Snažení a psychika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:40
Snažení a psychika

Ahojky :mavam: chtěla jsem se zeptat jak dlouho se snažíte o mimi? I přesto že jste prodělaly SP či ZP. A jak jste na tom s psychikou? My se snažíme od října minulého roku s jedním SP. A teď nám to nějak nejde. Psychicky jsem na to lépe jen mě někdy přepadne smutek a otázky, proč to teď nejde…co pro to můžu udělat apod.
Máte to taky tak? :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eule
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 08.08.18 09:02

Snažíme se od května… Za tu dobu jsem se dozvěděla tak o 10 těhotných kamarádkách a známých… Někdy mi je to trochu líto, říkám si, proč jim se daří a nám ne… Vždyť žijeme hodně zdravě atd. No, ale zkrátka takový je život, někdo otěhotní neplánovaně a jiný si musí počkat.. S psychikou je to jak na houpačce, nejhůř mi je vždy v době od ovulace do ms, kdy nevím, na čem jsem… A někdy mě přepadnou obavy, že jako co když to nepůjde třeba 2-3 roky, co jako potom :-(

Kriss Tina
Kelišová 5970 příspěvků 08.08.18 09:18

Já od vánoc, mám už za sebou 2× SP a nic moc, minulý měsíc sem myslela že to konečně vyšlo, ale asi jenom rozhozené hormony a MS přišla o 3 týdny později :zed: taky si říkám proč to nejde, protože k prvnímu synovi jsem přišla ani nevím jak bože snažení a vše bylo od začátku pohodové, ty 2 SP jsou pro mě horší než kdyby to nešlo vubec, takhle mám skoro strach otěhotnět, aby to zas nedopadlo špatně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 10:10

Snažíme se od června 2016, čili více než dva roky. Nyní už i za pomoci lékařů a pořád nic. Asi nejhůř jsem rozdýchávala, když bratr oznámil loni o vánocích, že budou mít třetí. Samozřejmě jsem jim to přála, ale pobrečet jsem si musela. Však to možná znáte. :?

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 10:18

My se teď tedy nesnažíme, tak snad to nevadí ale po prvním jsme se snažili skoro 2 roky, psychika strašná, sledování ovulace, smutek … První měsíc, co jsme s manželem začali brát tablety Maca jsem otěhotněla. Nevím, co se ten měsíc změnilo, asi nic, jen ty tablety nebo náhoda? Ale doporučit je mohu, mě taky byly doporučeny od kamarádky, která otěhotněla při těchto tabletách skoro hned. Držím moc pěstí, ať si to „malé velké“ štěstí k vám najde brzy cestu.

Juni18
Nováček 08.08.18 10:26

@Eule mam to stejne. Nejhorsi jsou rady “nemysli na to”. To nesnasim.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 08.08.18 10:46

O prvního syna jsme se začali „snažit“ v listopadu 2015 v březnu 2016 jsem držela pozitivní test. V prosinci 2017 jsme si řekli že zkusíme druhé, vyšlo to sice hned, ale v březnu jsem musela na zákrok pro ZT (15.3.2018) MS přišla přesně měsíc po zákroku 15.4 no a další už nedošla a to byl opravdu jeden jediný sex po šestinedělí, absolutně mě nenapadlo řešit těhotenství nebo tak, začala jsem si od toho března víc užívat syna, výlety, hubnutí prostě jsem se uklidnila srovnala se s tím, že to tak mělo být a dnes jsem 16+5tt a bezproblémové těhotenství :srdce:

Ale naši kamarádi se snaží už 7let +/- a nic už vyzkoušeli snad všechno, ale prostě to nejde.

Pajule25
Kecalka 189 příspěvků 08.08.18 10:50

Taky už mám averzi na větu ,,nemyslí na to'' :roll: :zed: někdy když se něčím na dlouho zaměstnám tak je to v pohodě ale jindy přijdou dny kdy mám pocit že jsem v koncích. Snažíme se necelý rok.
Nejhorší jsou pro mě chvíle když sedíme někde venku kde vidím ty maminky s kočárky a tehulky…achjoo :,(

Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 08.08.18 11:05

2 roky, nikdy jsem nebyla ani bioch tehotna, proste vubec, podle lekaru jsem naprosto zdrava mala jsem i hysteroskopii. Mam takovy pocit, te ty neplodne a zdrave podle for co jsem procetla, jsou ty nejhorsi pripady :nevim:

Juni18
Nováček 08.08.18 12:08

@Pajule25 ja uz to kolikrat chtela vzdat. Nejak na to nemam nervy. Taky si rikam, jestli se nekdy vubec dockam. A pak si zase reknu, ze kdyz nebudu myslet pozitivne, nepovede se to. Uz si vycitam kazdou blbost :roll:

Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 08.08.18 12:15

PS: psychiku mam v pohode, mam to tak napul :D nekdy si rikam jaky mam klid bez deti a pak zase chci, moc to neresim. Takze veta je to v hlave u mne moc neni, cim dele se snazim, tim se vic vyrovnavam a uzivam si zovita i bez deti :)

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 08.08.18 12:19

Byly to téměř 3roky. 5nevydarenych těhotenství. Biochemicky, sp i zt, ještě 2 ženské operace, potom léčba hormony a teď jsem v 25tt. Psychika na tom byla fakt hrozně

Pajule25
Kecalka 189 příspěvků 08.08.18 12:34

@lachtanice86 tak to je šílené,vůbec si to nedokážu představit mít toho tolik za sebou 8o Jsi neskutečně statečná, přesto všechno ses dočkala a za nevidět budeš mít u sebe toho andilka :srdce: :andel:

Pajule25
Kecalka 189 příspěvků 08.08.18 12:39

@Juni18 a jak dlouho se snažíte?
Taky jsem mívala takové pochodové myslenky…teď se snažím držet zpět ikdyz je to někdy těžké zrovna teď když mám splín, jak moc bych chtěla být mamou :hug:
Jinak začala jsem chodit běhat a snažím se nejist pečivo apod. Peču si domácí muslli a tak nějak mám z toho radost a jiné myšlenky..tak snad to bude jen lepší a lepší :)

skorotehotna
Kecalka 323 příspěvků 08.08.18 12:41

Ono si asi nevybereš. Já jsem otěhotněla neplánovaně a jsem z toho taky vykolejena. Už třetí den brečím a nezvládám se s tím srovnat. Držím palce at se podaří, co chceš:)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >