Snažení a sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 05.08.09 20:19
Snažení a sport

Ahoj :wink:

Mám dotaz (trošku stupidní asi :oops:)… Můžu chodit běhat, když se snažíme o dítě? Chodím tak 3× týdně :wink:

Reakce:
Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 05.08.09 20:21

běhej holka, běhej :lol:

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 05.08.09 20:50

Utíkej, Foreste, utíkej :lol: :lol:

cokoliv na odvedení myšlenek a vyčištění hlavy je super :wink:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 05.08.09 20:51
Boriska píše:
běhej holka, běhej :lol:

Jako jo, nebo si ze mě děláš legraci :?: :lol:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 05.08.09 20:52

Aha, tak po odpovědi Maggie_ jsem to pochopila …

Tak díky :wink: :-)

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 05.08.09 20:54

jani - není důvod neběhat, pokud není medicínský důvod :wink:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 05.08.09 21:02

Tak ten nemám :wink: Jak zjistím, že jsem těhu, tak přestanu …

Děkuju :D

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.08.09 22:44

Tak já se pokoušela o otěhotnění 3 měsíce, první dva jsem se snažila hlídat a vždy v druhé polovině cyklu šetřit a být víc opatrrná. 3. měsíc jsem se na to vyprdla a začla opět peravidelně chodit do posilovny a rozhodně jsem se nešetřila a to i v druhé polovině cyklu a otěhotněla jsem. takže mě sport jen prospěl. :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.09 22:51

Ahoj, určitě běhat :)
Otěhotněla jsem po 4.IUI, která proběhla dva týdny po maratonu ;) A můžu říct, že mi první tři měsíce bylo tááák blbě, že jsem na nějaké běhání neměla ani pomyšlení (už ujít 1km pro mě byl problém…). Takže užívej běhání, dokud to jde :)
Teď už je mi trochu líp, a přemýšlím, jestli zase začít nebo nezačít. Ale od doktora mám potvrzeno, že zaručeně neškodné je plavání, a protože mě plavat taky moc baví, tak asi spíš začnu chodit do bazénu.
Držím palce…
Elča.

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 06.08.09 07:09

Janinkoz, vis, ze me to taky zajimalo ?!! Neni to stupidni dotaz...... Mě taky napadají takové věci, jestli můžu při snažení dělat.......... :roll:

frogletfriend
Závislačka 2877 příspěvků 06.08.09 21:34

Jj, jen běhej :wink:
Jsem taky běžec, a hlavně jakýkoli sport, a to furt. Při snažení jsem se chovala jako jindy. Po otěhotnění jsem si první 3 měsíce dávala bacha a sportu jsem se vyhýbala, pak jsem začala s plaváním, 3-4× týdně až do konce těhu. Na běhání jsem byla s fazolkou v bříšku najednou poseroutka :lol:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 06.08.09 21:47

Jsem moc ráda, že se vás ozvalo tolik :wink: Třeba tahle diskuze pomůže i jiným sportujícím maminkám :)
Běhat chodím dál, dneska jsem byla taky :D Máte pravdu, nepřemýšlím teď tolik nad otěhotněním :wink:

agathka
Stálice 65 příspěvků 07.08.09 18:23

Při snažení a i v těhotenství určitě není důvod přestávat s běháním, pokud jsi na to zvyklá a samozřejmě pokud jsi zdravotně OK.
Já jsem při snažení úplně normálně trénovala - 6× týdně atletický trénink.
Po otěhotnění jsem ještě skoro 4 měsíce trénovala téměř stejně - akorát jsem vynechala činky a max. rychlosti a hlídala jsem si tepy, abych neběhala „do mrtva“.

Stupidní dotaz to určitě není - to byl můj první dotaz u doktorky po té, co jsem zjistila, že jsem těhotná - jestli můžu běhat. :D

Denny
Echt Kelišová 8041 příspěvků 07.08.09 18:32

doporučuju :wink: ěhule ještě nejsem, ale nedokážu si představit, že bych toho kvůli ,,očekávání,, nechal. Je to super na odreagování a že nemyslíš jen na TO :wink:

veruliinka
Povídálka 16 příspěvků 07.04.14 13:42

Ahojky, zhruba před 3měsíci jsem začala chodit cvičit ( kardio kalanetika). Je to docela záhul! A nevím zda to nějak nesouvisí s mou menstruací. V prosinci jsem po samovolném potratu. Hned jsme se začali snažit znovu. Minulý měsíc se mi menstr. dostavila s 5-ti denním zpožděním. Moc mě bolela prsa. Do té doby MS pravidelná a bolest prsou nikdy nebyla. A tento měsíc už 3dny zpoždění a bolavá prsa…TT negativní :,( Tak se Vás chci jen zeptat, zda to cvičení může mít vliv na to, že se nám nedaří…Někde jsem četla, že když se takhle najednou zpozdí MS a pak dorazí, tak se oplodněné vajíčko prostě neuhnízdí a menstruace ho odplaví..

Váš příspěvek
Reklama