Vaše rady a tipy...jak pomoci otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 18:42
Vaše rady a tipy...

Ahoj holky, už půl roku se snažíme o miminko. Zajímala by mě jedna věc, protože pořád NE a NE přijít miminko! A teď jsem četla zajimavy článek. PP sexu si holky zvedly na 10 minut nohy a prstama ještě zavedly hlouběji sperma do pochvy. Vím, že některým to může přijít uchylarna, ale opravdu jsem to teď četla a holkam to prý hodně pomohlo. Beru vše, bazální teplotu nemerim, ale dle doktorky se krásně tvoří folikuly, takže tělo po HA nespí, což měla prý trošku obavy. A ještě jedna otázka, já vždy po sexu jdu na WC a vše si utru, myslíte, že i tohle je špatně? Že to mám normálně nechat tak? Opravdu se omlouvam některým dámám, ale už fakt nevím co vyzkoušet. Pila jsem i čaje, různé bylinky, vím že je to malo těch půl roku, ale pro mě věčnost! A jak často jste měli sex během toho měsíce? Každý den nebo obden?

Přečtěte si článek: Zaručené babské rady, jak otěhotnět

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2863 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 18:48

Blbost. Naprosta. Pokud to rok a pul nejde tak bych 1) sledovala ovulaci (teplotou nebo testama), 2) sla nekam na Mojzisovou 3) hodila vse za hlavu a jela s manzelem na 2 mesice na dovolenou kde bych jen chlastala a soul…

To co pises naprosto nema vliv. Sperms je pri sexu, kor orgasmu “nasavano” do delohy.

To co venku pote utres je uz davno mrtve takze je to jedno.

Spermie jsou mrnave a fakt neni potreba - ani to nejde- je mechanicky “vtlacit” potadovanym smerem!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 18:52

Ty nohy nahoru jsem zkousela taky u obou deti ale jestli to melo na to vliv nevim..po sexu jsem lezela co nejdyl aby sperma melo cas dorazit kde ma.. a sex jsme meli obden .. u prvniho ditete jsem otehotnela hned druhy cyklus a u druheho ditete 5 mesic ale to bylo asi i tim ze nebyl na sex moc cas ani energie..tak drzim palce aby se brzy zadarilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 18:53

@Alyss1 slecna/pani se snazi jen pul roku

Alyss1
Závislačka 2863 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 19:04

Aha. To jsem spatne precetla. No pul roku se snazit je zcela v norme. Nicmene vse ostatni plati.

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 28.11.18 19:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už půl roku se snažíme o miminko. Zajímala by mě jedna věc, protože pořád NE a NE přijít miminko! A teď jsem četla zajimavy článek. PP sexu si holky zvedly na 10 minut nohy a prstama ještě zavedly hlouběji sperma do pochvy. Vím, že některým to může přijít uchylarna, ale opravdu jsem to teď četla a holkam to prý hodně pomohlo. Beru vše, bazální teplotu nemerim, ale dle doktorky se krásně tvoří folikuly, takže tělo po HA nespí, což měla prý trošku obavy. A ještě jedna otázka, já vždy po sexu jdu na WC a vše si utru, myslíte, že i tohle je špatně? Že to mám normálně nechat tak? Opravdu se omlouvam některým dámám, ale už fakt nevím co vyzkoušet. Pila jsem i čaje, různé bylinky, vím že je to malo těch půl roku, ale pro mě věčnost! A jak často jste měli sex během toho měsíce? Každý den nebo obden?

Ovulaci máš jednou měsíčně. Takže stačí ob den nebo ob dva dny a jednou se strefíš. Nic z toho jsem nedělala a dočkala se něco po roce. Když jdeš po na WC, utřeš jen vnějšek. To, co máš uvnitř už pomalu a jistě spěje na místo určení. Takže fakt ani vyčůrání po to nezmění :jazyk:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 19:06

Ja ted nevim,ale ja se max do deseti minut vzdy chodim po sexu umyt a dcera se nam povedla na prvni pokus :nevim: rekla bych,ze jsou tohle jen povidacky .. ono by to spis chtelo trosku zvolnit a neupinat se na to a jestli chces tvrdit,ze se na to neupinas,tak si precti Tvuj prispevek,jsi na to upnuta a hodne :nevim:

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 28.11.18 19:34

Mi se prvni mesic nezadarilo, zkusila jsem druhy mesic dat nahoru nohy (ovulaci nic jsem neresila-sex byl proste standardne) a byly // jen na chvilku a pak do sprchy… jestli to melo vliv nevim, ale za zkousku nic nedas ;) drzim palce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 19:51

@Twixinka snažím se na to nemyslet a snažím si i lhát, že na to nejsem upnutá, i manželovi zakazují, aby o tom mluvil a nechal to tak, zatím se drží, ale řesit to a mluvit o tom zacnu vždy já :,( . Vím, že je to brzy a že jsou holky, které se snaží daleko, daleko déle a že mám alespoň nějakou šanci, když mi doktorka před měsícem řekla, že tělo nespí a folikuly se tvoří, ale prostě psychika je mocná a to jsem si ještě před pár měsíci říkala… Že se takto holky trápí a ponižují, co všechno dělají, že můj případ to není a hele…jsem kolikrát ještě horší než jiné dámy :zed: :( . Nevím, zda mám brát nějaké bylinky a sledovat si ovulaci, nebo se totálně na to vyprdnout a prostě si užívat milování? Jak jste se od toho myšlení na miminko odpoutaly vy holky :roll: ? Protože já už jsem na pokraji zhroucení. Jsem i v práci naladová, protivna, prostě na ránu :?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 19:58

Vyprdni se na to a uzivej si milovani ;) ja to treba od zacatku brala tak,ze az to vyjde tak to vyjde,kolikrat si ani neuvedomila,ze uz nemam telisko :lol: preju hodne stesti :kytka:

Alyss1
Závislačka 2863 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 20:02

Uzivala bych si sex pokud je. Pokud neni, tak si hlidat ovulaci s sbatit se o to, abych si “uzivala okolo ni:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >