Sny o jiných

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.4.21 15:53

Sny o jiných

Ahoj, prosim o anonym, stydím se a nechci aby někdo z rodiny věděl, co se děje Jsem vdaná, ale mám výčitky, že když spím mám sny, že mám styk s jinými muži, někdy kamarádi, někdy úplně cizí co jsem nikdy neviděla, jenže já si to užívám, i po probuzení prostě, nechapu to, jsem s mužem 9 let, máme dvě děti. Znamena to, že moje podvědomí chce něco jiného zkusit, ale mozek nevěru neuznává? Nedokázala bych to asi udělat za normálního stavu, nemám ráda nevěry. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
942
8.4.21 16:55

Je to jen fantazie. Je to normalni. Uzivej si to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 16:56

@Len123l Připadám si jak nevěrnice když to řeknu takhle ve slušném podání, vím, že manžel kolikrát říkal, že se mu zdá o jiných, ale prostě já sama mám v sobě divný pocit, jelikož se mi to líbí

• Citovat
  • Nahlásit
942
8.4.21 17:16
@Anonymní píše:
@Len123l Připadám si jak nevěrnice když to řeknu takhle ve slušném podání, vím, že manžel kolikrát říkal, že se mu zdá o jiných, ale prostě já sama mám v sobě divný pocit, jelikož se mi to líbí

Vzdyt jsou to jen sny. Me se taky zda o spouste vecech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 17:22

Takové sny mám celkem často. Užívám si je :mrgreen: v reálu jsem manželovi nikdy nezahnula a ani to nemám v plánu. Jsou to jen sny…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 17:24

Dobře, tak to tak budu brát, že o nic nejde, take jsem nebyla nikdy nevěrná, ani to nemám v plánu, ale po tom snu tam je vždy taková touha nebo jak to napsat, aby to občas bylo skutečné jak to bylo super :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 17:33

Taky to mám :oops: užívám si to, je to taková fantazie. :oops: :mrgreen: ale v životě bych v reálu nepovedla.

• Citovat
  • Nahlásit
856
8.4.21 17:43

Co bych za to dala :lol: :lol: :lol: :lol: mně se zdá furt o práci nebo jiný hovadiny :lol: :lol: se probudím nas**ná akorát :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
8.4.21 17:47

Taky se mi minule zdálo o jiném muži. Byl fakt pěknej :mrgreen:. Až jsem byla naštvaná, když zazvonil budík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 17:58

No ale nejhorší je, že se mi zdálo o kamarádovi, bývalém spolužákovi a pak jsem po tom snu na to pořád musela myslet, je to hrozný, asi hormony nebo co :D zakl

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 18:02
@Anonymní píše:
No ale nejhorší je, že se mi zdálo o kamarádovi, bývalém spolužákovi a pak jsem po tom snu na to pořád musela myslet, je to hrozný, asi hormony nebo co :D zakl

Také to tak mám. Podle mě jsou to nějaké skryté touhy, představy jaké to mohlo být. Které se nenaplnily, tak se ukazují aspoň takto. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 18:06
@Anonymní píše:
Také to tak mám. Podle mě jsou to nějaké skryté touhy, představy jaké to mohlo být. Které se nenaplnily, tak se ukazují aspoň takto. :mrgreen:

Ach jo :oops: :think: :( co ale stím dělat? Jako nevěra nehrozí, jsem abstinentka, takže hloupost v nevědomosti bych nemohla udělat díky alkoholu a za normálního rozmýšlení taky ani náhodou, ale pak mi je po snu tak zvláštně :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 18:12
@Anonymní píše:
Ach jo :oops: :think: :( co ale stím dělat? Jako nevěra nehrozí, jsem abstinentka, takže hloupost v nevědomosti bych nemohla udělat díky alkoholu a za normálního rozmýšlení taky ani náhodou, ale pak mi je po snu tak zvláštně :think:

Užít si to, sny jsou v podstatě to co máš někde hluboko neuzavřené v hlavě. Já to beru jako takové zpestření života. Člověk se vyblbne ve snu a nemá potřebu blbnout v životě. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
942
8.4.21 18:49

Sexualni sny jsou fajn. Horsi jsou nocni mury

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 19:01

No a co dělat stím, kdy je občas ta touha to zkusit i v reálu? Nejsem fakt žádná nevěrnice, nevím jestli se fakt zbláznili hormony, ale nemám ráda nevěru, sama se jí nikdy nedopustím…nechápu ty stavy. S manželem jsem od svých 18let, možná stereotyp?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat