Snažíme se o druhé - prosinec 2018

Fotoalbum tématu (46) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 19:44
Snažíme se o druhé-prosinec 2018

Ahoj :) Zakladam diskuzi pro druhosnazilky :) Pojde si povidat pri tom cekani o predchozich tehotenstvich, porodech, ovulaci i menstruaci. Jak kste to meli u prvniho a jak jste na tom ted? :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePanterkaaa
Kecalka 135 příspěvků 28.11.18 20:17

Ahoj, přidávám se ;) My se už teda ,,snažíme,, dva měsíce, ale zatím to bylo více-méně alá volný průběh, ale teď poslední měsíc jsem začala měřit bt :dance:

Maxuska
Kecalka 488 příspěvků 28.11.18 21:02

Ahoj, přidávám se, taky bychom rádi druhé dítko ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 21:29

Ahoj. My si už také moc přejeme druhé. Synovi jsou 4 roky. Rozhodla jsem se už v červnu. Otěhotněla jsem se synem i teď v červnu na první pokus. Bohužel jsem ale mela podle doktorů mimoděložní těhotenství. Odstranili mi vejcovod, ale další den se ukázalo, ze tam plod nebyl. Hcg nerostlo ani neklesalo… Tak jsem sla ještě na revizi …a ted se snažíme už druhý měsíc a dnes jsem to bohužel zase dostala :( Můj gynekolog nechápe, že nepodávám žalobu na doktora, co mě operoval, ale já bych raději už otěhotněla a na všechno zapomněla…a radovala se z toho zázraku, jakým dítě bezesporu je. Aneta

Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 22:19

Vitejte :) Mam syna , budou mu v dubnu tri roky. Pocali jsme ho cca sesty mesic snažení. Prvni meci mereni Bt. Takze kdyz jsm vzari vysadila ha, tak jsem zacala merit hned. Prvni dva cykly vypadaly v poradku, co se bt tyka, ovulace cca v pulce kolem 15 Dc, Lf asi 14 dni a cykly prvni 26 druhy 27. Nyni jsem zaznamenala pokles az 19Dc…takze bude dlouhy cyklus. Kazdy mecic se zatim bolest podbrisku střídá prava leva. Ale jsou to umorne křeče. Tento cyklus jsem mela i nekolikrat vytoky s krvavymi zilkami. Opravdu jsem na nas zvedava, jestli jezisek prinese //. Nastesti zatim nemam zkusenosti s nejakymi problemy at uz Sp Zt ci PCO a pod. Jen ve 20ti cipek Hsil a i Lsil. Odstraneno.
Pro zajimavost vkladam svuj graf z tohoto mesice. Jinak ovu testy nezkousim. Prijde mi presnejsi Bt. :) :*

Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 22:41

Graf :P

Maxuska
Kecalka 488 příspěvků 28.11.18 22:45

Já budu teď poprvé zkoušet ovulační testy, ale mám dlouhé cykly,spíše anovulační, tak uvidíme :?

Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 22:47
:jazyk:
Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 22:49

@Maxuska tak na ty ja asi nemam nerv :)

Maxuska
Kecalka 488 příspěvků 28.11.18 22:56

@Runer jak je ten pokles, to by měla být ovulace? omlouvám se za blbé dotazy,al nikdy jsem to nezkoumala :oops:

Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 23:07

@Maxuska melo by byt posledni den nizkych teplot.ukazi az dalsi teploty. Ma byt tri vyssi t po sesti nizkych.Mne se asi pravdepodobne posunula ovulace. Takze budu cekat na ms dele

Kecalka 135 příspěvků 29.11.18 04:49

My máme doma holčičku, které bude v únoru rok a půl a podařila se nám po třech měsících, tak uvidíme, jak rychle půjde to druhé. Jsem dnes 4dpo, to zase bude čekání 8o

Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 29.11.18 06:47

@Panterkaaa to drzim palce :) u me dnes zas pokles..Tak to vypada dost divne ten graf. Opravdu nevim, co cekat :(

Kecalka 135 příspěvků 29.11.18 07:35

@Runer Díky… Ta teplota si s námi občas zahrává. Já teda ovulaci poznám i pocitově a měřením se ujišťuji, ale každopádně, po ovulaci mi teplota ukázkově stoupla, držela se nahoře i druhý den a ten třetí šla hodně dolů a dnes zase nahoře :think: Takže taky všelijaké…

Uživatel je onlineRuner
Kecalka 153 příspěvků 29.11.18 14:49

@Panterkaaa to tedy hraje…navic me boli bedra a podbrisek jako pri ms, snad to nebude nejaky zánět..uz abychom neco vedeli :) :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >