Snažení o miminko

17
18.3.17 08:21

snažení o mimink

Příspěvek upraven 18.03.17 v 09:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

15828
18.3.17 08:33

@Roddy jak dlouho se snazite? Zkuste mit sex obden a urcite se trefite…jinak ovulace se da zjistit u doktora podle ultrazvuku..doma podle ovulacnich testu popripade ovulacniho hlenu i bolesti (i podle cipku).. Pro potvrzeni ovulace je dobre mereni bazální teploty.. Pokud se snazite kratce, tak hlavně netlac na pilu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.3.17 08:51

Snazime se uz pres 5 měsíců ale sex nemame pravidelně manžel jezdí kamionem tak že to pokaždý nevyjde mit sex obden třeba někdy ho mame jenom 2× do tydne,,, a co když ovulaci vubec nemam nebo ji necitim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
18.3.17 09:01

@Roddy Já jsem vyzkoušela Conceive plus, gel na podporu početí a povedlo se napoprvé. Prodlužuje životnost spermií, tzn.ze si počkají na ovulaci. Já měla styk 16 a dle ultrazvuku 20 došlo k oplodnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
18.3.17 09:02

Právě proto, bys měla chodit k tomu gynekologovi i dříve.. Aby se „za včasu“ poznalo, kdyby bylo něco v nepořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 09:11

@Roddy
Ahooj.. už jsi založila více diskusí a několikrát jsme ti odpověděly.. dokonce jsme ti komentovaly příspěvek z 26.2. kdesi psala dotaz na to samé.. Jasně jsme ti napsaly, že si máš zajít na tu gyndu.. nevím co po nás vlastně chceš, odpovězeno ti bylo už několikrát.. Místo sexu si kup knížku kde je něco o sexu a otěhotnění a zajdi si konečně na tu gyndu..
@Bobby To je ta slečna co nechce ke gynekologovi, jak jsme se u ní schodly a poznaly :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
18.3.17 09:18
@Nicollka1993 píše:
@Roddy
Ahooj.. už jsi založila více diskusí a několikrát jsme ti odpověděly.. dokonce jsme ti komentovaly příspěvek z 26.2. kdesi psala dotaz na to samé.. Jasně jsme ti napsaly, že si máš zajít na tu gyndu.. nevím co po nás vlastně chceš, odpovězeno ti bylo už několikrát.. Místo sexu si kup knížku kde je něco o sexu a otěhotnění a zajdi si konečně na tu gyndu..
@Bobby To je ta slečna co nechce ke gynekologovi, jak jsme se u ní schodly a poznaly :)

Právě se taky koukám a náhodou docela vtipný :D Asi čeká, že jak otěhotní, tak k němu taky nepůjde a rodit bude doma… Vůbec gynekologa nepotřebuje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 09:20

@Andrea.Tom no já koukám jak blázen :pocitac: co po nás ta holka vůbec chce.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
18.3.17 09:27
@Nicollka1993 píše:
@Andrea.Tom no já koukám jak blázen :pocitac: co po nás ta holka vůbec chce.. :cert:

Tak hlavně dost kecá :D páš někde píše jak nemá ani 20 a někde už má dokonce 25 :D :D :D Někdo neumí počítat :D

Takové„dítě“ má mít další „dítě“… Děs.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 09:30

@Andrea.Tom
Přesně tak :D dělá z nás akorát blbečky.. a ani jí nedochází, že se tu dá vše dohledat.. Je to jen holčička které se nechce chodit do práce.. Před měsícem psala, že svatbu ted nechtějí ale po měsíci už jsou manželé :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15828
18.3.17 12:44

@Nicollka1993 :zed: :zed: :zed: tak uz jsem doma…nooo takze plati to co jsme psaly v predchozi diskuzi..dal se radeji vyjadřovat nebudu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama