Dárkyně 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papaja32
Stálice 81 příspěvků 11.11.18 23:43
Dárkyně 2019

Ahojte. Už rok a půl se s přítelem snažíme o miminko. Předtím s bývalým asi 7 let. V lednu už jdu na 2 IVF jelikož první dopadlo katastrofálně po 8 dnech jen jeden velky folikul a ostatni malé. Dávky jsem měla 350 jednotek Gonalu a Cetrodite :,( Ted jsme se rozhodly jít do druhého IVF s dárkyní tak uvidime. Jinak to šlo v celku rychle.16.10 podaly žádost na pojištovnu 1.11 schváleno pojištovnou a 9.11 volaly z centra že už mají pro mě dárkyni :dance: 11.prosince jedu na ultrazvuk ohledně sliznice a předepsaly mi antikoncepci, aby dorazila ms včas. A v lednu začne to točooo :think: moc se těším i bojím :hug: Budu ráda za všechny čekatelky kdo se ke mě přidá a všem přeji v roce 2019 miminko :srdce: :hug: Pavla

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >