Snídaně do postele

179
2.2.21 06:56

Snídaně do postele

Jen ze zvědavosti. Máte rádi snídani do postele? Blíží se Valentyn, a tak přišla řeč na toto téma. U nas ne, nemáme to radi. Co vy? Dokážete si ji užít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2540
2.2.21 07:02

Ach, taky to nemám ráda. Odjakživa.
Netuším, co na tom lidi mají, jediné co s potěšením, konzumuju v posteli je zmrzlina, kterou si občas dopřeju k večernímu filmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4041
2.2.21 07:09

Nevím, snídani do postele jsem dostala naposledy před pěti lety v nemocnici a donesla mi ji taková hrozně protivná sestra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
2.2.21 07:11

@akavi :))) tak hlavne, ze nebyla vlastní. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9218
2.2.21 07:12

@Judy Hopkava Většinou jim v postelí chutná mi tam nejvice :D…a ne jen snidani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
2.2.21 07:15
@Annabela11 píše:

Jsi jako můj zemřelý partner. Když se nad tím zamyslím, tak toho jsem viděla jíst doma u stolu snad jen štědrovečerní večeři :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4041
2.2.21 07:20
@Annabela11 píše:

Já mám postel snad jediný místo, kde nejím. :lol: Vlastně kdybych zůstala celý den v posteli, tak můžu říct, že držím dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
2.2.21 07:22

U nas je to tak casto, ze ja radsi spolecnou snidani u stolu. 😁 V posteli max neco u filmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
2.2.21 07:25

Jedna moje EX mi nachystala snidanu do postele. Tenkrat jsem to neocenil :) Cely tac se vsim letel nekam do pierdole na podlahu a ja se na ni vrhl jako zvhlik :D Me Zajimala Tuze Poze Ona :) Hahahahaha :)
Tenkrat. Rad moc Na to vzpominam :)
Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
2.2.21 07:30

Do postele neee, ale když vstanu a mám hotovou snídani a kávu na stole ať už od chlapa nebo od dcery, tak mi to vždy zlepší náladu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4508
2.2.21 07:39

Neocenila bych to, nerada jím hned po probuzení, to by se mi spíš zvedl žaludek. Ale muž občas přijde, přinese mi kafíčko a nechá mě ještě trochu poležet. Tak to zas jo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24350
2.2.21 07:42

Přímo do postele nevím (asi by mi bylo nepohodlný šachovat s nějakým tácem tak, abych to nesejmula, kdykoliv pohnu nohou nebo dekou), ale my spíme v obýváku, takže kdyby mě ráno probudila snídaně na konferenčním stolku a já bych nemusela vylézt, abych si dala kafe a nějakou dobrotu, jooo, to by se mi líbilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24350
2.2.21 07:46

My budem mít na Valentýna i roční výročí, ale taky synátora z předchozího vztahu, kterýho tátovi odevzdáváme odpoledne, takže u nás to vidím spíš na „romantickou“ večeři než snídani :mrgreen: :mrgreen:
A je v plánu tatarák, ten oba zbožňujeme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
2.2.21 07:59

@Mar__tanka1983 Začátky jsou krásné, uzivejte! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4372
2.2.21 08:04

Jednu dobu měl manžel záchvaty lásky a v sobotu ráno mi snídaně do postele nosil. Jako gesto to shledávám boží. :srdce: Ale já hned po probuzení prostě hlad nemám. Potřebuji vodu s citronem a kafe a pak hodinu v klidu přemýšlet, na co mám chuť. :D Nikdy bych mu ale neřekla, ať to příště nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat