Šok - potřetí těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:20
Šok - potřetí těhotná

Asi potrebuji uklidnit od vsech, co maji tri deti s malymi rozestupy, ze jeste ziji a nezkoncily v blazinci. Ze to psychicky, fyzicky i financne zvladli a jsou stastni, ze maji 3 deti. Ja jsem zatim v soku. Mam deti uz dve. 3,5r a 11m… :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 21141 příspěvků 07.01.19 21:25

Já se přiznám,že bych tři děti po sobě nedala,to byla moje noční můra. Počkala jsem si skoro 7 let od druhého. ALE mám několik kamarádek, které tři děti cca 2 roky od sebe mají a žijí, fungují, věnují se a ještě se nezbláznily. Mít víc dětí je krásné. Bude to banda a vyhrají si. Hlavně ať ti má kdo pomoct a podpořit. Někdy to náročné bude.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30803 příspěvků 07.01.19 21:28
@Anonymní píše:
Asi potrebuji uklidnit od vsech, co maji tri deti s malymi rozestupy, ze jeste ziji a nezkoncily v blazinci. Ze to psychicky, fyzicky i financne zvladli a jsou stastni, ze maji 3 deti. Ja jsem zatim v soku. Mam deti uz dve. 3,5r a 11m… :oops:

Tak děti se dají plánovat.Existuje něco jako antikoncepce, že.

luloinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 07.01.19 21:30

Ha ha takhle jsem se cítila v létě 2017 :mrgreen: měli jsme 2 holčičky, tenkrát 5,5 let a čerstvě dvouletá. Na obě jsme si dost počkali. No a pak jsme měli výročí, chlapovi to ,,ujelo" a bylo :lol: no šokbyl hlavně že to fakt vyšlo na poprvé, to nechápem dodnes. Já vždy chtěla 3 děti ale to třetí až dýl, tak za 4 roky, no ale stalo se. A víš co, teď jsem za to ráda. Holkám je teď 7 let a 3,5 roku a to třetí je chlapeček, 8měsíční :srdce: a vidím jak k sobě mají blízko, dost si vyhrajou a kdo ví, třeba ještě uděláme čtvrté :lol:

masinka69
Kecalka 165 příspěvků 07.01.19 21:31

Já mám větší rozestupy 6 let, skoro 4 a 4 měsíce, třetí byl také neplanovany, upřímně mi trvalo skoro 3 měsíce se.s tím.vyrovnat,ale zatím je to fajn, jsem ráda, že to tak je, sice někdy opravdu na blázinec, mám 3 kluky, ale co jsem si vydupala, že budu chodit částečně do práce, protože doma už bych se zbláznila. Upřímně mi přijde, že to svým způsobem zvládám líp. Než když jsem měla jedno. Gratuluji ty třetí děti bývají za odměnu :srdce:

Maritina
Kecalka 182 příspěvků 07.01.19 21:32

My mame 3 kluky,5,5,3 a 2 a jsou to moji milacci,zijeme v pohode,nezblaznili jsme se,jen je potreba dobra organizace.A kdyz jsou vsichni nemocni,je to peklo.Financne taky ok,tak hlavu vzhuru a radujte se.

masinka69
Kecalka 165 příspěvků 07.01.19 21:33
@luloinka píše:
Ha ha takhle jsem se cítila v létě 2017 :mrgreen: měli jsme 2 holčičky, tenkrát 5,5 let a čerstvě dvouletá. Na obě jsme si dost počkali. No a pak jsme měli výročí, chlapovi to ,,ujelo" a bylo :lol: no šokbyl hlavně že to fakt vyšlo na poprvé, to nechápem dodnes. Já vždy chtěla 3 děti ale to třetí až dýl, tak za 4 roky, no ale stalo se. A víš co, teď jsem za to ráda. Holkám je teď 7 let a 3,5 roku a to třetí je chlapeček, 8měsíční :srdce: a vidím jak k sobě mají blízko, dost si vyhrajou a kdo ví, třeba ještě uděláme čtvrté :lol:

Je nám se taky to třetí podařilo zadelat na naše výročí :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:37

Holky diky.. jako zvladnem to. Jen ted ten prvotni sok uf… bydleni mame bez hypo,hlidaci babicku v baraku.. jako bude to asi v pohode,jen.. nejmladsi ted odrostla,tesila jsem se, ze uz podniknem vic takovych „nemiminkovskych“ aktivit a zas v tom budu… :? :oops: :D

@Burj Chalifa dik,nakopnuti vzdy pomuze :palec:

luloinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 07.01.19 21:38
@masinka69 píše:
Já mám větší rozestupy 6 let, skoro 4 a 4 měsíce, třetí byl také neplanovany, upřímně mi trvalo skoro 3 měsíce se.s tím.vyrovnat,ale zatím je to fajn, jsem ráda, že to tak je, sice někdy opravdu na blázinec, mám 3 kluky, ale co jsem si vydupala, že budu chodit částečně do práce, protože doma už bych se zbláznila. Upřímně mi přijde, že to svým způsobem zvládám líp. Než když jsem měla jedno. Gratuluji ty třetí děti bývají za odměnu :srdce:

To já měla radost hned, teda smíchanou s obavama (mladší ještě na noc kojená, mamánek jak nevimco, tak jsem se bála jak to dá až budu v porodnici). U nás to trvalo muži se s tím srovnat, no a co myslíš teď je z něj poprděnej :lol: a mohu potvrdit, třetí jsou za odměnu, malej mi od 5 týdnů spal celou noc kdy se vzbudil jen 2× na kojení, od 5 měsíců spí 12 hodin v kuse ;-) když je vzhůru je to ďábel ale nechci strašit zakladatelku :mrgreen:

andelka83
Generální žvanilka 21141 příspěvků 07.01.19 21:41

@masinka69 @Maritina já čekám též třetího kluka :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 21:43

@andelka83 ja cekam tez,ze to bude kluk… :-D no jako zatim mam teprve dve carky na testu…

andelka83
Generální žvanilka 21141 příspěvků 07.01.19 21:43
@Anonymní píše:
Holky diky.. jako zvladnem to. Jen ted ten prvotni sok uf… bydleni mame bez hypo,hlidaci babicku v baraku.. jako bude to asi v pohode,jen.. nejmladsi ted odrostla,tesila jsem se, ze uz podniknem vic takovych „nemiminkovskych“ aktivit a zas v tom budu… :? :oops: :D@Burj Chalifa dik,nakopnuti vzdy pomuze :palec:

Posune se to no. Bude to fajn,a super že máte hlídání.

andelka83
Generální žvanilka 21141 příspěvků 07.01.19 21:44
@Anonymní píše:
@andelka83 ja cekam tez,ze to bude kluk… :-D no jako zatim mam teprve dve carky na testu…

Tak tfuj tfuj ať všechno dobře dopadne.

Lekninka91
Extra třída :D 10699 příspěvků 07.01.19 21:47
@Burj Chalifa píše:
Tak děti se dají plánovat.Existuje něco jako antikoncepce, že.

asi tak.. velkej šok, když kukám bez ochrany, že otěhotním :oops:

happy day
Kecalka 146 příspěvků 07.01.19 21:48

Ja cekam 4. ditko - planovane. Deti mam 5, 3 a 2. Musim priznat, ze obcas mi tikalo oko, hlavne ze zacatku, kdyz se nejmladsi narodila. Ted je to uz v pohode. Vsechno se da zvladnout (i bez hlidani). Nejdulezitejsi je, aby byly vsechny deti zdrave a to ostatni jsou uz jen prkotiny :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama