Reklama

Stálé potraty, pomohl Duphaston?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darluska
Povídálka 19 příspěvků 04.09.18 17:27
stálé potraty,pomohl duphaston?

Ahoj holky mam na va otazecku snad nekdo poradi nebo byl ci je ve stejne situaci.
Uz 7 let se snazime s manzelem o miminko nikdy nic nepomohlo iui, ivf vse mame za sebou a najednou od lonska se dari otehotnet prirozene ale! vzdy mimis vydrzi jen do 6tt a konec :nevim: stalo se nam to uz 4 a nyni jsem ve stejne situaci ale dr az dnes po vsech tech letech zkusila nasadit duphaston ktery by mel tehotenstvi udrzet :potlesk: :think: :think: prozila to nektera z vas? ze by po nekolika potratech ci biochemkach pomohl duphaston? :nevim:

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37846 příspěvků 04.09.18 17:33

@Darluska ahoj, potratila jsem 4× a pak jsem šla na IVF s PGS - PGS je genetické vyšetření embrya před zavedením. A zadařilo se. Duphaston, Fraxiparín, ascorutin - nic nepomohlo. Držím palce a třeba právě tobě Duphaston pomůže

histep
Závislačka 3233 příspěvků 04.09.18 17:34

@Darluska Duphaston ti pomůže jen v případě, že příčinou potratů je nedostatek progesteronu. pokud je příčina jiná, a může jich být hodně, tak ti ani mega dávky Duphastonu nepomohou.
Máš za sebou nějaká vyšetření, proč potrácíš? Hormony, hematologii, genetiku, imunologii…

Darluska
Povídálka 19 příspěvků 04.09.18 17:39

vsechna vysetreni mame za sebou bohuzel na nic se neprislo :zed: chceme opet zkusit ivf mam jeste jeden posledni pokus ale zkusim vice variant nez do toho pujdu znova :think: dekuji za reakce :)

Qadra
Stálice 79 příspěvků 04.09.18 17:43

Já od Listopadu potratila už potřetí a to jsem u dvou těhotenství užívala Utrogestan což je to samé.Nyní nám dr dala poslední šanci s nutnou aplikací Fraxiparinu a Gynprodylu a pak už jedině metodou IVF

Ginuš
Hvězda diskuse 37846 příspěvků 04.09.18 18:03

@Qadra pokud půjdeš do IVF, tak si nech udělat PGS a nebo PGD. Držím palce

lachtanice86
Kelišová 5965 příspěvků 04.09.18 18:06

Mně duphaston nepomohl

Adulka24
Závislačka 4953 příspěvků 04.09.18 18:21

@Darluska ahoj, skoro vse tu zaznelo, jen me jeste napadlo vysetrit treba fragmentaci DNA ve spermiich. jake vysledky mela vase ivf??

HaničkaJ
Povídálka 18 příspěvků 12.09.18 10:09

Ahoj, mě duphaston asi pomohl udržet těhotenství po 2 potratech…ale je pravda, že k tomu beru ještě preventivně anopyrin, protože si na hematologii mysleli, že to mohlo být zvýšejou aktivitou krevních destiček… takže kdo ví, který z těch léků opravdu zabral… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >