Sny o menstruaci

Anonymní
18.1.20 09:49

Sny o ms

Ahojte :mavam: dneska se mi zdál sen ze jsem to dostala, mam 3 dny zpoždění tak jsem koukla na snare a tam na me vyletelo že jestliže se vám zdá o ms může to znamenat těhotenství :mrgreen: tak jsem se po ránu zasmála :mrgreen: :mrgreen: Máte nějaké zkušenosti s takovýma snama? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3365
18.1.20 09:55

Tak pokud máš tři dny zpoždění tak tě to asi včera napadlo že jsi těhu, a tím pádem nad tím přemýšlíš… a tedy se ti pak o tom zdálo. Test sis už uděllaa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 10:02

@Veru1987 No jsem skoro 3 roky po porodu a od ty doby mam cykly nepravidelný a zpoždění je u me už normální a ted tyhle dny to cítím ze to dotanu tak jako nikdy :mrgreen: takže ty 3 dny zatim ještě neřeším, tak jen tak spíš pro zajímavost jestli to taky nekdo zažil nebo tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3365
18.1.20 10:05

Každopádně test zkusit můžeš… i po tom snu… co víš, třeba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 10:09

@Veru1987 No ještě počkám, hlavně by to nebylo plánovaný :mrgreen: Spíš mě zajímalo jestli se tu nekdo zajímá o sny o snare nebo to jsou kraviny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
23241
18.1.20 11:06
@Anonymní píše:
Ahojte :mavam: dneska se mi zdál sen ze jsem to dostala, mam 3 dny zpoždění tak jsem koukla na snare a tam na me vyletelo že jestliže se vám zdá o ms může to znamenat těhotenství :mrgreen: tak jsem se po ránu zasmála :mrgreen: :mrgreen: Máte nějaké zkušenosti s takovýma snama? :mrgreen:

Ne. O krvi se mi teda nezdálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 13:52

No dam vám vědět jestli ms prisla nebo ne :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu