželství, hodně jsme toho nacestovali a podnikali, nebyly to ztracené roky, i kdyby se to dítě nakonec nepovedlo. Což teda pro mě osobně by roky každoměsíčního testování, doufání a upínání se k tomu, zda otěhotním, časem naprd dost byly.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >