Snažilky léto 2016

Anonymní
1.2.16 22:49

Snažilky léto 2016

Ahojte ženy, už maminky, všechny budoucí snažilky :)
Ráda bych si psala s někým, kdo také plánuje letos v létě založit rodinu. :)
My už jednoho prcka máme, jsou mu čtyři roky, tak jsme si letos řekli, že by se mu hodil bratříček nebo sestřička, původně jsem chtěla až za pár let, ale začínám mít touhu po druhém a manžel mě v tom podporuje :srdce:
Už se moc těším :)

Prosím o respektování anonymity, citlivé téma, zatím nechceme řešit veřejně, děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1493
2.2.16 18:55

Ahojky :mavam:
Gratuluji k rozhodnutí..Můžu se zeptat, proč to,,odkládáte,, na léto?
U nás je to zatím ve hvězdách..uvidí se v březnu, jak,,dopadnu,, ale stejně mám v plánu dobrat teď poslední platíčko a nechat to osudu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.16 22:05

Ahojky :) :mavam:
muž říkal co tak za dva, tři měsíce, ale já jsem hodně zdravotně rozhozená, často nemocná, tak si dělám očistu organismu a chci se dát celkově do kupy a pohody a také bych chtěla začít až bude asi teplo, s prckem si ještě udělat hezké prázdniny, své první těhotenství jsem celé proležela, no nemusí tomu tak být i při druhém, ale mám strach no. Do toho chodím do práce, tak ještě něco chci přišetřit, ať má mimčo vše, co bude potřebovat :)
A u vás je to proč ve hvězdách? Já brala antiko do konce roku, potom jsem se rozhodla už nebrat, ale to z důvodu toho, že jsem se právě chtěla začít už detoxikovat.

No jinak věříš na to, že jde ovlivnit pohlaví podle dne početí? :) Nebo nějaké babské rady? :) Já moc ne, ale chtěla bych mít páreček :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1493
3.2.16 16:16

Tak tomu rozumím..ono v létě ležet doma není nic moc představa :D
My už jsme se jednou pokoušeli, ale osud tomu chtěl jinak a museli jsme to odložit, když si to tak zpětně uvědomím, právě v březnu to budou dva roky, tak už je asi pomalu na čase, se k tomu vrátit :)
Jenže po zdr. stránce to není ono, v březnu se uvidí, jestli nebude potřeba konizace, kterou mě furt straší (musím chodit co půl roku na kontroly) a navíc, když jsme se snažili poprvé, tak mi po půl roce od dobrání HA vymizela MS (zjistilo se PCOS),takže to asi nebude tak jednoduchý :nevim:
Jinak na to taky moc neveřím..u prvního by mi to bylo jedno, stejně bych nechtěla vědět pohlaví, ale pokud by se povedlo mít i druhé, tak bych to brala nějak,,vypočítat,,, protože páreček je u mě taky fajn :srdce: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
16.2.16 12:19

Ahoj holky, jelikož by jsme se taky chtěli snažit, ale mám před sebou hromady vyšetření vlastně ani nevim kdy se začnem snažit nebo kdy nám to dovolí :mrgreen:. Tak jestli se k vám mohu přidat? nějak mě to vnitřeně ubíjí a nevim kam se vrtnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.2.16 16:57

Ahojky :mavam:
Tak zakladatelka se už neozvala, tak to tu nějak utichlo..a na jaký vyšetření se chystáš(jestli to není tajný)??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
16.2.16 17:17

@DaniLo AHoj no já jdu zatím na konzultaci ohledně toho zda mohu jít do miminka s čistým svědomim ikdyž mi to moje Dr. zakazuje.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.2.16 17:20

Aha, takže předpokládám, že se jedná o první mimčo? Tak držím palce, ať dr „povolí“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
16.2.16 17:24

No o první, defakto druhé. První mi zemřelo po pádu ze schodů, po hádce s expřítelem. a jelikož mi dělali císaře a pak mi to mrvili a otvírali znova ikdyž to šlo udělat spodem, tak mi to moje dr. nedoporučuje protože mám dvojitou jizvu no a ke konci těhu se mi zvedají jaterní testy, takže žádná výhra :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.2.16 17:33

8o Tak to se omlouvám, to je hrozný…
Každopádně..asi bych se taky „nevzdala“ šance mít dítě a šla do toho. I když chápu, že to dr zakazuje..asi tam jsou určitý rizika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
16.2.16 17:36

Neomlouvej je to skoro 7 let. Sice to bolí, ale už ani ne tolik co předtim. A teď s přítelem jsem moc štastná a chtěli by jsme svoje. Takže to jen tak nemohu vzdát se slovy njn stalo se a smůla. Když ženský zvládly 4císaře proč já bych nezvládla třetí, ikdyž to zní divně. Takže to nevzdám bez boje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.2.16 17:50

:potlesk: super přístup..myslím, že to jedno by šlo určitě, tak doufám, že ti to dr posvětí :)Já se v tom tedy nevyznám, ale to by si musela zase na císaře? To nemůžeš rodit,,normálně",když by to šlo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
16.2.16 17:52

No kůli tomu že by to mohlo při porodu prasknout a dítě by se mohlo udusit a já vykrvácet tak zřejmě císař. A co ty? plánuješ mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.2.16 17:59

Jo, tak to je hodně pádný důvod..no já dobírám už poslední platíčko a kašlu na to. Nechci už do sebe HA cpát. V březnu se chystám k dr, tak uvidim, jak dopadnu a asi tomu už necháme volný průběh..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
16.2.16 18:00

Já mám HA do dubna, takže jak řekne Dr. tady na té klinice ok jdete na to tak doberu Evru a nechám to volně. Nechci už čekat a mučit se jako do teď. Takže snad se nám oběma zadaři :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama