Snažení červenec 2021

Anonymní
26.6.21 19:38

Snažení červenec 2021

Ahoj, najde se tu někdo, kdo se začíná snažit teď v červenci?
Jedno vlákno už je tu sice rozjeté z června, ale so rozjetého vlákna už se hůře vstupuje.
Budu ráda, když si tu společně zkrátíme čekání. Přehledně a od začátku :dance:

Já jsem teď 1DC..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.6.21 08:32

Ahoj
Já se přidávám. Chceme začít od července taky. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj
Já se přidávám. Chceme začít od července taky. :)

Super.. máš v plánu nějak testovat ovu? Nebo to necháte tak na náhodu ze začátku?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 23:55
@Anonymní píše:
Super.. máš v plánu nějak testovat ovu? Nebo to necháte tak na náhodu ze začátku?

No zatím neplánuju testovat. Nechám tomu volný průběh a uvidíme. Při prvním miminku jsem vysadila prášky a hned v dalším měsíci se povedlo. Tak uvidíme jak to půjde tentokrát. :D

• Citovat
  • Nahlásit
19
28.6.21 23:48

Ahoj, taky se přidávám. Je to moje první diskuze, tak prosím o shovívavost, doteď jsem jen přihlížela z povzdálí. :)

Ale usoudila jsem, že bude fajn se o tom bavit s někým, kdo prožívá totéž, než s tím pořád otravovat okolí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 08:36
@Eleonor7 píše:
Ahoj, taky se přidávám. Je to moje první diskuze, tak prosím o shovívavost, doteď jsem jen přihlížela z povzdálí. :)Ale usoudila jsem, že bude fajn se o tom bavit s někým, kdo prožívá totéž, než s tím pořád otravovat okolí :)

Ahoj, ja se muzu vypovidat jen tady, jediny s kym se o tom bavime je manzel. Okoli nic rikat nebudeme. Kdyby se nahodou nedarilo tak se bojim tech otazek… Tak co?… Tak uz? a tak dal.

Jinak asi jsem si udelala zbytecny chaos v tele :zed:. Prasky jsem vysadila minulou stredu (asi po 3 letech) ale nepockala jsem az budu mit dobrane platicko. Mela jsem teda posledni mesicky normalne jak melo byt pri te antikoncepci. A znova jsem je dostala hned jak jsem prestala brat ty prasky coz je asi 10 dni po sobe :zed: :zed: :zed:
Zatim je muj postoj takovy ze plodne dny vidim na aplikaci podle zapisovani mesicku, zadna mega presnost. Teplotu nemerim a ovulacni testy zatim kupovat nebudu. Od vysazeni antokoncepce jsem koupila a kazdy den jim kyselinu listovou a vitamin E.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 11:37
@Eleonor7 píše:
Ahoj, taky se přidávám. Je to moje první diskuze, tak prosím o shovívavost, doteď jsem jen přihlížela z povzdálí. :)Ale usoudila jsem, že bude fajn se o tom bavit s někým, kdo prožívá totéž, než s tím pořád otravovat okolí :)

Ahoj, a v jaké si fázi? :) Necháváte to zatím náhodě nebo nějak budeš hlídat?

Já budu dělat ovu testy.. snažíme se o chlapečka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 11:41
@Anonymní píše:
Ahoj, ja se muzu vypovidat jen tady, jediny s kym se o tom bavime je manzel. Okoli nic rikat nebudeme. Kdyby se nahodou nedarilo tak se bojim tech otazek… Tak co?… Tak uz? a tak dal.Jinak asi jsem si udelala zbytecny chaos v tele :zed:. Prasky jsem vysadila minulou stredu (asi po 3 letech) ale nepockala jsem az budu mit dobrane platicko. Mela jsem teda posledni mesicky normalne jak melo byt pri te antikoncepci. A znova jsem je dostala hned jak jsem prestala brat ty prasky coz je asi 10 dni po sobe :zed: :zed: :zed:
Zatim je muj postoj takovy ze plodne dny vidim na aplikaci podle zapisovani mesicku, zadna mega presnost. Teplotu nemerim a ovulacni testy zatim kupovat nebudu. Od vysazeni antokoncepce jsem koupila a kazdy den jim kyselinu listovou a vitamin E.

Mám to taky tak.. tady se o tom bavíme pouze s manželem.. je jednodušší trošku zalhat, za ještě neplanujeme a pak až jim to oznámit..

Takže to bude tak na náhodu. Aspoň to nebudou takové nervy :mrgreen:

Já jsem takový blázen a to testování mě strašně baví.

• Citovat
  • Nahlásit
19
29.6.21 18:35
@Anonymní píše:
Ahoj, a v jaké si fázi? :) Necháváte to zatím náhodě nebo nějak budeš hlídat?Já budu dělat ovu testy.. snažíme se o chlapečka :mrgreen:

No ve fázi, kdy mi slovo snažení pořád přijde jako sprosté slovo, ale vlastně už odpovídá tomu, v jaké fázi jsem.

Už nějakou dobu tomu necháváme “volný průběh”, ale mám strašně nepravidelný cyklus, tak jsem trochu nervózní. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
29.6.21 18:38
@Anonymní píše:
Ahoj, ja se muzu vypovidat jen tady, jediny s kym se o tom bavime je manzel. Okoli nic rikat nebudeme. Kdyby se nahodou nedarilo tak se bojim tech otazek… Tak co?… Tak uz? a tak dal.Jinak asi jsem si udelala zbytecny chaos v tele :zed:. Prasky jsem vysadila minulou stredu (asi po 3 letech) ale nepockala jsem az budu mit dobrane platicko. Mela jsem teda posledni mesicky normalne jak melo byt pri te antikoncepci. A znova jsem je dostala hned jak jsem prestala brat ty prasky coz je asi 10 dni po sobe :zed: :zed: :zed:
Zatim je muj postoj takovy ze plodne dny vidim na aplikaci podle zapisovani mesicku, zadna mega presnost. Teplotu nemerim a ovulacni testy zatim kupovat nebudu. Od vysazeni antokoncepce jsem koupila a kazdy den jim kyselinu listovou a vitamin E.

Taky jsem se ještě neodvážila o tom mluvit úplně “veřejně”. Mám ale pár kamarádek, se kterýma to sdílím. Všechny bezdětné a ani o potomcích ještě neuvažují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
29.6.21 22:04

Ahoj, ja bych chtela taky ted zacit, cekam na konec mesice a menzes a pak zacnem. Uz mam za sebou ZT v 6 tydnu s revizi, pak tehotenstvi, z toho mame rocni mimino skoro. Jsem smirena se vsim, zni to divne ale tehu bylo rizikove a pak poporodni komplikace, kdyz neotehotnim ani mi to vadit nebude a kdyz jo tak se tesim ale zaroven mam velky strach co by bylo… uz mam vyzkousene ze ovu mivam cca 17 den cyklu a pozdeji, takze zadne testovani, akorat cca tyden co dva dny sex, nejde se netrefit :lol: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 09:07

@Eleonor7 s tím nepravidelným cyklem je to na prd no. :roll: už si zkoušela něco na úpravu cyklu? Aby nebyl tak rozházeny,?

• Citovat
  • Nahlásit
19
30.6.21 09:51
@Anonymní píše:
@Eleonor7 s tím nepravidelným cyklem je to na prd no. :roll: už si zkoušela něco na úpravu cyklu? Aby nebyl tak rozházeny,?

U ničeho jsem nevydržela moc soustavně. Chvíli jsem brala drmek, ale teda síla bylin mě dost negativně překvapila. Způsobilo mi to neskutečné výkyvy nálad. Jak když jsem začala brát antikoncepci. Tak toho jsem se dost lekla a nechala toho.
Poslední ms přišla až po vyvolávačce, tak teď budu koukat, jestli se to tím třeba nějak nahodilo… :think:

Ty teď začínáš testovat čerstvě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 12:57

@Eleonor7 ty jo.. tak to je mazec.. 8o

Jojo, ted budu začínat.. jsem 10m od porodu, tak chci vědět jestli vůbec už cyklus funguje jak má.. protože ho mám ještě lehce nepravidelný.

• Citovat
  • Nahlásit
18
30.6.21 18:51

Ahoj holky, ráda bych se k vám připojila. MS by měla být 4.7. a pak zapracujeme na miminku. Dalo by se říci, že bych už měla být zkušená matka, ale necítím se tak :) Já tedy nebudu nijak tlačit na pilu (žádné ovulační testy nebo měření BT, na to jsem lempl), protože už doma děti máme a už máme svůj věk (příští rok 40let), tak buď to vyjde nebo ne, nezhroutíme se. Fandím vám všem co se snažíte o prvního či druhého mrňouse, děti jsou radost :P :P Hlavně teda když už spí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat