Snažilky Pardubice 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
612
14.10.21 08:36

Snažilky Pardubice 2021

Ahoj holky, je tady někdo, kdo se momentálně snaží o mimi a je z Pardubického kraje? Pak neváhejte a přidejte se k nám do skupiny: Snažilky od Pardubic ;) ;) ;) je to soukromá skupina, kde můžeme probírat všechno možné, aniž by to ostatní viděli :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
486
17.10.21 09:35

Ano :) v jake jsi fazi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
17.10.21 09:59

@terve snažení. Momentálně anovulační cyklus. Chceš přidat k nám do skupiny, jsme zatím 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.11.21 09:17

Po ET 7. Den špinění

Ahoj holky,
jsem tak ráda, že takhle stránka existuje a je tu tolik bezva holek co si píšou a podporují se. Jsem po prvním ET a já nedočkavka si dělala test hrozně brzo asi 6. Den, embrio bylo zavedené 5. Den kultivace, měla jsem bohužel jen jedno jediné co bylo silné ostatní se nevyvíjelo moc dobře.. to je jak když čekate na výsledky z maturity.. hrozný.

Abych šla k věci, 5. Den ze mě vyšla nějaká hmota hnědá, mazlavá, ale žádné špinění proto jsem si dělala druhý den test a vyšel slabý duch.. další den hodně slabá čárka a včera bílo.. dneska jsem začla lehce špinit do toaleťáku… ale ne krvácení jen slabě hnědé sotva viditelné a občas malinko pudink :roll: co myslíte? Jsem z toho zoufalá jak to je poprvé nevím si rady.. měla bych to dneska, zítra dostat, myslíte ze je vše ztracené? Dneska je to 7. Den po ET

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat