Reklama

Snažení po genetice

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

szamara
Stálice 61 příspěvků 05.09.18 12:50
Snažení po genetice

Ahojte holky co by jste poradili výsledky s genetiky asi dopadlo dobře máme zkoušet dal nebo jakej mate na to názor??

Reklama

Reakce:

Qadra
Stálice 57 příspěvků 05.09.18 13:18

Tak nám dr dala ještě jednu šanci na spont. Otěhotnění a pak už metodou IVF s PGS…Mám za sebou 3 potraty,ale nás genetika teprve čeká.Vyfasovala jsem Gynprodyl na podporu a udržení těhotenství a Fraxiparinové injekce na ředění krve abych mohla vše aplikovat od pozitivního testu

Janli
Kelišová 5363 příspěvků 05.09.18 13:54

Vy dva jste geneticky zdraví. Snažit se klidně můžete. Otázka je, jak jsou na tom vaše vajíčka a spermie. To vám genetika nepoví. My jsme manželem taky oba zdraví a přesto já mám poškozená vajíčka. K těm potratům by bylo potřeba spousta dalších vyšetření. Imunita, srážlivost apod.

szamara
Stálice 61 příspěvků 05.09.18 13:54

@Qadra já potratila 2× pokaždé v 11tt gynprodyl u druhého těhotenství jsem dostala také a nepomohlo tak se už bojím ale skusika bych to ještě jednou Ale bojím bojím :nevim:

szamara
Stálice 61 příspěvků 05.09.18 13:58

@Janli děkuji moc za odpověď noo já už jedno dítě mám a žádnej problem nebyl a teď s novým partnerem to vůbec nejde bouzel a můj Dr je v tomto strasnej nic jo nezajímá ale asi skusim dál a uvidíme zda se vůbec zadari a jestli to teda byla náhoda jak říká můj chytrej doktor :cert: :cert:

Janli
Kelišová 5363 příspěvků 05.09.18 14:29

Vykašli se na doktora a domluv si konzultaci v caru. Nemusíš jít hned na IVF, ale udělají ti všechna potřebná vyšetření.

szamara
Stálice 61 příspěvků 05.09.18 14:31

@Janli děkuji asi to bude jediné řešení a můžu poprosit nake doporuceni kam se objednat máte nakou zkušenost 8o

Janli
Kelišová 5363 příspěvků 05.09.18 14:37

@szamara já velmi dobrou s Repromedou v Brně, ale záleží na tom, odkud jsi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama