Reklama

Ovulace týden před MS? Nebo jen PMS...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

crazymisha
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 04.09.18 14:40
Ovulace týden před MS? Nebo jen PMS...

Otázka zní jednodušše - je možné mít ovulaci cca 7-10 dní před termínem MS? Nedělám si žádné ovu testy ani neměřím teplotu, začnu od příštího cyklu. Ale vzhledem k tomu, že mě bolí podbřišek jak při MS, střílí to do zad a stehen, bolí mě prsa a píchá v levém vaječníku, tak mě to tak napadlo… A ano, vím že to může být PMS, ale na tu jsem nikdy netrpěla… :think:

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 04.09.18 14:51

Může být… A termín MS se ti tím pádem může posunout. Nebo máš takhle krátkou lutealni fázi. Ale lepší by bylo, kdyby byla delší a s MS tedy počítat o něco později. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 15:25

Ano, je možné mít ovulaci 7-10 dní před MS.
Ty příznaky, které popisuješ, mohou být ale také příznaky poovulační, nikoli přesně ovulační.

crazymisha
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 05.09.18 09:12

Poovulační? To už je pak to PMS, ne? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:33
@crazymisha píše:
Poovulační? To už je pak to PMS, ne? :nevim:

Někde jsem četla, že několik dní po ovulaci ještě můžou být nějaké bolesti související s tím, jak se vstřebává tekutina z prasklého folikulu, ze kterého se uvolnilo vajíčko. Zkus pohledat v diskuzích a na netu.

Jandule88
Kecalka 408 příspěvků 05.09.18 14:49

Ahoj,můžu se zeptat?Měla jsem taky bolení podbřišku a píchání na vaječníku asi 2-3 dny.Ted už mě nic nebolí.Mohla to být ovulace? Nikdy jsem ji neřešila,ale po vysazení antikon.injekcí 30.7. čekám menstruaci a nevím,kdy ji čekat…je to měsíc a 5 dní a mrška nikde.Nevíte někdo,kolik dní trvá ta ovulka?
Díky moc za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama