Reklama

Solário a strie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 27.02.10 10:35
solárko a strie

ahoj holky, prosim vás, nevíte, zda solárko opravdu na strie pomáhá??Mám jen pár na bocích, ráda bych začala chodit, ale řikám si, aby se to nějak nezhoršilo nebo nezvýraznilo…díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Beetree
Závislačka 2596 příspěvků 27.02.10 12:33

Osobně si myslím, že to žádný pozitivní vliv nemá, spíše naopak-strie se zvýrazní tím, jak budou neoplálené a celkovou pružnost pokožky solárko rozhodně snižuje.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 27.02.10 13:05

do solárka jsem chodila,ale slyšela jsem něco v souvislosti s rakovinou kůže,tak už nechodím,bo se bojim…
strie mám velmi málo na boku,nezvýraznily se :wink:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 27.02.10 13:57

Chodila jsem ještě jako svobodná a bezdětná. Nevím, jestli se strie zhoršily, ale rozhodně se zvýraznily :(

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 27.02.10 13:59

jaké překvapenííí…ahoj lulje :lol:
tak možná mi nevynikly,bo jich mám fakt slabě a v létě to plavky skryly 8-)
ale vím,že někdo má dost viditelné,tak to možná vynikne víc :think:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 27.02.10 14:27

Nazdárek, Theo :palec: Divíš se, co tady straším v každé druhé diskuzi? Honím se jak debil od rána, vařím, peru, žehlím, uklízím atd. Nakonec mi vytuhlo poo dítě, tak jsem se těšila, jak hodím nohy nahoru a dám si kafčo, a v tom jsem zjistila, že mi vytekla pračka. Všude voda. Po celém bytě. Z nejhoršího jsem to uklidila, ale začalo mě šíleně bolet břicho, tak jsem se na to vydlábla, pustila PC, zbodla jeden větrník :jazyk: a řekla si, že se přece nepos..u, ne? ;) Ten můj není tradičně doma, nevím, kdy dorazí… Máme jet k našim, kteří čekají s obědem. Už se nedočkají. Nevadí - dáme si ho k večeři. A já si říkám: HLAVNĚ KLIIID!

Jo, a strie mám taky jen mírně na bocích, ale fakt se mi zdálo, že je solárko vždycky zvýraznilo. Teď to neřeším, protože se do solárka nedostanu a nikde se nevystavuju. A ten můj je věčně v pr…i, takže by si ani nevšiml, jestli tam nějaká ta pajizévka přibyla… Asi si budu muset najít chlapa, abych měla motivaci víc o sebe pečovat ;) To půjde snadno - co to je dvě děti, že jo? ;) :cert: Začíná mi ze všeho hrabat. Jediní lidi, se kterými se „vídám“, jste vy tady na emiminu. To je strašný! A to jsem bývala tak „do světa“! Bohnice to jistí :zed:

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 27.02.10 14:39

Ti rozumímm zlatíčko!!!!!!jsem byla na tom taky tak,když byly holky malé-jeden den jsem se smála,druhý den depka,to jsme ještě ani neměli net,tak jsem byla sama s holkamna,muž furt v práci,a ted,když odrostli bych to chtěla ještě jednou zažít,ono to šíleně rychle uteče 8-o
A taky se cpu-mám tu studentskou peče´t a na večer k telce chips :mrgreen: a bylinkový likérek :mrgreen: no co,musíme si dát někdy do nosaaaaaaaaa :pankac:
se tak vždycky sejdem u dvou diskuzi :dance: :hug:

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 27.02.10 22:06

Neřekla bych, že na strie pomáhá. Já než jsem šla na solárko, tak jsem ani nevěděla, že nějaké mám :evil:

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 27.02.10 22:13

Jo, dámy, já mám po porodu strii vedle strie, fakt takový ty fialový ( lila je v módě, tak co si stěžuju, že) a protože jsme šli na ples, tak jsem šla párkrát na soláre a pak potkám známou a bavíme se o striích a já, že je jako mám hodně a vona na to, tak hlavně si je nesmíš opálit, nebo ti nezesvětlaj. Tak jsem jí poděkovala za info a na další soláre už nešla. Nicméně se mi zdá, že fakt nejdou vidět tak jako obvykle. Mají prostě stejnou barvu jak ostatní kůže.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.02.10 13:08

jejda,tak ono jsou i fialové strie 8-o ?mám takové světlé,o fial. jsem ještě neslyšela :think:

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 28.02.10 20:11

Buď ráda, že máš ty stříbřitý, ty nejdou tak vidět a já doufám, že my taky zesvětlají, i když nevím nevím po tom solárkování. :nevim:

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 28.02.10 20:16

No já jich mám taky pár, ale jsou mi milejší než rakovina kůže ze solárka :mrgreen:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 01.03.10 10:53

Thei, díky za podporu! Rozhodla jsem se zatočit s depkou. Zítra jdu na celý den ven s kamarádem ;) Kafíčko, obchody, procházka kolem přehrady… to všechno i s naší princeznou, samozřejmě… ale lepší než jít sama. Potřebuju vypadnout ven a samotné se mi nechce, kamošky buď pracují nebo mají mimina a časově to nedokážem pořádně skloubit… tak jse ráda, že si kámoš udělá čas. Šííííleně se těšííííím!!!!
Taky bych si dala likérek, kdybych mohla. Kurňa, člověk je furt těhotnej nebo kojí… se ani pořádně vožrat nemůže :zed:

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 01.03.10 11:52
JVP píše:
No já jich mám taky pár, ale jsou mi milejší než rakovina kůže ze solárka :mrgreen:

moje řeč :palec: :palec:

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 01.03.10 11:57

lulje-výýýborněěěě!!!!!!!!§a říkáš s kamarádem jo? :wink: a proč by ne?dobrý nápad,venku je krásně,tak si to řádně užij,odreaguj se-to je jen dobře!
taky jsem se těšila,až se po dlouhé době napiju něčeho ostřejšího,jsem pak byla i z kapičky v náladě a rozchlamaná :mrgreen:
za bezdětna jsem byla taky éro,extrovertní,roz­jetá,ctitelů fůru,ted to mám naopak-děti ženskou změní,už si k tělu každého nepustím :-D
jdeme veeeeen,pa :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >