Sono prsu při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 08:59
Sono prsu pri kojeni

Ahoj, chci se zeptat, muj gynekolog me posila na preventivni sono prsou (doporucuje to vsem, nemam zjevny problem), ale stale kojim tak nevim zda je to vhodne? Zapomela jsem se ho na to zeptat. Myslite ze je pri kojeni sono prsu ok? Sly byste?

Reakce:
Pety2
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 03.10.18 09:09

Určitě! Ultrazvuk není opravdu v ničem nebezpečný a už vůbec ne pro kojení, klidně s klidným svědomím běž :-)

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 03.10.18 10:07

Ahoj, já byla na sonu, když dítěti bylo 2,5 a kojila jsem už jen 1× denně. Pokud nekojíš plně, šla bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 10:18

Ja kojim jeste tak 6× denne prave.. nemuze byt kvuli tomu sono zkreslene.?

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14569 příspěvků 03.10.18 11:49
@Anonymní píše:
Ja kojim jeste tak 6× denne prave.. nemuze byt kvuli tomu sono zkreslene.?

Muze. Pokud je to prevence, pockala bych, nejlepe nejmene dva mesice po skoceni kojeni, nebo aspon az budes kojit mene.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 12:40
@mroe píše:
Muze. Pokud je to prevence, pockala bych, nejlepe nejmene dva mesice po skoceni kojeni, nebo aspon az budes kojit mene.

Dekuji, tak ja to zrusim

Ornwen
Závislačka 4706 příspěvků 03.10.18 13:28

Moje gyn pri kojeni sono nedela. Prave kvuli zkresleni. Ceka jste par mesicu po

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >