Trhání osmičky, nápady na tekutou stravu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majinka28
Nováček 5 příspěvků 03.10.18 07:05
Trhání osmičky, nápady na tekutou stravu?

Ahoj holky,
včera jsem byla trhat osmičku, jednu už mám venku, tak jsem myslela, že ta druhá bude taky v pohodě, no ale to jsem se spletla 8o :(
Byla hodně hluboko, doktor to musel vzít až na kost, myslela jsem, že mi snad vyrve celou čelist!! 8o 8o Zbrousil to, zašil a nasadil ATB. Bolest strašná, otok příšerný! :nevim: 8o :(
Máte nějaký nápad na jídlo? Zatím jsem jen o výživách a jogurtech, ale potřebuju i něco slanýho, už to sladký nemůžu vidět :poblion:
 Děkuju

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 03.10.18 07:17

@Majinka28 Vývar dodá sílu. Takže bych teď byla na polévkách. Vše na co nejmenší kousíčky.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 03.10.18 07:18

bramborova kase, mixovane polevky

LenkaN26
Závislačka 4091 příspěvků 03.10.18 07:30

Boloňské ragú s těstovinovou rýží, jen to ragů přemixovat.

NInaL.
Kecalka 131 příspěvků 03.10.18 07:32

mixovala jsem si věci jak pro mimino… dýně s masem a brmaborami apod… prostě příkrmy. nebo jsme koupila hotový příkrm a ten dosolila a dokořenila. pokud to má být na dýl, existuje umělé tekuté jídlo Mana. je to bez chuti, ale zasytí to a má to lepší složení než Nutridrink, Ensure a jiné sladké výživy.

NInaL.
Kecalka 131 příspěvků 03.10.18 07:36

jen bych ti poradila, dávej extra pozor na tu ránu, ať se ti tam nic nedostane… nevyplachuj ji nijak extra moc, nic z ní nevysávej, vůbec se jí jazykem nedotýkej. spousta lidí si tímnto přísupem oddělá tu sraženinu, co tam teď je a chrání to a pak je to teprve zážitek :(. hodně štěstí s uzdravováním, ber pravidelně léky na bolest a nějak to přečkáš :)

lucynka25
Echt Kelišová 7875 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 08:29

@Majinka28 tady je inspirace na polevky , preji brzke uzdravení :mavam:

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 03.10.18 08:45

Zeleninové polévky s červenou čočkou - čočka dodá bílkoviny, tj. zasytí. Rozmixovat, přecedit přes sítko. Variací můžeš dělat mraky - různé zeleniny, různé koření pro dochucení, dát/nedat smetanu atd.
Přeji, ať otok rychle zmizí a jsi brzo v pořádku!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >