Solárium a pigmentace

Anonymní
3.6.17 23:06

Solárium a pigmentace

Chci se zeptat celkově jak to chodí v solárku? Jak často chodit a na kolik minut abych byla trosicku opalenejsi? A jeste mam tmavy pigmentovany flek na ruce a nevim zda by na to solarium vadilo, mam strach aby se to nerozsirilo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23417
3.6.17 23:07

To se musíš zeptat na tom. solarku, záleží jaká mají. Samý by ti to měli vysvětlit a doporučit čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.17 23:09
@pikola píše:
To se musíš zeptat na tom. solarku, záleží jaká mají. Samý by ti to měli vysvětlit a doporučit čas.

ja se tam ptala na ten pigment a pry nevi mam si zajit k lekari ale kozni lekar ma dovolenou uz dlouho a nevim kdy tu bude :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.17 23:17

Pomáha solarium i na akne? A jit do nalicena nebo muze byt aspon rasenka?

• Nahlásit
  • Citovat
4087
4.6.17 04:40

Ahoj řasenka muze byt…akorat ne make up pudr…ani parfém nebo antiperspirant by nemel byt…s tou skvrnou myslim problem nebude akorat by mohla mozna ztmavnout nechces ji radeji prelepit??…jinak minuty jsou podle typu solaria to uz ti poradí obsluha zezačátku častěji a chvilinka pak se doba prodlužuje a i cas mezi opalenimi..supr predtim je betakaroten(vlastní zkusenost)chodila jsem jednu dobu dlooouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
4.6.17 14:00
@apocalypsa píše:
Ahoj řasenka muze byt…akorat ne make up pudr…ani parfém nebo antiperspirant by nemel byt…s tou skvrnou myslim problem nebude akorat by mohla mozna ztmavnout nechces ji radeji prelepit??…jinak minuty jsou podle typu solaria to uz ti poradí obsluha zezačátku častěji a chvilinka pak se doba prodlužuje a i cas mezi opalenimi..supr predtim je betakaroten(vlastní zkusenost)chodila jsem jednu dobu dlooouho

a nevis zda na akne to pomaha?

Příspěvek upraven 04.06.17 v 14:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.17 14:00
@apocalypsa píše:

ja na to prelelepeni myslela ale cim? je to velke cca 7×4 cm

• Nahlásit
  • Citovat
4087
4.6.17 17:24
@Anonymní píše:
ja na to prelelepeni myslela ale cim? je to velke cca 7×4 cm

Náplasti bych to prelepila proste nez se zeptáš na kožní…ja si lepila tak treba jizvu jak jsem mela a v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
4.6.17 17:26

Vim ze to vysusuje a psali ze pokud tam člověk nechodi proste porad ze to akné muze pomoct…nevim s tim jsem tolik problémy nemela ale kdyz jsem chvili dělala ve fitku brigádu a měli tam i solaria tak par lidi tam chodilo prave k vůli akne @valetyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama