Snažení o mimi - 1. Cyklus po vysazení antikoncepce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3.6.26 12:22

@E.Rule90 hlavně se i bojím krátké lutealni faze.. nechci dostat ms 9dpo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1571
3.6.26 12:26

@Butterfly1307 ono po te HA muze taky par mesicu trvat, nez ti naskoci normalni cyklus no :) ja mam cykly 28 dni a po vysazeni to bylo chvili divoke, nez se to srovnalo :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1571
3.6.26 12:29

@Dahlia0409 @TaLucie
Mne osobne to pomohlo vzdy nesmirne :nevim:
Naopak z ceho jsem mela stres je, kdyz jsem netestovala a pak jsem cely den myslela na to, co by mohl test ukazat.
Nakonec nam pomohlo az IVF, za testy jsem vyhodila spoustu penez, ale proste tak funguje muj mozek a nedelala bych to jinak.

Kazda jsme jina :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.26 12:29

@Liskulaska pokud jsem to studovala dobře tak by mě ty prsa neměly bolet pokud by nebyla ovulace ty prsa mě bolí fakt hodně takže předpokládám že žluté tělísko no a od toho by se měla lutealni fáze ideálně 14 až 16 dní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16489
3.6.26 12:30
@Liskulaska píše: Více

Ano, to jsme. Nejsem člověk, co dělá věci zbytečně, když to není k ničemu potřeba :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1303
3.6.26 12:37
@Dahlia0409 píše: Více

Ty souložíš, jen abys otěhotněla? To je pro mě taaak smutný. To nikdy nepochopím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16489
3.6.26 12:45
@TaLucie píše: Více

To snad někde píšu? :P Řešily se testy, o souloži nikdo nemluví :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1571
3.6.26 12:46

@Butterfly1307 to se priznam nevim, jak spolu souvisi, prsa muzou bolet od progesteronu i od PMS :nevim:
Tehotenske priznaky zpusobuje rostouci hCG, a bylo by to meritelne na tehotenskem testu :) pokud te boli prsa a test mas negativni, bude to proste neco jineho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1571
3.6.26 12:48
@Dahlia0409 píše: Více

Ja ti nevim, ted treba zbytecne rypes a taky to neni k nicemu potreba :nevim:
Ale ja vim, ty nerypes, ty jsi jen napsala svuj nazor :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16489
3.6.26 12:49
@Liskulaska píše: Více

Každý si to může přebrat po svém ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.26 12:56
@Butterfly1307 píše: Více

Za mě to moc hrotíš a nemyslím to ve zlém. Jsi jeden měsíc po vysazení. Může to vyjít teď, jasně. Ale taky to může vyjít za měsíc, za dva, v listopadu, v únoru… Přece nebudeš každý měsíc blbnout s testy. Počkej si vždy na zpoždění, pak testuj. Držím palce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.26 13:06

@Liskulaska dnešní mamatesty z ranní moči. Ale livsane nebo intime proste 0 nic ani duch

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1571
3.6.26 13:26

@Butterfly1307 mamatesty stoji za prd no :mrgreen:
Ja mam dobrou zkusenost s Dr. Maxem :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.26 13:27

@Liskulaska ony tam ty čárky fakt jako jsou. Byly tým v limitu a výraznější mez včera ale vyfotit to je druhá věc a aby to tu šlo vidět když to web degraduje… no uvidíme za pár dní. Ostatně i ms by byla dobrá zpráva. Je mi 26, letos 27… mam někdy strach ze uz to řeším pozdě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...
1. den poslední menstruace: počítá se začátek špinění

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty