Snažilky z CAR

10410
11.2.08 09:24

Snažilky z CAR :-)

Ahoj,
zakládám tuto diskuzi pro snažilky, které už vědí nebo alespoň tuší, že se miminka dočkají pouze s lékařskou asistencí.
My máme velmi špatný spermiogram, takže mě čeká IVF. Proto tady hledám holčiny k vzájemné psychické podpoře a výměně zkušeností :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10016
11.2.08 10:41

Ahoj ANET-já teda doufám,že mě IVF nečeká,ale taky z toho svýho stavu nejsem nadšená :(
A Michal mi teď napsal,že jsem se špatně narodila,že takový názory frčely před 150lety.Fakt mám na něj vztek :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
11.2.08 10:51

ahoj Gavottko :D - s IVF u tebe bychom předbíhaly, ale snažíte se dlouho, takže možná tě budou muset nějakýma hormonama popostrčit :wink: To se tady taky počítá :D
Víš co? Tak si taky prohlížej a uvidíš, jak bude Michal reagovat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
11.2.08 11:36

Když to by mě přišlo jak provokace,ale hlavně,mě nějaký fotky chlapů neberou :? A hlavně já jsem na mobilu,což mi vyhovuje,nemusím se kroutit u kompu,ale on mi zas nevidí pod ruku,takže efekt by to nemělo žádnej :( Prostě se s tim budu muset nějak smířit,ale bude to krutý :cry: Kdybych měla aspoň už to miminko v bříšku,taky by mě to asi tak nerozhodilo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9374
11.2.08 11:55

Ahojkyy holky, jdu vas jen pozdravit, no vy jste dnes opravdu zoufale :? :wink:

Govi slunicko, jemi moc lito, ze to opet nevyslo, ale musis k doktorovi,jde videt,ze svoje telo dokonale znas, a presne jsi vedela,co se opet deje, hned nam dej vedet, co s tebou budou delat ok?? a to do snazilek napis.Drzim palecky, nevim proc se s hrdinou nebavite,ale mrzi me to, za vas, neboj usmirite se ,a jestli si zaslouzi tak ho vytrestej nekdy to chlapi potrebuji :wink: Posilam ti pohlazeni a stesticka u doktora,neboj dockas se .

Anetko ahojky :lol: drzim palecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
11.2.08 12:14

Ahoj Marky - jsi hodná, žes nakoukla :wink: Nechtěla jsem tam holkám fňukat ty svoje starosti, který jdou tak trochu mimo ně, tak hledám spřízněnou duši tady :)

Gavottko - tak to mě zas fotky berou, a nejen fotky, i naživo se koukám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
11.2.08 13:01

Ahoj MARKY,děkuju za útěchu,ty nás najdeš všude viď :D Dnes jsem opravdu zoufalá,ještě jsem ani nejedla,nemám na nic chuť a nejradši bych,aby hrdina přijel z práce třeba až za týden,vůbec se s ním nechci bavit :(
ANET-já jsem asi opravdu z jinýho století :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
11.2.08 13:55

Gav - já to mám stejně, vůbec by mi nevadilo, kdyby se manža na nějakou dobu odstěhoval :( Možná by se mu i spg zlepšil, protože bych ho tak nestresovala jak tvrdí :?

My půjdeme ven na sluníčko, chceme dojít do Lidlu pro Anetky cereální kroužky, které má ráda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3901
11.2.08 14:37

Ahoj holky,
koukám, že jste utekly do ústraní :cry:
Doufám, že mě a Meduňku mezi těma čerstvýma snažilkama nenecháte a budete chodit dál i ke snažilkám…chápu vás obě, že vám právě asi není moc do povídání o snažení a problémech při něm…ale snad se to všechno v dobré obrátí a budem společně (časem) slavit ty vytoužené // a řešit následné těhu problémy
Gav: už jsi objednamá k Dr.?
Anette a co vy s manžou pořád spolu ještě válčíte? Četla jsem , že zítra jde na spg. sám…to tak chce…nebo je to tím pohádáním..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
11.2.08 15:47

Ahoj AJÍ-není to tak,že bych nechtěla chodit ke snažilkám,ale momentálně se v tom nějak topím :( takže vás poctivě čtu,ale nedokážu se zatím veselit :( My měli taky tichou domácnost,myslím,že to bude mít večer ještě dohru,takže na dr.jsem ani nevzdechla :( ale zítra tam určitě zavolám a chci tam jít v pondělí,to budu 9DC,takže před ovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
11.2.08 18:38

ahoj,
tak manža přišel z práce jakoby nic, docela se bavíme, začal sám o zítřejším spg. Já mu nabídla, že mamka nám kdyžtak ty peníze na zamražení půjčí, s tím souhlasil a sám volal do CARu do Motola, který je o dost levnější než Gennet, ale už to tam nikdo nebral. Tak to prý zkusí ještě ráno, že by se objednal tam a Gennet zrušil :?

Ajiku - manža jde sám, už se takhle rozhodl v pátek a já navíc nemám hlídání pro malou. Manžel je velkej kluk a jistě to sám zvládne :lol:

Gavottko - tak co u vás? Lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
11.2.08 20:27

IVF

Ahojky,
tak už jsem tě konečně našla Anette. Promin, že jsem utekla jinam, ale jak už jsem ti psala, tak jsem jen nevěděla, kam mám jít a myslela jsem si, že jsem dobře. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
11.2.08 22:40

Judynečko - ahoj :-) jsem ráda, že jsi tady. Tak napiš něco o sobě, ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
11.2.08 23:05

No, včera jsem zrovna dostala menzes po 2 IUI tak mě to zamrzelo, ale je pravda, že 10% úspěšnost je dost malá a vzhledem k tomu, že mi našli náhodou před dvemi roky endometriozu, tak jsem ani v zázrak nedoufala. Chodím do Gennetu a jsem tam hrozně spokojená. Dneska jsem tam volala a zažádala o cyklus, tak musím 3 týdny čekat na schválení a pak ani pořádně nevím, co se bude dít. Četla jsem v jiných diskuzích o tom, že člověk dostává hrozně moc injekcí a některé bolí a ani jsem se nedozvěděla, jestli samotný odběr vajiček po té narkoze bolí.....no, ještě nevím do čeho jdu,ale už teď mi nedělá dobře jen ta myšlenka na to. Je mi 25 let, vím, každý říká : to máš ještě hodně času, ale nikdo netuší, jak hrozné to je, když víš, že je tady problem a mimi není tak jednoduché udělat. Nikdo neví, jakými nervami si člověk musí projít, když se mimi ne a ne podařit. Dokud to sám nezažije. Tak trochu jsem vždy spoléhala na to, že budu po mamče. Ta má 5 dětí a ještě musela i na potraty. A moje sestra dokonce otěhotněla při práškách a to mimi nechtěla. A my, co děti moc chceme, tak se nedaří… :(

Jinak ti moc děkuju, že si mě vzala mezi Vás. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
11.2.08 23:11

Judynečko - mrzí mě moc, že se Vám to nepovedlo :(
Když jsi teda byla 2× na IUI, tak je manža v pořádku? A ty máš „jen“ endometriózu? A řekli vám, že to normální cestou nejde? Ptám se, protože jedna holčina z bývalého deníčku snažilek čeká už druhé mimi a endometriózu má taky.

Jinak kdyžtak si napiš (jestli teda chceš) dolů do podpisu (v nastavení) věk tvůj a partnera a odkdy se třeba snažíte, prostě takový info jako mám já, ať máme lepší přehled :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama