Kdo měl rozhozený cyklus po vysazení HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mihalka88
Stálice 68 příspěvků 04.09.18 19:29
Kdo měl rozhašený cyklus po vysazení HA?

Ahoj holky, byla bych ráda, kdybyste se se mnou podělili o své zkušenosti. Mně po vysazení HA přišla MS až někdy po 54 dnech, ovulace nevím, jestli byla, dle teplot bych řekla, že asi jo, ale třeba plodný hlen jsem asi neměla vůbec. Doufala jsem, že to tak bylo jen ten první cyklus, ale vypadá to, že teď to nebude o nic lepší. Jsem objednána na gyndu a jen by mě zajímalo, co od toho čekat. Kamarádce v podobné situaci totiž opět nasadili hormony. Já nemám jasno, jak bych reagovala, kdyby mi je cpala taky, mám do toho jit? Pomohlo to některé z vás nebo se to spravilo samo od sebe či za pomoci něčeho přírodního? Chtěla bych si udělat takovou malou statistiku, abych věděla, k čemu se přiklonit. Já bych to nejraději urychlila do nejdřív… Jinak piju kontryhel a beru listovou, ale evidentně bez efektu. Díky za sdílení zkušeností :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 04.09.18 19:32

@Mihalka88 někomu to trvá rok než se cyklus srovná. Druhý cyklus po vysazení bych k dr nešla.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 04.09.18 19:33

Ahoj, já vysadila HA po 9 letech. Neměla jsem ovulaci, MS prakticky každých 14. dni a šla jsem k dr. Ale kvůli te MS, jinak dítě jsem neplanovala. Přesto u mě nasadil hormonální léčbu, neměla jsem prakticky žádný estrogen a trvalo rok než mi začal fungovat jeden vajecnik. Pak už léčbu skočil, ze to necháme na přírodě, ze druhy se většinou probere sám časem. Mě hlavně nikdo o nějaké přírodní léčbě neřekl, bylo mi 25, věděla jsem prd a poctivě zobala rok další hormony. Teď bych to možná udělala jinak :) každopádně záleží taky, jaký a jestli nějaký problém u tebe je. Každopádně držím palce :kytka:

Mihalka88
Stálice 68 příspěvků 04.09.18 19:35

@lachtanice86
Tak to já vím, že někomu to trvá i rok, ale třeba pro to nic nedělal. A mně se rok opravdu čekat nechce, holt každá to máme jinak, že. Mně gyndařka řekla, že mám přijít.

Mihalka88
Stálice 68 příspěvků 04.09.18 19:36

@Verurizeckova
Děkuju :kytka:

lištička_z_prahy
Kecalka 122 příspěvků 04.09.18 19:46

Po roce a půl mám stále cykly 40-60 dní. Lékařka to neřeší, že prý to ničemu nevadí (nesnažím se o otehotnení), že podstatné je, že menstruaci vůbec mám. Zkoušela jsem na srovnání gynex a pupalku, bez výsledku. Víc to neřeším. Trpím na PMS, takže jsem vlastne ráda, že se musím trápit méne často.

Mihalka88
Stálice 68 příspěvků 04.09.18 19:48

@lištička_z_prahy
Jasně no, kdyby mi nešlo o otěhotnění, tak bych to taky brala spíš pozitivně ;)

caramba
Stálice 81 příspěvků 04.09.18 20:00

@Mihalka88 taky jsem to měla úplně rozhozené, pomohl sarapis mensis.

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 04.09.18 20:02

Ji, trvalo to rok a nakonec k miminku stejne pomohl az clostik ;) ona dr moc jiných možnosti než ti nabídnout hormony nema. Bylinky mi nepomohly vůbec

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 04.09.18 20:05

Po vynechání první antikoncepce to bylo v pohodě, normálně hned pravidelná menstruace. Po porodu dcery jsem brala HA dva roky, po vysazení děs, krvácení před menstruací, při ovulaci, po sexu, gyndař mi nasadil utrogestan, ani ten mi to nesrovnal, dokonce mě hnal na kyretáž, aby zjistili, jestli se něco neděje přímo v děloze, tam nic nezjistili. Pak jsem asi tři měsíce poté otěhotněla, ale skončilo to samovolným potratem. No, po potratu jsem do tří měsíců otěhotněla znovu a bylo po problémech, narodil se mi zdravý prcek. Teď už zase beru HA a vysazovat nehodlám. Po potratu jsem začala brát kyselinu listovou.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 04.09.18 20:24

@Mihalka88 tak mě po vysazení hák první cyklus náběh normálně na 28 a druhý ne už jsem šla 56dc na vyvolavscku doktor nabral krev a volal že jsem tehu ale tak ve 4tt takže jsem v tom rozhozenými cyklu otěhotněla tonjsem vůbec nečekala že by to bylo možne

Janee19
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 04.09.18 20:33

Máme podobný osud, po vysazení přišla po 48 dnech a od té doby nic… Už je to cca 100 dní. Doktor radi čekat a já jsem popravdě ráda, nechci do sebe cpat další hormony. Je to nekonečný…

KarolB
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 04.09.18 20:50

@Mihalka88 Vysadila jsem HA po cca 10 letech a za cely rok se mi cyklus nesrovnal, trval vetsinou od 50 do 70 dnu a tehotenstvi se samozrejme nekonalo. Zkousela jsem gynex, inositol, nic z toho nepomohlo. Letos v kvetnu mi doktor zkusil dat hormony, 3 lahvicky na 3 mesice. Prvni lahvicka zabrala, cyklus 30 dni, druha ne, cyklus 53 dni, pote uz mi Dr. vypsal zadanku do CAR, objednala jsem se na srpen, ale uz na to nedoslo. 3 lahvicka zabrala a ja zitra koncim 11.tyden.. :andel:

Paris88
Povídálka 30 příspěvků 04.09.18 21:08

Po prvním vysazení po 10 letech se mi to rovnalo necely rok..jen jsem pila kontryhel..ted po druhem vysazeni po 2 letech braní vysazene asi pul roku a stale se to nestrovnalo,tak nejak doufam ze se do konce roku srovna,popr po novem roce budu resit s gyn. :nevim: kez by to nebylo potreba :*

Mihalka88
Stálice 68 příspěvků 04.09.18 21:13

@Janee19
Tyjo, to je děs, ja myslela, že nejdelší bude ten první cyklus po vysazení a pak se to bude postupně srovnávat :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >