Snažení 2 roky a více

45
30.4.21 14:33

Snažení 2 roky a více

Ahooooj všem snažilkám!😁
Jak si tak přičítám všechny ty diskuze, tak pokaždé vznikne nějaká v tom stylu snažení a měsíc. No…jako zázrakem mi přijde, že tam hnedle všechny otěhotní, tak ani nemá cenu se přidávat 😂 (v dobrém slova smyslu, je super každá druhá čárka!😁)
Každopádně, kdyby jste třeba měly nějaké snazilky zájem, ráda bych založila takovou, kde jsou ty, kterým to nejde OPRAVDU delší dobu :))
My se snažíme snad už od roku 2017 a ani jednou se nám nezadařilo, máme za sebou zatím jen ty základní vyšetření, každopádně jsem ještě stále dost mladá, ale hodiny začly tikat, kór v posledních 9ti měsících, co jsem doma protože korona 😂
Snad se nějaké přidáte a budem moci trošku upustit páru!😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.4.21 14:51

Ahoj,

my necháváme věcem volný průběh už od začátku roku 2019. Aktuálně za sebou máme nějaká vyšetření v caru. Partner je prý šampion :D, takže dále pátrat se prý bude na mé straně.
Nicméně jsem podle UTZ v CARu neměla mít tento měsíc vůbec ovulaci. Podle mě byl ale proveden UTZ moc brzy, i když jsem cca 3× upozorňovala, že mám delší cykly (35-40 dní). Cca 10 dní zpět jsem měla poprvé v životě slabou čárku na TT, ale ta bohužel další dny už zmizela a včera jsem to dostala, takže jsem 2. DC. Jinak jsem do teď na testu neměla nikdy ani stín…
Teď nasazuji Sarapis a pupalku a doufám, že se třeba jednou zadaří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
30.4.21 15:07

Ahoj, snažíme se taky od roku 2017. Máme za sebou 3 IUI a nyní podstupuju 1.IVF :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.4.21 15:14

Jeee. Tak to mě moc mrzí :(( to raději to sněhobílo než-li taková to planá naděje co?:/
Nojo, každopádně jak ty píšeš o svém, tak můj drahý je taktéž na tom veeeelmi dobře, takže nějaký problém v mých cestách 😀
A co to má být ten sarapis? O tom slyším snad prvně 🤔 ja už jedu jen na jistotu kyseliny, protože jsme toho odzkoušeli tolik, že se bojím, že se to míjelo účinku😂 tendle měsíc jsem dokonce zkoušela i ovu testy od Clearblue, protože tam to není žádný čtení z čárek, prostě smajlík bo prázdné kolečko, ale ani jeden den nic, tak jsem z toho taky byla jelen 🤷
A do CARu chodíte na doporučení gynekologa nebo z vaší iniciativy?😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.4.21 15:15

@-GoldFish- tak to držím pěsti, ať se září!!😌..Byl to náročný proces nebo se to dá přežít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
30.4.21 16:19

Ahoj, snažíme se od roku 2019, mám za sebou zamlklé těhotenství s revizí v 10 tt před rokem. Z vyšetření máme za sebou genetiku, zbytek začnem řešit od podzimu. Je mi 31.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.4.21 16:38

@Velešínka to mě mrzí. Ta matka příroda je občas tak zla.
Koukala jsem taky na ty gene testy, ale našlo mi to jen v genetu za 7500, to bylo ono nebo se to dá obejít nějak přes doporučení z gyndy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
30.4.21 17:07

@Emenem dá se na to jít zadarmo. Musí ti dát doporučení gynekolog. Dává ho po dvou a více potratech. Já jsem šla, protože jsem měla to zamlklé těhotenství a předtím ranný potrat v 6.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.4.21 17:45

@Velešínka jo takhle. No to dá rozum no.😁
A jak to dáváte psychicky? Všechny tyhle procesy a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 18:32
@Emenem píše:
Jeee. Tak to mě moc mrzí :(( to raději to sněhobílo než-li taková to planá naděje co?:/
Nojo, každopádně jak ty píšeš o svém, tak můj drahý je taktéž na tom veeeelmi dobře, takže nějaký problém v mých cestách 😀
A co to má být ten sarapis? O tom slyším snad prvně 🤔 ja už jedu jen na jistotu kyseliny, protože jsme toho odzkoušeli tolik, že se bojím, že se to míjelo účinku😂 tendle měsíc jsem dokonce zkoušela i ovu testy od Clearblue, protože tam to není žádný čtení z čárek, prostě smajlík bo prázdné kolečko, ale ani jeden den nic, tak jsem z toho taky byla jelen 🤷
A do CARu chodíte na doporučení gynekologa nebo z vaší iniciativy?😁

předpokládám, že to bylo na mě :)

Já jsem za tu čárku paradoxně ráda. Myslím, že to bylo biochemko. Měla jsem takové divné pocity, co jsem v životě nezažila, tak jsem zkusila test a pak jsem koukala :). Sice bylo smutné zjistit, že se to neujalo, ale zase si říkám, že to znamená, že jsem snad nejsem úplně neplodná…a že je třeba ještě šance, že to nakonec vyjde přirozeně, byť nám to bude trvat déle. Popravdě si nejsem jistá, zda bych dala jít do IVF. Zatím na to nejsem úplně psychicky připravená…

Sarapis je nějaký přírodní přípravek, který by mi měl pomoct srovnat cyklus. Je jich víc druhů…já na tyhle přírodní věci sice moc nevěřím, ale zase jsem si říkala, proč to nezkusit. Doporučila mi to gynekoložka.

A tobě folikumetrii nedělali vůbec? Já na ty ovulační testy nemám trpělivost…prostě nedám testovat každý den :D.

Do CARu jsme šli z vlastní iniciativy..gynekoložka by ještě čekala, ale mě už je přes 30, tak jsem čekat nechtěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
30.4.21 19:52

@Emenem Děkuji :) IUI bylo celkem v pohodě, ale pak vždycky zklamání, že to nevyšlo. Co se týká IVF, jsem na samotném začátku, ale to už každopádně náročnější proces je.. snad skončí happyendem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.4.21 20:54

@paní.preclíková nojo, toť spekulativní jestli ta čárka je výhra nebo ne😁 z tohodle pohledu určitě, víš, že to prostě pujde přirozeně, každopádně říká se, že po biochemku je pohnojino, tak třeba!😁
A žádnou folikumetrii nedělala. Jakoby ani neměla proč, protože jsem ji přesvědčovala, že ovu stopro mám, protože ji poznám podle bolestí v polovině cyklu, ale tento cyklus, když začly bolesti, tak žádný pozitivní test. Tak fakt těžko říct no 😂
@-GoldFish- hele..držím se hesla, že pokud to nedopadlo šťastně, tak rozhodně konec ještě není, takže tam ten happyend bude za každou cenu!😁 je stejně zvláštní, že to IUI nezabírá, to je vlastně jakoby zavedení spermií přímo k vajíčku nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
1.5.21 08:41

@Emenem IUI je vstříknutí upraveného ejakulátu do dělohy.. Ten neúspěch bude asi pramenit z výsledků spermiogramu a z mého PCOS a silných protilátek proti spermiím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
1.5.21 11:04

@-GoldFish- vám toho bylo do vínku dáno hodně teda :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 09:57
@Emenem píše:
A žádnou folikumetrii nedělala. Jakoby ani neměla proč, protože jsem ji přesvědčovala, že ovu stopro mám, protože ji poznám podle bolestí v polovině cyklu, ale tento cyklus, když začly bolesti, tak žádný pozitivní test. Tak fakt těžko říct no 😂

Já si myslím, že na sobě ovulaci taky poznám, ale když jsem zkoušela testy kolem tohoto období, tak taky nikdy nebyl pozitivní :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat