Snažilky únor 2021

219
17.1.21 10:42

Snažilky únor 2021

Ahoj. Kdo bude zkoušet v únoru?
Já čekám MS 27.1. nebo taky 10.2.; protože jsem teď měla po potratovem sestinedeli 2 menstruace. Tak jsem zvědavá, mám PCOS a anovulacni cykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85
18.1.21 09:14

Ahojky tak ja ji ne/cekam 26.1. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
18.1.21 14:51

@Pet1211 Ahoj, no já uvidím jak dopadnu tenhle týden, ale vzhledem k tomu, že mé ovulační testy teď příliš nadějně nevypadaly, tak to vidím na další pokus začátkem února. Já jsem po mimoděložním těhu a cyklus se sice srovnal jen ta ovulace asi zatím ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
18.1.21 14:55

Já jsem 2 Dc ;) V listopadu jsem měla laparoskopii a tam byla zjištěna endometrióza. Druhý měsíc také budu mít clostilbegyt ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
18.1.21 15:11

Ahojky :mavam: my si teda zkoušením kratime čas před výsledky genetiky k ivf, nepředpokládám, že by v to samo v lednu vyslo. Tak vás všechny tady podporim :lol: :kytka:
@Leienka A kdepak si měla endosku? Já ji nejspíš taky mam, ale zatím budem doufat, že to těhotenství zpomalí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
18.1.21 16:38

Holky my se snazime dva roky, poprve se nam podarilo po roce ale v 6tt potrat. Pak jsme melo nějaké starosti, hlavne ja se synem, nasli mu cukrovku a tak jsme to cely rok nechali jen tak. Mela jsem dost stresu…no a ted jsme v lednu zacali nanovo. Snad se brzo zadari :) spermio ma chlap naprosto ok, ja hormony taky, menses pravidelný jak hodinky a stále se nedaří :nevim: pozitri jdu k doktorce si uz pro nejaky prasky :think: jinak jsem 20DC takze do testování mam jeste tyden cas :? Ale v podbrisku mi strasne boli, dneska jsme nedodelali ani tuleni jak me to bolelo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
19.1.21 07:32

@leylen jedna ta červená v dutině břišní, tu se snažili odstranit a pak mám tu bílou, tedy vazovou, kterou mám na vazech u dělohy ( ta prý ale těhotenství nebrání :nevim: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
19.1.21 10:47

Ahoj holky, tak se k vám taky přidám :kytka:
Snažíme se rok a začneme v únoru navštěvovat Car v Olomouci, tak nám držte pěsti. Ani jeden děti ještě nemáme a jsme prý oba v pořádku.. (jen má přítel morfologii spermií na hranici :dance: )
Tak snad je tento rok už o hodně úspěšnější :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
19.1.21 12:41

@00Lussi00
My už jsme starší já 31, partner 35. On už má z minulého vztahu a loni v létě jsem otehotnila přirozene a to jsem neplodna. PCOS a anovulacni cykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
19.1.21 13:03

@00Lussi00 Ahoj a držíme palce :hug: s tou morfologii to tady je jako na běžícím pase, zase nějaká moderní nemoc?! :think: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
19.1.21 14:20

@leylen Přesně.. :nevim: Kdyby alespon existovalo něco, jak to opravdu zlepšit. Zatím se nám za rok zlepšila vždy pohyblivost, množství atd.. jen ta morfologie nic.. :zed: Uvidime ted no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
19.1.21 14:42

@00Lussi00 Jop, to nám taky v CARu rekli, i tady to holky říkají. Můj ma nastesti super počet i pohyblivost, tak snad mu to vydrží i jak půjde oplodnovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
19.1.21 16:15

Ahojky holky,

ja dnes 1DC po biochemickem tehu :?
my se snazime uz 3 roky a z toho 4 biochemka.
1.3 jsme uz objednany do caru, problem je u mne nejspis spatna kvalita vajicek,
mam nizke AMH :roll:
Jinak jedno dite uz mame, to slo hned, ale to mi bylo 26,tedka uz 38 no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
19.1.21 16:46

Ahoj holky, tak ja NEcekam MS 2.2 na podzim jsem měla biochemko a SP v 6tt tak do třetice se snad postesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 17:50

Ahoj, vím, že to sem nepatří, ale mám hodně silné pozitivní OVU test, mohla bych být těhotná, menzes dnes měla přijít a nic, ikdyz TT test je negativní? Vím, že se na to nedá spoléhat, ale četla jsem, že někdy odhalí i rané těhotenství, protože hormon LG a HCG jsou hodně podobné. Děkuji všem za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat