Snažení květen 2020 ❤️

46
18.4.20 10:44

Snažení květen 2020 ❤️

Ahoj holky, zakládám skupinu snažení na květen. :srdce: V dubnu se nám nezadařilo, tak se snažím neztrácet naději a pevně věřím v květen :kytka: Jinak piju kontryhel a maliník. Brala jsem Gs mimistar a teď jsem si objednala femibion. A měřím bazální teplotu :) Všem držím palce :mavam:

Příspěvek upraven 18.04.20 v 11:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
639
18.4.20 10:47

Ahoj, já bych se do téhle diskuze asi neměla vůbec zapojovat ale nedá mi to… V květnu jsme se chtěli začít snažit o druhé… Kvůli koronaviru to chce přítel odložit… Uvidíme třeba se mi ho ještě povede přesvědčit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
18.4.20 11:03

@Sluníčko1511 není to z jeho strany spíš výmluva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
18.4.20 11:08
Upřímně..taky mě to hned napadlo. Ale vím, že každý tuhle situaci prožívá jinak. Takže je možné, že se toho vážně bojí 🤷🏼‍♀️
@Rachel_cz píše:
@Sluníčko1511 není to z jeho strany spíš výmluva?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
18.4.20 11:28
@Kaktuska35 píše:
Upřímně..taky mě to hned napadlo. Ale vím, že každý tuhle situaci prožívá jinak. Takže je možné, že se toho vážně bojí 🤷🏼‍♀️

No nevím, jako přijde mi to zvláštní. Za tebe doufám, že se pletu.
Můj se taky boji a přesto jsme šli do CARu na vložení embrya teď v dubnu. Chce to dodržovat určité zásady, nikam zbytečně nelézt a je to myslí v pohodě. Je karanténa, tak je to pro početí nejlepší období, lidi jsou doma a je takový větší klid (homeoffice atd)
Zkus mu říct, že bys chtěla už teď a uvidíš reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
18.4.20 11:46
Jsem stejného názoru! 😊
@Rachel_cz píše:
No nevím, jako přijde mi to zvláštní. Za tebe doufám, že se pletu.
Můj se taky boji a přesto jsme šli do CARu na vložení embrya teď v dubnu. Chce to dodržovat určité zásady, nikam zbytečně nelézt a je to myslí v pohodě. Je karanténa, tak je to pro početí nejlepší období, lidi jsou doma a je takový větší klid (homeoffice atd)
Zkus mu říct, že bys chtěla už teď a uvidíš reakci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639

@Kaktuska35 @Rachel_cz ono se u nich ve firmě hromadně rozdávají výpovědi a bojí se toho, že to neutáhneme finančně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096

@Rachel_cz Co ty, jak se citis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
18.4.20 15:31

@Safrik no hele zatím tak nějak normálně, nic neboli, jen občas zašimrá (ale to je asi vsugerovany pocit). Nevím jak to vydržím do testování :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
18.4.20 16:56

@Rachel_cz Ja testovala uz od 4 dne po ket. A byl tam a kazdym dnem silil :srdce: Dzim palce aby tam byl taky :* Ale ja sem vrchni testovatel :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.4.20 17:18

Ahoj, ja jsem po revizi po SP v 7. tydnu, ms ocekavam koncem dubna a potom uz se chceme snazit, teda pokud bude dle dr. vse ok :)) druhy pokus uz snad vyjde 🙈 beru Femibion :open_hands:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
18.4.20 17:42

@Gigi7 Co se stalo? Jestli se muzu zeptat. Jsem v 7 tt a taky se bojim vseho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.4.20 18:02

@Safrik No v podstate to těhotenství bylo nepovedene hned od zacatku, v 6 tt jsem mela hcg pouze 200 a rostlo velmi pomalu, takze se cekalo, jestli to bude ok nebo neprosperujici nebo mimodelozni. Potom se rozjel potrat, ale po 14 dnech kleslo hcg jenom lehce, tak rozhodli pro laparo, nastesti mimodelozni se nepotvrdilo, tak vycistili delohu a byl klid :)) a uz mas za sebou nejakou prohlidku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
18.4.20 18:25

@Gigi7 Jdu v pondeli na prvni. Tak bojim bojim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.4.20 18:30

@Safrik Tak to uz je za chvilku a preju, aby to bylo ok :hug: