Snažilky Červen 2020

Anonymní
15.5.20 22:51

Snažilky Červen 2020

Ahoj holky,
Je tu někdo kdo zatím bere nějaké vitamíny a léky k podpoře těhotenství dnes sem si zakoupila - Chytré miminko SUPERFOLIN 1 doplněk stravy pro plánovaní těhotenství. A 20.5.2020 jdu na vyšetření ke gynekologovi, a pak bychom se chtěli cca za 2/3 měsíce se snažit o miminko je na tom někdo podobně? a pomohli někdy vám léky nebo co bych si měla ještě zakoupit. Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2688
16.5.20 07:53

Tak za mě bych se vykaslala rozhodne na nějakou extrémní přípravu, jinak ti z toho hrabne ještě dřív než na to vlitnete. Jedine co jsem brala byla kyselina listová, užívala jsem si sex s manželem a otěhotněla jsem. Až v případě, ze to třeba nepůjde nejdříve za půl roku, tak bych začala něco řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.20 15:55

Ahoj holky, jdu k Vám do skupinky snazilek červen :D sice teď čekám za 5 dní ms, snad nepřijde, ale i tak si ráda konečně pokecam a nechám si poradit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 20:27

Ahoj holky, taky sice očekávám MS, ale nevěřím, že by to napoprvé klaplo, takže do této skupiny jistě zapadnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 20:28

A užívám těhotenské vitamíny. Jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 21:18

Ahojky, raději anonymně kvůli tchýni :D přesně jako holky nademnou očekávám teď ms konkrétně ve středu, ale jelikož necítím nic jinak, tak předpokládám že se budeme snažit i v červnu. Jelikož jsem v prosinci byla na kyretáži a až do ledna měla gynekologické problémy, tak se od ledna snažíme marně o miminko. Začala jsem před ovulací pít kontryhelový čaj a brát kyselinu listovou, tak snad to k něčemu bude. Jinak se cítím stejně jako minulý měsíc kdy jsem myslela že už to vyšlo… zvětšení prsou, zácpa, bolest břicha, ale v minulem těhotenství jsem se cítila jinak, takže to asi zase nevyšlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
18.5.20 21:29

Piju jen kontryhel a teď se budeme snažit 7 měsíc. Predtim jsem brala i Pregnafolin, ale přestala jsem. Teď cekam na ovulaci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
19.5.20 08:24

Ahojky holky, my v červnu už 11 měsíc snažení, od doktora mám na tři cykly Utrogestan, aby mi prodloužil cyklus :) jinak to nějak dávám a zároveň nedávám :zed: doufám, že se už zadaří :oops: jinak beru Chytré miminko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 18:08

Ahojky, tak dneska se měla dostavit ms a nedostavila. Jenže nikdy nepřijde tak jak má, vždy mívám dva až tří dny zpozdění. Navíc jsem si ráno udělala těhotenský test a ani náznak po druhé čárce :(. Sice někdy se prý ty dvě čárky mohou objevit až později, ale vlastně vím, že už mám smůlu, jen si přiživuji naději. No nic no. Tak teď jen čekat a celý měsíc nanovo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
22.5.20 10:01

Ahoj holky, jdu k vám z květnových snazilek, teď to bude třetí měsíc co se budem snažit-doma máme už dva puberťáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 10:21

Já už mám taky dva ďáblíky doma, ale v pubertě ještě nejsou. Jeden má 7 a druhý skoro 10. Teď tedy samozřejmě pořizujeme holčičku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 11:05

Ahoj všem :kytka:
o první miminko se snažíme od začátku roku. Minulý měsíc jsem měla problémy s MS, špatně jsem odkrvácela a prakticky se mi rozhodil cyklus. Podle kalendáře by MS měla dorazit až za 14 dní a ovu až zítra :think: :think:. 3 dny zpět mě začaly fakt bolet prsa, tak jsem si udělala test a holky, jsem faaaaakt zmatená… :zed: Vidím druhou čárku, ducha, nebo rysku? :nevim: :nevim: :nevim: Je možné, že se mi cyklus tak záhadně rozhodil a mohla bych být těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 11:19

Ahojky holky :) přecházím k Vám z Květnového snažení :mavam: tento měsíc už to snad vyjde 8o :potlesk:

Příspěvek upraven 22.05.20 v 11:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 11:20

@Lůca1774 je to zvláštni 8o tak snad to je to co si myslíme :nevim: udělej test i zítra :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 12:34

Ahoj. Jsem tu nová, tedy mezi diskutujícími. Jinak to tu sleduji, co se týká snažení, už několik měsíců. Ani nám se totiž nedaří. Mám-li být upřímná je pravda, že se snažíme „teprve“ půl roku, ale já už začínám šílet :( :oops: Přeci jen nejsem nejmladší - v únoru mi bylo 33, přítel je o devět let starší. Navíc mám zdravotní problémy - léčím se se štítnou žlázou a od patnácti let s anémií, u níž se dodnes nepodařilo zjisti příčinu. Dalším strašákem pro mě je, že mám kolem sebe dost holek, které se snaží i několik let a marně. A já se prostě bojí, že budu patřit mezi ně, takže fakt nechci otálet… Pravděpodobně nemám ovulaci - zkoušela jsem testy a ta čárka snad nikdy není silnější :zed: Mám strach, že se nedočkám. S přítelem o tom moc zatím mluvit nemůžu, vždycky řekne, že je to ještě krátká doba, že jsou holky, které měly první třeba až v 38, takže máme čas. Jenže, i když se snažím na to nemyslet, opakovat si, že to přijde, že to moc hrotím, nepomáhá to. Dnes jsem si objednala vitamíny GS Ministar Forte, ještě přemýšlím nad kontryhelem v tabletách z otehotnet.cz. Jinak, 1. června nastupuji do nové práce, takže bohužel alespoň tři měsíce musím vydržet, než začnu běhat po doktorech. Tu práci jsem fakt chtěla, před pár lety by mě nenapadlo, že vůbec takové místo získám, ale dnes mám pocit, že se z toho nedokážu ani radovat :,( Omlouvám se za román, ale asi jsem to ze sebe potřebovala dostat. Podělit se s někým, kdo mi bude rozumět… :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama