Snažilky po ZT/SP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.11.18 11:54
Snažilky po ZT/SP

Ahoj holky, vím, že je nás tu spousty, které si touto ztrátou bohužel musely projít. Pojďme se podpořit v dalším snažení :hug:

Také vím, že i těchto témat o snažení je tu mnoho, ale já bych nechtěla žadné „lovení duchů“. Myslím, že po této zkušenosti budeme brát další těhu jinak. Tak pojďme spolu sdílet další starosti i radosti :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 12.11.18 12:18

Já se hlásím, nejsem teda už snazilka, prodělala sem 2× SP letos začátkem roku, teď už jsem 12tt takže začínám mít naději že to konečně vyšlo a bude to dobré, ale jak píšeš beru to těhotenství jinak. Pořád se bojím každé komplikace, každého píchnutí aby bylo všechno v pořádku :zed: snad vám to taky brzo vyjde :)

BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 12.11.18 12:19

Ahoj @Janita3 , s dovolením se přidám, mám za sebou nejspíše ZT a ještě to probíhá. Odmítla jsem jít ihned na revizi a čekám, jestli se mi tělo nevyčistí přirozeně. Ve středu jdu na kontrolu, jestli jsem čistá. Jestli ne, revize mě přece jen asi nemine. :( Jak jsi na tom ty?

Levixka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 12.11.18 12:27

@Janita3 Ahojky, ja měla ZT vloni v dubnu (11tt plod odpovidal 8-9tt) , takže je to už nějaká chvíle a ted sem teprve 4tt+2 a nevím, spíš naopak, vnímám každé pichnuti a hned mam černé myšlenky, že je něco špatně.. Ale vždy se nějak uklidnim a dojdu k optimismu :)

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.11.18 12:47

@Kriss Tina Tak to je báječný, takové, reakce jistě povzbudí mě, i další maminy, které sem zavítají :hug: Moc držím palce, aby se mimi do třetice příchod vydařil :hug:

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.11.18 12:51

@BaraRed Mrzí mě, že si tím taky procházíš :( Teď je to ještě pro tebe moc čerstvé, ale neboj, nejsi v tom sama :hug: Když už se to muselo stát bylo by super, pokud by si tělo poradilo samo, bez nutné revize. Moc držím palce.

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.11.18 12:53

@Levixka Další báječná zpráva, že se zadařilo i po té smutné ztrátě :hug: Začali jste se znovu snažit až letos? Nebo se zadařilo až teď? Moc držím palce, ať je teď vše v naprostém pořádku :hug:

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.11.18 12:58

Jinak malinko o mě. U nás to bylo ZT v 11tt. zjištěno letos v srpnu. Mimi bohužel neoešlo samo, tak po nutné revizi následovalo pár komplikací… Proběhlo první snažení, ale nezadařilo se a ms přeci dorazila. Teď jsem tedy 4DC.

Je mi jasné, že se budu další těhu taky strašně bát. Ale zařekla jsem se, že se pokusím radovat z každičkýho dne, kdy to bude na dobré cestě. Musíme být silné a snažit se myslet pozitivně, aby se ta naše miminka měla v bříšku jako v bavlnce :andel:

Pukrle
Kecalka 290 příspěvků 12.11.18 13:36

Jsem po dvou SP a bojim se byt tehotna. Je tezke predstavit si, ze to muze dopadnout i jinak nez SP. Nastesti mne zadne revize nepotkaly.

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.11.18 13:48

@Pukrle Je mi líto, že už jsi přišla o mimi dvakrát :hug: Dobře, že když už se to stalo, nebylo revize třeba… Pokud se to u Vás opakovalo, poslali Vás už na nějaké vyšetření?

Taky určitě budu taky celá strachy bez sebe, budu se více pozorovat :( Ale na druhou stranu se budu snažit věřit mimísku, že se vrátilo silnější, připravenější a že to spolu zvládneme.

Pukrle
Kecalka 290 příspěvků 12.11.18 14:35
@Janita3 píše:
@Pukrle Je mi líto, že už jsi přišla o mimi dvakrát :hug: Dobře, že když už se to stalo, nebylo revize třeba… Pokud se to u Vás opakovalo, poslali Vás už na nějaké vyšetření?Taky určitě budu taky celá strachy bez sebe, budu se více pozorovat :( Ale na druhou stranu se budu snažit věřit mimísku, že se vrátilo silnější, připravenější a že to spolu zvládneme.

Dva potraty se porad berou jako bezna vec, resp nahoda. Ja jsem si dost veci vybehala sama, cekam ted na vysledek meho karyotypu. Nezbyva nez verit, ze to potreti dopadne dobre.

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 13.11.18 13:32
@Pukrle píše:
Dva potraty se porad berou jako bezna vec, resp nahoda. Ja jsem si dost veci vybehala sama, cekam ted na vysledek meho karyotypu. Nezbyva nez verit, ze to potreti dopadne dobre.

Právě, že kolikrát to může být opravdu nějaká „blbůstka“ které se dá předejít lékem :( Kdyby mě se přihodilo po druhé, taky se budu určitě snažit pídit proč… Budu věřit, že jsme si to vybrali a tobě držím palce, aby výsledky dopadly dobře :hug: Budete se pokoušet výhledově o mimi znovu? Nebo tomu teď necháváte volný průběh?

Pukrle
Kecalka 290 příspěvků 13.11.18 13:50

@Janita3 Včera jsem objevila //! Tak doufám v dobrý konec… Také držím pěsti, ať se brzy zadaří! :mavam:

Janita3
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 13.11.18 15:50
@Pukrle píše:
@Janita3 Včera jsem objevila //! Tak doufám v dobrý konec… Také držím pěsti, ať se brzy zadaří! :mavam:

Tak to je báječný :hug: Hlavně přeju, aby sis vše zlé vybrala a mimísku se konečně příchod vydařil :srdce:

Snad se k Vám, kterým se zadařilo brzy s @BaraRed přidáme :mavam:

jaia00
Povídálka 22 příspěvků 13.11.18 16:00

Ahoj holky, môžem sa k vám pridať? u mňa SP v 11tt v říjnu. Ale bol to vlastne ZT v 8tt, len mi na to neskoro prišli. A kým ma objednali na zákrok, tak sa telo spamätalo samo. Teraz som v stave, že chcem a chcem hneď. A neviem si pomôcť sa odreagovať ničím :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >