Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, ráda bych si vyměnila zkušenosti a rady se snažilkama nebo jen tak popovídáme ![]()
Ahojky jsem tu nová a ráda bych si dopisovala o všem možném a hlavně o snažílkování o miminko
.
Tak to jsme dvě
My se snažíme od srpna a zatím nic no. Už máš nějaké dětičky?
Třeba se někdo k nám přidá,my jsme na tom stějné ale už mám z předchozícho vztahu synka ![]()
ahoj holky můžu se přidat??? koukám, že jste úplní nováčci jako já. Nechce se mi nikomu vstupovat do rozjeté diskuse. ![]()
veve.m píše:
Tak to jsme dvěMy se snažíme od srpna a zatím nic no. Už máš nějaké dětičky?
Holky, nechcete k nám do https://www.emimino.cz/…nkovani/276/?…
taky samé snažilky a čekatelky na // a začínáme mít úspěch… nakoukněte jsme super parta…A třeba se od těch úspěšných brzy nakazíte ![]()
Ahoj holky,taky se k vám ráda přidám a rovnou vás poprosim o názor.12-15 DC jsem špinila a od té doby mě bolí v podbřišku hlavně na pravé straně.Myslíte,že by to mohlo být těhu?
Ahojky adri jasně,že se můžeš přidat
.Výtám tě mazi námi děvčaty.A máš nějaké děťulata nebo se snažíte o mimi?
Myslím, že by mohlo. Ale test ti to stejně ukáže až tak týden po očekávání ms
díky za přivítání. mám dceru - za měsíc už bude mít 12 let a syna 17 let. A teď jsem se nechala ukecat, že zkusíme třetí. No po pravdě z toho moc nadšená nejsem, ale co bych pro toho svýho miláčka neudělala, že???
Nemám. Ale strááášně moc bych už chtěla. Hlavně tu holčičku no, ale za kluka budu taky moc ráda, hlavně aby to bylo zdravé, že? ![]()
Anonymní píše:
tak
pardon, to jsem byla já, ale jelikož jsem v jiné diskuzi nechtěla bych aby to zatím někdo věděl..mám strach něco zařeknout a tak, taky snažíme od léta, jedno dítko už máme to vyšlo hned na poprvé a teď se nám nedaří P.