Reklama

Kadeřnictví v Ostravě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 26.02.10 12:39
KADEŘNICTVÍ OSTRAVA

Ahoj holky,

potřebuji poradit, příští týden v pátek jsme byli nečekaně pozvaní na ples a já když koukám na svou hlavu, tak je to docela katastrofa :cry:

Vzhledem k tomu, že nemám žádou svou stálou kadeřnici( v minulosti jsem chodila ke kamarádce, která byla vyučená kadeřnice, ale změnila práci a má ted strašný frmol ( v úplně jiném oboru), takže ji otravovat nemůžu :cry:

Poradíte mi někdo nějaké kadeřnictví za rozumnou cenu ideálně v okolí Hrabové, Hrabůvky, ale pokud by to stálo za to, určitě bych si zajela i dál, teda pouze po Ostravě.

Potřebovala bych ostříhat a dát nějakou barvu.Ideálně do 700,–

Předem moc děkuji za Vaše tipy…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

EvaOstrava
Závislačka 3105 příspěvků 26.02.10 13:46

Ahoj, je to sice z ruky, ale tahle kadeřnice (mladá šikovná holčina,plná nápadů) se mnou umí udělat zázraky. Za stříhání a barvení dávám cca 600kč. Dělají tam i nehty a kosmetiku, mají solárko.

Petra Klimasová
Těšínská 139/301, 716 00 Ostrava-Radvanice
Mobil: +420 739 596 362
E-mail: petyvr6@seznam.cz

V Hrabůvce sedneš na jedničku, na náměstí republiky přestoupíš na bus č. 28 (uan) anebo 38 (stanoviště trolejbusů) a vystoupíš na zastávce Dalimilova a je to hned naproti zastávky,žlutá nízká budova. Bus jede cca 15minut.

lenajs
Echt Kelišová 9315 příspěvků 26.02.10 14:01

Kadeřnictví Radka, paní Radka Hodoňová, sídlí na Fifejdách, kousek od Futura. Já dávám za stříhání, melír, barvení 400,– a za svatební účes chtěla 250,– :wink: Je to strašně super a šikovná ženská. Číslo na ni:

721457110

EvaOstrava
Závislačka 3105 příspěvků 26.02.10 15:10

lenajs to jsou supr ceny :palec: to je jako z jiné doby :-)

Pavla Nováková
Kecalka 111 příspěvků 09.07.11 15:45

Také jsem tam byla a v klidu. Teď přemýšlím, že navštívím studio Ivana kvůli prodloužení vlasů? Znáte pro tento úkon levnější kadeřnictví v Ostravě?

Příspěvek upraven 17.07.16 v 08:01

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 18.10.13 11:37

Zdravím všechny, prosím, poradte mi nějake kadeřnictví či kadeřnici v Ostravě, co by měli otevřeno i o víkendu. Nejlépe centrum a okolí, slezská a pod.

BellinkaX
Kelišová 6664 příspěvků 18.10.13 11:56

@MarieOVMUC
Dalibor Stak, nevim jak vikendy, snad sobota.. Nebo potom ve Futuru Klier, nebo na Karoline, teoreticky…

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 18.10.13 11:57

@BellinkaX ty jo, vidíš, já uplně zpoměla na nákupáky:D ale aby to tam nebylo předražené

BellinkaX
Kelišová 6664 příspěvků 18.10.13 11:59

@MarieOVMUC
Coz to asi bude a kvalita nevim nevim.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 18.10.13 12:01

Njn, kdyby někdo věděl o cenových relacích v takových kadeřnictvích, budu ráda za info, na stránkách to vůbec nepišou.

Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 18.10.13 12:06

@MarieOVMUC Já chodila kousek od Stodolní do Maxwave, ale pravě kvůli v cenám jsem tam na mateřské přestala chodit, ale spokojená jsem byla moc. A dělají i víkendy.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 18.10.13 12:44

Njn, já jsem taky na mateřské.

ova.ova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.13 16:31
@MarieOVMUC píše:
Njn, kdyby někdo věděl o cenových relacích v takových kadeřnictvích, budu ráda za info, na stránkách to vůbec nepišou.

https://www.emimino.cz/…lier-129498/

Podle této diskuze usuzuji, že Klier (ve futuru) není to co hledáš… :think:. Ráda bych pomohla, ale o žádném víkendovém nevím… Chceš účes (na ples, svatbu atd.) nebo střih, barvu?

Jinak se připojuji s dovolením s dotazem, hledám zase KOSMETIKU, která by byla otevřená o víkendu a brala bez objednávek. Lokalita stejná - centrum, slezská.. Nevíte?

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 18.10.13 18:57

Chci jen prostrihat vlasy.

zanettkaa
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 17.09.14 08:43

Ahojte holky. Chtela bych ozivit diskuzi. Nevite kde bych s mohla nechat udelat za levny peniz hezky uces na svatbu? Dekuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >