Reklama

Sex při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:24
Sex při snažení

Dobrý den, holky začínáme se snazenim, jednou jsem těhotná už byla, bohužel jsem musela na UPT kvůli nízkému věku, teď l věci.. máme sex každý den, mám to nechat tak? Nebo počítat něco a udělat pro to něco jiného? Děkuji

Reklama

Reakce:

Adulka24
Závislačka 4995 příspěvků 04.09.18 13:29

Sex denně se nedoporučuje, jelikož spermie nestačí dozrávat. Bohatě stačí souložit obden a vitaminy samozřejmě můžete užívat oba, tim nic nezkazite. Ty aspoň kyselinu listovou a chlap Selzink Plus. Pro začátek se vůbec nestresuj nějakým počítáním ;), to bych si zjistila případně až později, po pár měsících, zda a kdy probíhá ovulace.

Příspěvek upraven 04.09.18 v 13:36

cestovatelka11
Kecalka 193 příspěvků 04.09.18 13:34

asi bych z toho nedělala povinnost ;) jinak záleží jak znáš své tělo, ale my jeli na počítání plodných ní jako antikoncepci a pak přestali počítat když už jsme chtěli rodinu a zadařilo se hned na první pokus :D tak hodně štěstí, ale podle mě je základ si sex užít :cert: než si udělat každý den zářez a pak nadávat že se nezadařilo :) mě přijde že to to tělo pozná a řekne si a jůst ne :) přeji brzký úspěch

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 04.09.18 13:35

Pokud spolu spíte každý den, protože chcete, je podle mě blbost to měnit. Kazit si normální sex „snažením“, když ještě nevíte o tom, že by byl někde problém, mi připadá absolutně zbytečné a vztahu neprospívající.

Kyselinu listovou ber, hlavně kvůli zdraví dítěte.

vedma007
Stálice 53 příspěvků 04.09.18 13:37

Neřeš to a sexuj, kdy na to máš chuť, klidně denně. Neříkej tomu „snažení“. Tohle já fakt nechápu :roll:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8806 příspěvků 04.09.18 13:40

Sakra, já četl sex při smažení.

Talitha
Extra třída :D 13358 příspěvků 04.09.18 13:40

Se divím, že je na světě tolik lidí, když je to taková věda :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 04.09.18 13:43

Každodenní sex fakt není antikoncepce.

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 04.09.18 13:43

Každodenní sex fakt není antikoncepce.

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 04.09.18 14:00
@Talitha píše:
Se divím, že je na světě tolik lidí, když je to taková věda :mrgreen:

Možná proto, že většina nevznikla usilovným „snažením“ :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >