snažilka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
westička
Nováček 7 příspěvků 08.12.08 15:04
snažilka

já vím,že to není jednoduché,ale nikdy jsem antikoncepci nebrala,takže by v tom nebyl problém,nezbývá jen čekat,ale dočetla jsem se,že žena otěhotněla i poslední me,tak nevím no?

Reakce:
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 08.12.08 15:41

Westičko- nejlepší bude, když si zajdeš na krev…tam se zjistí hned, zda jsi nebo nejsi těhu..

westička
Nováček 7 příspěvků 21.12.08 14:47
snažilka

ahoj tak jsem tady zase mám necelý týden před menstruací a nevydržela jsem to a udělala jsem si testík,ze začátku nic nebylo vidět,ale potom se tam udělala i ta druhá,takže je možné,že asi jsem těhotná,to by bylo žužo,ale ještě si nedělám planné naděje,uvidím,dám vědět,není mi moc dobře,bolí mě břicho i prsa,bradav­ky,trošičku špatně mi je,ale dá se to vydržet a mám neskutečnou žravost,na maso pak sladké,ťápu páté přes deváté,uvidíme,byl by to krásný dáreček pod stromeček,hlavně pro partnera :D :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >