Snažení a ovulace

Anonymní
11.7.21 08:03

Snazeni ovulace

Dobry den, pozitivni ovu test v patek ve 12h. Sex v 17h a vecer jeste jednou. Myslite, ze staci a je sance? Vcera uz carka slabsi
Cetla jsem, ze se spise uchyti pred nebo v dobe pozitivniho testu.. jsem v tom trochu neznalek dekuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22437
11.7.21 09:04

Ano šance je. Ale i když se trefis přímo do ovulace, je šance na úspěch tak 20%, takže bych to nebrala jako tutovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
11.7.21 09:22

No já když otěhotněla tak jsem musela mít sex těsně před ovulací, což je skvělé vědět když nevíš úplně přesně kdy dojde že :-D když jsem zkoušela hmatat čípek tak když se mi ukázal pozitivní test tak už byl čípek tvrdší, ale třeba jsem prostě vadná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
11.7.21 09:31

Presne jak pise Kriss, jen ta sance treba po 30 je jeste menší. Sex kdykoliv tri dny pred ovulaci ma sanci na oplodneni, u zdraveho paru i pet dni pred.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 09:48

@Villanelle takze spis pred pozitivnim testem nez po je sance? Tak jsem to i cetla :-) jsem z toho blazen uz🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
22437
11.7.21 10:01
@Anonymní píše:
@Villanelle takze spis pred pozitivnim testem nez po je sance? Tak jsem to i cetla :-) jsem z toho blazen uz🤦🏼‍♀️

Idelani je sexovat Ob den a nezkoumat ovulaci, to se pak musíš trefit určitě. Jestli čekáš na pozitivní test a vlitnete na to jednou za měsíc, je šance mnohem nižší no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
11.7.21 10:09
@Anonymní píše:

Pokud vim, tak pozitivni test znamena, ze ovulace prijde do 24 hodin (?), ale ted si fakt nejsem jista. Takze ono je to celkem i jedno, kdyz mate nechraneny styk s ovulacnim testem, trefite se urcite, ale problem neni ani minimalne dva dny pred. Spermie si na vajicko pockaji a da jim to cas se dostat, kam mají. Naopak vajicko je oplodnitelne dost kratkou dobu po tom, co zacne putovat do delohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 08:37

Může ovulace přijít jindy, než kdy ukáže pozitivní test?

Ahojky, mám možná hloupý dotaz. 5.7. Jsem měla pozitivní ovulační test, do té doby plně negativní. 6.7. byl také „pozitivní“ ale už byla čárka slabší, další den jsem se už netestovala, protože jsem tomu věřila (dělala jsem to poprvé). No jenže po těchto dnech mě ještě asi dalších 5 dní bolelo v podbřišku, někdy až nepříjemně a občas i píchalo, což se mi nikdy nedělo. No a můj dotaz je, jestli je možné, když byl pozitivní test 5.7. (a ovulace by měla přijít řekněme do těch 24h) aby ovulace přišla třeba až 11.7.? Podle mě je to blbost, ale jedna zdejší diskuze mě nahlodala a už si tím tak jistá nejsem, že to není možné. Děkuji za dočtení až sem a případné zkušenosti. Děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
13.7.21 08:44

To si nemyslím že to byla ovulace, pozitivní test je znamení že se vyplavily hormony, což je signál pro ovulaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:29

@Layana chápu to dobře, že teda ovulace musela být v té době (po pozitivním testu) a ne až později podle bolesti břicha, že? Protože jsem se dočetla něco o opožděné ovulaci, že u ní někoho bolí nebo píchá v podbřišku atd, takže mě to nahlodalo. Akorát si myslím, že je nesmysl, že když vyjde pozitivní ovulační test, tak nemůže přijít ovulace samotná třeba až za pět šest dnů. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
13.7.21 16:24

@AntoAnettka no podle mě je to hloupost ale nikdy jsem to nezkoumala do detailu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat