Sex při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:24
Sex při snažení

Dobrý den, holky začínáme se snazenim, jednou jsem těhotná už byla, bohužel jsem musela na UPT kvůli nízkému věku, teď l věci.. máme sex každý den, mám to nechat tak? Nebo počítat něco a udělat pro to něco jiného? Děkuji

Reakce:
Adulka24
Kelišová 5309 příspěvků 04.09.18 13:29

Sex denně se nedoporučuje, jelikož spermie nestačí dozrávat. Bohatě stačí souložit obden a vitaminy samozřejmě můžete užívat oba, tim nic nezkazite. Ty aspoň kyselinu listovou a chlap Selzink Plus. Pro začátek se vůbec nestresuj nějakým počítáním ;), to bych si zjistila případně až později, po pár měsících, zda a kdy probíhá ovulace.

Příspěvek upraven 04.09.18 v 13:36

cestovatelka11
Kecalka 223 příspěvků 04.09.18 13:34

asi bych z toho nedělala povinnost ;) jinak záleží jak znáš své tělo, ale my jeli na počítání plodných ní jako antikoncepci a pak přestali počítat když už jsme chtěli rodinu a zadařilo se hned na první pokus :D tak hodně štěstí, ale podle mě je základ si sex užít :cert: než si udělat každý den zářez a pak nadávat že se nezadařilo :) mě přijde že to to tělo pozná a řekne si a jůst ne :) přeji brzký úspěch

rozand
Závislačka 3457 příspěvků 04.09.18 13:35

Pokud spolu spíte každý den, protože chcete, je podle mě blbost to měnit. Kazit si normální sex „snažením“, když ještě nevíte o tom, že by byl někde problém, mi připadá absolutně zbytečné a vztahu neprospívající.

Kyselinu listovou ber, hlavně kvůli zdraví dítěte.

vedma007
Stálice 53 příspěvků 04.09.18 13:37

Neřeš to a sexuj, kdy na to máš chuť, klidně denně. Neříkej tomu „snažení“. Tohle já fakt nechápu :roll:

Emimin7
Echt Kelišová 9370 příspěvků 04.09.18 13:40

Sakra, já četl sex při smažení.

Talitha
Extra třída :D 13368 příspěvků 04.09.18 13:40

Se divím, že je na světě tolik lidí, když je to taková věda :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 43555 příspěvků 04.09.18 13:43

Každodenní sex fakt není antikoncepce.

ugluk
Hvězda diskuse 43555 příspěvků 04.09.18 13:43

Každodenní sex fakt není antikoncepce.

Heinich
Závislačka 3215 příspěvků 04.09.18 14:00
@Talitha píše:
Se divím, že je na světě tolik lidí, když je to taková věda :mrgreen:

Možná proto, že většina nevznikla usilovným „snažením“ :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >