Dárkyně 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papaja32
Kecalka 345 příspěvků 11.11.18 23:43
Dárkyně 2019

Ahojte. Už rok a půl se s přítelem snažíme o miminko. Předtím s bývalým asi 7 let. V lednu už jdu na 2 IVF jelikož první dopadlo katastrofálně po 8 dnech jen jeden velky folikul a ostatni malé. Dávky jsem měla 350 jednotek Gonalu a Cetrodite :,( Ted jsme se rozhodly jít do druhého IVF s dárkyní tak uvidime. Jinak to šlo v celku rychle.16.10 podaly žádost na pojištovnu 1.11 schváleno pojištovnou a 9.11 volaly z centra že už mají pro mě dárkyni :dance: 11.prosince jedu na ultrazvuk ohledně sliznice a předepsaly mi antikoncepci, aby dorazila ms včas. A v lednu začne to točooo :think: moc se těším i bojím :hug: Budu ráda za všechny čekatelky kdo se ke mě přidá a všem přeji v roce 2019 miminko :srdce: :hug: Pavla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Papaja32
Kecalka 345 příspěvků 12.02.19 00:40

Tak už jsem po transferu ted jen čekat na test :lol: :lol: z 18 foliklů bylo 14 vajíček dobrých bylo 7 ty vydržela všechna do pátého dne ,jedno bylo pomalejší tak vyřadily takže 6 dvě byly blastocysty a 4 moruly.zavedly jsme dvě áčkové blastocty a morulky šly zmrazit. Těd 3 den me už bolí a tlačí břicho a začínají i prsa tak snad je to na dobré cestě :lol: :dance:

Aotearoa
Kelišová 5868 příspěvků 12.02.19 04:00
@Papaja32 píše:
Tak už jsem po transferu ted jen čekat na test :lol: :lol: z 18 foliklů bylo 14 vajíček dobrých bylo 7 ty vydržela všechna do pátého dne ,jedno bylo pomalejší tak vyřadily takže 6 dvě byly blastocysty a 4 moruly.zavedly jsme dvě áčkové blastocty a morulky šly zmrazit. Těd 3 den me už bolí a tlačí břicho a začínají i prsa tak snad je to na dobré cestě :lol: :dance:

Držím palce :hug:

Papaja32
Kecalka 345 příspěvků 11.04.19 16:31

Tak se nepodařilo :-( a nevím jestli se podaří, tak mě to zničilo, že na to jít už ani nechci..nevěřím, že to ted vyjde, ale v květnu mám jít na Ket a pokud i ten nevyjde tak mi zbývá už jen jeden Ket a pak už nic :-( :,( :,( :,(

Papaja32
Kecalka 345 příspěvků 22.05.19 23:46

Tak píšu znovu..šla jsem ted 15. Května na Ket a už 4 den po Ket jsem začla krvácet takže i bohužel ten nevyšel :,( :,( :,( už nevím co dělat dál. 80 tisíc a nic z toho :,( dva roky v centru a nedošla jsem nikam :? Proč bouchat hlavou proti zdi, když je to vše k ničemu :zed: prostě se musím smířit s tím, že mít miminko už nikdy nebudu a to je pro mě hrozná bolest :,( :,( :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 23:54

Ahoj, omlouvám se za anonymitu. Velmi s Tebou soucítím. Vím, jaké to je nemoci otěhotnět. Úplně mě svírá srdce, když čtu tvé příspěvky. Moc ráda bych tě podpořila, pomohla. Víte důvod, proč se nepodařilo přirozeně? V jakém jsi centru?

Papaja32
Kecalka 345 příspěvků 23.05.19 00:13

V Pronatalu, přirozeně otěhotnět nemůžu nerostou mi vajíčka a mám jich málo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:14
@Papaja32 píše:
V Pronatalu, přirozeně otěhotnět nemůžu nerostou mi vajíčka a mám jich málo

Pronatal nepatří mezi TOP centra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:56

@Papaja32 Jestli jsem správně vyrozuměla, máš za sebou dvě ivf. Do 39. narozenin máš nárok ještě na dva cykly, pokud vždy vkládali jen jedno embryo. S Pronatalem nemám dobré zkušenosti. U mě byl nakonec diagnostikován předčasný přechod. Podařilo se nám až s dárkyní v Heliosu v Brně. Cenově dostupnější je to v Ivf clinic Olomouc. Zde ale zatím osobní zkušenost nemám. Cykly s dárkyní jsou finančně náročné, ale nevzdávej to. Máš pořádně vyšetřenou imunologii, genetiku? Jakou máš hodnotu AMH?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:58
@Anonymní píše:
@Papaja32 Jestli jsem správně vyrozuměla, máš za sebou dvě ivf. Do 39. narozenin máš nárok ještě na dva cykly, pokud vždy vkládali jen jedno embryo. S Pronatalem nemám dobré zkušenosti. U mě byl nakonec diagnostikován předčasný přechod. Podařilo se nám až s dárkyní v Heliosu v Brně. Cenově dostupnější je to v Ivf clinic Olomouc. Zde ale zatím osobní zkušenost nemám. Cykly s dárkyní jsou finančně náročné, ale nevzdávej to. Máš pořádně vyšetřenou imunologii, genetiku? Jakou máš hodnotu AMH?

Také jsem jí to psala, je vidět, že jí chybí základní vyšetření a profesionální přístup. Stačí, aby se dostala do dobré péče a miminko bude. Patří mezi velkou část žen, které nejdřív projdou fází pokusný králík, který nám nasype do pokladničky :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 01:07
@Anonymní píše:
Také jsem jí to psala, je vidět, že jí chybí základní vyšetření a profesionální přístup. Stačí, aby se dostala do dobré péče a miminko bude. Patří mezi velkou část žen, které nejdřív projdou fází pokusný králík, který nám nasype do pokladničky :pocitac:

Tak tak. I relativně zdravé ženě se v rámci Ivf nemusí zadařit napoprvé, ale pokud už jde do dárkyně, měla by si být jistá diagnózou. S dárkyní je úspěšnost léčby vysoká. Jen to nesmí ztroskotat na „prkotině“. U mě se musela fest stimulovat sliznice. Vůbec jsem po předchozích zkušenostech nedoufal, že kdy budu mít dítě.

Jitysu
Povídálka 16 příspěvků 23.05.19 11:25

Ahoj, jsem tu nová…doufám, že tu najdu trošku pochopení, protože kdo si toto neprošel, nepochopí… Mám za sebou 3× IVF bez úspěchu. Nyní jsem 10 den po KET zatím bez menstruace a zkoušela jsem si dneska udělat těhotenský test a ani ťuk :,( to už by tam asi mělo něco být vidět? Děkuji za případné odpovědi.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 23.05.19 18:26

@Jitysu Jak staré bylo embryo?

Jitysu
Povídálka 16 příspěvků 23.05.19 18:30
@Čajíček1980 píše:
@Jitysu Jak staré bylo embryo?

5 denní blastocysta

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 24.05.19 00:14

@Jitysu Já měla pididucha týden po ketu (též pětidenní blastocysty). Z jiné diskuze vím, že se někomu ukázal pozitivní test až 12 dní po transferu. Šance určitě ještě je. Přeji hodně štěstí :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama