Hladina LH na ovulačním testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 10:02
hladina LH na testu

Dobre dopoledne, tohle je me prvni ovulacni testovani tak se omlouvam za neznalost nebo za mozna pro nekoho zbytecenou otazku ci tema… testuji od 9DC, pokazde na testu jen jedna carka vcera a dnes dve carky, ale ne takové jak pisi na navodu(stejne silne nebo dokonce testovaci carka silnejsi) ale zase dostatecne viditelné na pohled(zadne zkoumani lupou).. tak se chci zeptat zda ovu nejakym zpusobem „najizdi“ nebo co to urcuje.
dekuji moc a hezky den!

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30137 příspěvků 05.09.18 10:11

ano LH máš v sobě celý cyklus..jednou méně jednou více, takže se může stát že jednou druhou čárečku máš více, jednou pak zase méně, pak to zase stoupne atd..tento hormon kolísá..nemusí jen stupat, může i stoupat a klesat a stoupat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 10:12
@smurfka píše:
ano LH máš v sobě celý cyklus..jednou méně jednou více, takže se může stát že jednou druhou čárečku máš více, jednou pak zase méně, pak to zase stoupne atd..tento hormon kolísá..nemusí jen stupat, může i stoupat a klesat a stoupat..

takze je mozno kdyz jsem 14DC a mam dve carky ze mohu ovulovat ?

smurfka
Vesmírná mluvilka 30137 příspěvků 05.09.18 10:19

musíš mít ale ty dvě čárky opravdu jak vypadají když jsou pozitivní..ne že jednu máš silnou a máš tak trochu nějaké slabší..

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 05.09.18 11:40

Někdy se také stává,že některým ženám nesedí určitá značka testů. Pokud má žena nízkou LH hladinu, tak jim některé testy mimo ovulaci dělají jednu čárku a při ovulaci jen druhou slabou, která je podle návodu negativní, ale u takových žen to ovulace může být. Taky ti ovulace může teprve najíždět a třeba zítra nebo pozítří bude pozitivní. Jestli začne spíše zase blednout a už potom do ms jasně pozitivní nebude,tak zkus příště testy Wondfo, mají více barviva a lépe tak ukáží ovulaci.

Dandulka0
Nováček 3 příspěvky 04.01.19 07:45

Dobry den, chci se zeptat, mam problem s ovulacnima testama. Po 10 letech jsem vysadila antikoncepci, minuly mesic negativni ovulacni testy a nalezena cysta na vajecniku a provedena akutni laparoskopie, ted po mesici testuji znovu a ve stredu odpoledne na testu byla carka skoro stejne silna jako testovaci, ale ve ctvrtek odpoledne uz zase slabla. Je mozne ze ovulace nastala v noci nebo druhy den rano a proste jsem to jenom nezjistila ve spravny cas??? Jeste jenom chci zminit, ze v utery jsem byla na pohotovosti pro akutni bolesti(myslela jsem ze to je dalsi cysta),ale doktorka mi potvrdila folikul 21mm, ze ten den nastane ovulace, ale proste ovulacni testy to nepotvrdily. Dekuji moc za opoved

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 04.01.19 07:51

Zřejmě si jen nezachytila nejvišší hladinu lh, ta je jen chvíli.Mohla být chvíli před testováním nebo chvíli po něm.Ovulace nastává 24-48 h po pozit.testu.

Dandulka0
Nováček 3 příspěvky 04.01.19 07:55

Moc dekuji za odpoved :slight_smile:

Obara
Stálice 51 příspěvků 04.01.19 08:14
@Dandulka0 píše:
Dobry den, chci se zeptat, mam problem s ovulacnima testama. Po 10 letech jsem vysadila antikoncepci, minuly mesic negativni ovulacni testy a nalezena cysta na vajecniku a provedena akutni laparoskopie, ted po mesici testuji znovu a ve stredu odpoledne na testu byla carka skoro stejne silna jako testovaci, ale ve ctvrtek odpoledne uz zase slabla. Je mozne ze ovulace nastala v noci nebo druhy den rano a proste jsem to jenom nezjistila ve spravny cas??? Jeste jenom chci zminit, ze v utery jsem byla na pohotovosti pro akutni bolesti(myslela jsem ze to je dalsi cysta),ale doktorka mi potvrdila folikul 21mm, ze ten den nastane ovulace, ale proste ovulacni testy to nepotvrdily. Dekuji moc za opoved

Ahoj, nemáš náhodou foto toho testu? Dělala sis testy více dní za sebou? Já třeba měla obě čárky stejně silné dva dny za sebou takže je možný, že pokud sis testy nedělala více dní za sebou tak si zachytila až když hladina LH klesala

Dandulka0
Nováček 3 příspěvky 04.01.19 08:24

Bohuzel foto testu nemam. Ano testy jsem si delala vice dni od 12DC kazdy den, a prave skoro pozitivni mi vysel 18DC, ale carka nikdy nebyla tak silna jak testovaci a 19DC uz zase slabla.tak nevim

Bontie9301
Kecalka 164 příspěvků 04.01.19 08:27

Já vždycky považuji za ovulaci nejsilnější druhou čárku. Den potom už jsem měla zase druhou slabou takže to jsem považovala za ovu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >